Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #136
    Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

    Algselt postitas sm112 Vaata postitust
    . Kui Visa õhtulehte läheks, siis tõenäoliselt esimese asjana otsitakse see Visa võsavahel rallimise video välja ja väänatakse maksimumtrahv kohe ära :D
    +1. geenius ikka

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #137
      Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

      Kui juba joobes juhtimisest jutuks läks, siis kuhu Potsataja kadunud on?

      Comment

      • overbet
        Pokkerihai
        • Sep 2010
        • 1620

        #138
        Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

        oot, mis video?

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #139
          Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
          Kui juba joobes juhtimisest jutuks läks, siis kuhu Potsataja kadunud on?
          Kuhugi ei ole kadunud:

          Last visited täna 18:12
          Last posted 3 days ago.

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #140
            Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

            Jep, lihtsalt postituste arv suunal I kvartal>II kvartal>III kvartal on kõvasti vähenenud.

            Comment

            • timz0333
              Pokkeritark
              • Mar 2009
              • 6322

              #141
              Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

              Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
              Jep, lihtsalt postituste arv suunal I kvartal>II kvartal>III kvartal on kõvasti vähenenud.
              Kas võib tõmmata mingeid jooni siit, et tarbid vähem alkot ja oled parem pereinimene?

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #142
                Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                Võtt käib, pole aega foorumit külastada.

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #143
                  Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                  Mis sa toimetad üldse quu bee ? Pokker kuidas ? Millal Taisse jälle ?

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #144
                    Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                    Algselt postitas inward Vaata postitust
                    Mis sa toimetad üldse quu bee ? Pokker kuidas ? Millal Taisse jälle ?
                    Mänginud iga kuu üle 200h peale seda kui tgsi tulin, PLO50HU ja donkaments, donkamentides kerge downer.
                    PLOd ei saanud esimesed kuud hästi jooksma, aga eelmine kuu miski +4.1k pre RB 50HUs ja 9k VPP prst SN ka käes, seekord siis ausal teel, eelmine kord sain FTP kaudu.
                    Töö käib ühesõnaga usinalt.
                    Taid ma ei tea, tahaks PLO normaalselt käima saada ja eks siis vaatab, sees kipitab enne 2014 ikka, aga vaatab mis seisud on.

                    EDIT: Just vaatasin, et mängisin 175h eelmine kuu, st siis, et umbes sama palju passisin ka niisama lauas.
                    Last edited by qbj0hn; 08.10.13, 18:23.

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #145
                      Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                      Like

                      Comment

                      • Relamz
                        Vana Tegija
                        • Jan 2010
                        • 1467

                        #146
                        Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                        :)

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #147
                          Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                          Muidugi purjus peaga sõitmistel on vahe ka sees... Kui näed, et keegi restos paar õlle toidu kõrvale laseb ja selle peale 110 helistad siis oled küll väikse keretäie ära teeninud.
                          Vb minu viga, et ei seletanud seda situatsiooni siin täielikult lahti. Tegelikult ei hakka seda tegema ka teatud põhjustel.

                          Igatahes see inimene oli joonud 2x0,5l viina vähemalt ja mingeid tablakaid veel peale võtnud. 110 numbril polegi varem helistanud vist. Vähemalt ei tule ette.

                          Ei hakka rohkem lahkama siin seda teemat. Sain targemaks juba kõvasti ja otsutan varsti, mis teeb.

                          Comment

                          • kallekusta
                            Grinder
                            • May 2012
                            • 603

                            #148
                            Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                            Politseis sõltub palk väga palju preemiast ja sisekontroll teeb pidevalt selles osas juhuslikke kontrolle ja päris paljud mendid on saanud dis. karistuse oma endiste naiste või armukeste taga nuhkimisest ja sellega kaasneb kohe madalam palgaaste ja edutamise ja preemiad võid kohe ära unustada. Samamoodi lahti tegemise puhul politsei pensioni jne. KAIRIS on erinevad juurdepääsu levelid (oli vist mingi 7 tükki) ning mingi lambri liiklusment ei saagi seal suurt midagi vaadata (peale liiklusrikkumiste ja sõiduki andmete) kuna puudub ligipääs.

                            Tuleb meelde kui Kati ja Jaan Tootsi teema oli meedias kuum kaup ja ligi 100 menti said seletusi kirjutada, et mida nad Kairist otsisid Kati Tootsi kohta

                            Comment

                            • harryahven
                              Pokkerihai
                              • Dec 2009
                              • 1964

                              #149
                              Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                              endalgi oli mentidega retarded juhus olnud. üks juua täis ja obv narkot tarbinud jorss tuli kallale baaris, pmst võttis leti pealt raha ära kui maksin ja kui ütlesin, et wtf anna tagasi, ründas mind. kohale tulid turvamehed kes ta maha murdmisega kõvasti vaeva nägid, oli üle keskimise suur ja väga agresiivne, karjus ja lubas kõik turvad järgmine päev läbi peksta ja metsa viia. lükati käed raudu ja kutsuti ment, et edasi vaadata mis saab. mendid lendasid pulti ja kohe ütles see härg ühele mendile "privet dima" ja ment vastas samaga, käskis käerauad maha võtta ja surusid kätt. 1 min seletasid midagi ja jorss istus rahulikult takso peale ja sõitis minema. küsisin mendilt, et mida ***** see oli, vastas, et ta käitus ju viisakalt ja pole põhjust teda kinni hoida. öeldi, et kui tahad süüdistust esitada vms, siis tule kunagi jaoskonda, pandi nimed kirja ja ment oli samuti kadnud lol. hiljem googeldasin jorsi nime ja obv tapmise eest kinni istunud + veel mitmeid karistusi.

                              Comment

                              • Vandalar
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3577

                                #150
                                Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                                Algselt postitas harryahven Vaata postitust
                                endalgi oli mentidega retarded juhus olnud. üks juua täis ja obv narkot tarbinud jorss tuli kallale baaris, pmst võttis leti pealt raha ära kui maksin ja kui ütlesin, et wtf anna tagasi, ründas mind. kohale tulid turvamehed kes ta maha murdmisega kõvasti vaeva nägid, oli üle keskimise suur ja väga agresiivne, karjus ja lubas kõik turvad järgmine päev läbi peksta ja metsa viia. lükati käed raudu ja kutsuti ment, et edasi vaadata mis saab. mendid lendasid pulti ja kohe ütles see härg ühele mendile "privet dima" ja ment vastas samaga, käskis käerauad maha võtta ja surusid kätt. 1 min seletasid midagi ja jorss istus rahulikult takso peale ja sõitis minema. küsisin mendilt, et mida ***** see oli, vastas, et ta käitus ju viisakalt ja pole põhjust teda kinni hoida. öeldi, et kui tahad süüdistust esitada vms, siis tule kunagi jaoskonda, pandi nimed kirja ja ment oli samuti kadnud lol. hiljem googeldasin jorsi nime ja obv tapmise eest kinni istunud + veel mitmeid karistusi.
                                wow, teil pandi nimed kirja- ei tekita just erilist turvatunnet selline situatsioon, nähes kuidas ment olukorra lahendas ja tundis ka veel ründajat.

                                Comment

                                Working...