*** AUGUSTI OFFTOPIC***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Konso
    Grinder
    • Nov 2009
    • 936

    #166
    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

    Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    Üldiselt täiesti nõus, kuid nt Rocki koha pealt... Keda paremat võtta? Vene ei tahtnud, Ruut ei tahtnud. Visnapuu ja Kerde saadeti suure tüliga ära. Sõber on Rakveres. Tartu omade - Neissaare ja Lustiga kaasas käivaid probleeme peaksid n.ö. korvpalliringi kuuluvana ise ka teadma. Ainuke variant on välismaalt tuua, kuid Rocki peatreenerilt oodatakse (vähemalt paberil) rohkemat kui lihtsalt esindusmeeskonna juhtimist. Välismaalasest peatreeneril arvatavasti siinsest järelkasvust aga sügavad pohlad.
    Erkmaa tooks mängijad mugavustsoonist välja aga klubi juhtkond teda millegi pärast ei soovi. Kardavad vist.

    Comment

    • Godspeed_EJ
      Klubi Liige
      • Nov 2009
      • 3049

      #167
      Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

      Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
      Wtf is this shit.Kuidas käivad asjad korvapalliliidus.Kes võtab peatreeneri maha.Esimees -Ratas või.See mees ei julge enne valimisi midagi liigutada.No tra vaadates tänast mängu siis ikka täielik bullshit Tiit Soku poolt.Kuidas saab mängitada oma poega Sten Timmut kui ta on väljakul nagu essu äda.Saagu Tiit ka aru ,et ei ole enam kuldsed 80-ndad kus üks trulla patsutas palli jagas sööte ei olnud korvile suunatud.
      Eesti korvpall on üleni mäda.Onupoja poliitika käib.Rocki-minu koduklubi treeneriks määrati ka selleks aastaks Kullamäe.Wtf
      Suur respect kui mängijate suhtes-Kullamäe Kuusmäe Sokk.Aga treeneritena minge juhendage poisse ja tulge kümne aasta pärast koondiste -tippklubide etteotsa.Ei saa juhendada meeskonda kelle poolte liikmetega sa oled koos õlut võtnud.
      Kelle sa Soku asemele paneksid treeneriks? Selle materjaliga, mis talle antud on, pole suurt midagi enamat loota.

      Comment

      • alaska
        forever
        • Oct 2008
        • 6599

        #168
        Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

        Mida te saada tahate, treenerid küsivad 14 aastaste poiste käest, miks nende kaaslane pole 2 nädalat trennis käinud, vastuseks tuleb "mängib diablot". Mis järelkasvu sealt oodata sellise suhtumisega?
        Viimati kossu vaatams käisin kohapeal, siis mingid pekilõuad panid ikka väga julma teksti publiku hulgas personaalselt mängijate kohta, eriti Tanel Soku kohta, väga vastik oli kuulata. Korvpall on millegipärast selline ala, kus kõik on hullud spetsialistid. Minge vaadake, mis leedus toimub noortega, nad tulevad sööma kah rivisammul, loomulikult on sirgub seal koguaeg tegijaid. Aga meil tapetaks parema meelega kolle online ja respecti saab parima geari eest, mis kokku aetud.

        Comment

        • Narrator
          Julm Donk
          • Apr 2011
          • 75

          #169
          Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

          Jap, aga suhteliselt debiilne on omavahel võrrelda ju Leedu ja Eesti liigat. Seal on poistel kuhu tõusta ja püüelda. Motivatsioon on kõva. Siin jõuad hea õnne korral maksimaalselt välja kuhugi Eesti meistriliiga tiimi, kus regulaar seasonil käib su mänge vaatamas mingi 20 pealine seltskond. Rääkimata palkadest, mis ongi lõppude lõpuks määrav faktor.

          Comment

          • alaska
            forever
            • Oct 2008
            • 6599

            #170
            Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

            Pole see võrdlus midagi nii debiilne.

            Comment

            • atsetoon
              Joomas õlut Atsetooniga
              • May 2009
              • 1105

              #171
              Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

              Algselt postitas Narrator Vaata postitust
              Jap, aga suhteliselt debiilne on omavahel võrrelda ju Leedu ja Eesti liigat. Seal on poistel kuhu tõusta ja püüelda. Motivatsioon on kõva. Siin jõuad hea õnne korral maksimaalselt välja kuhugi Eesti meistriliiga tiimi, kus regulaar seasonil käib su mänge vaatamas mingi 20 pealine seltskond. Rääkimata palkadest, mis ongi lõppude lõpuks määrav faktor.
              wtf debiilne? millega võrdlema peaks siis? sellesama Hollandiga, kellest eile ülinapilt jagu saadi ja kes viimase 12 aasta jooksul ühelegi finaalturniirile jõudnud pole? ja ma olen 99% kindel, et Rocki ja Kalevi fänniklubid on suuremad ja organiseeritumad kui Flora, Kalju või Levadia omad. Ühesõnaga ala elab vana rasva peal, mis 90 alguses suudeti saavutada.

              Comment

              • jasssass
                Vana Tegija
                • Sep 2010
                • 1200

                #172
                Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
                Tänud, kutid.
                Mis ratas plaan soetada on? Või on miskit juba olemas?

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • Godspeed_EJ
                  Klubi Liige
                  • Nov 2009
                  • 3049

                  #173
                  Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                  Algselt postitas Narrator Vaata postitust
                  Jap, aga suhteliselt debiilne on omavahel võrrelda ju Leedu ja Eesti liigat. Seal on poistel kuhu tõusta ja püüelda. Motivatsioon on kõva. Siin jõuad hea õnne korral maksimaalselt välja kuhugi Eesti meistriliiga tiimi, kus regulaar seasonil käib su mänge vaatamas mingi 20 pealine seltskond. Rääkimata palkadest, mis ongi lõppude lõpuks määrav faktor.
                  Sellise suhtumisega ei jõuagi meie poisid kuhugi - pohh, pole mõtet trenni teha, kuna kuhugi tõusta ei ole võimalik.

                  Eesmärk ei saagi Eestis olla KML mängimine, vaid piiri taha liikumine. Kangur kõige parem näide sellest, et kõva tööga võib Euroopa tippu pääseda küll. Potentsiaali oli teistelgi, aga enamus läksid peale mängu Privesse/Atlantisesse, selmet ise oma mängu ja füüsise kallal vaeva näha.

                  Comment

                  • TaistoJ
                    Grinder
                    • Aug 2010
                    • 787

                    #174
                    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                    Telegrami peatoimetaja pöördumine

                    Tean et see vid olnud siin, aga need kommentaarid video all on nii rofllllihtsalt, et jagan :D
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • Mr_Kenny
                      Vana Tegija
                      • Jun 2011
                      • 1357

                      #175
                      Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                      Algselt postitas jasssass Vaata postitust
                      Mis ratas plaan soetada on? Või on miskit juba olemas?

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                      Mul lükkub järgmisele suvele, sest pole piisavalt vanust. Mõtekas A kat. koheselt teha.

                      Aga tahaks miskit enduro laadset :)

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #176
                        Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                        Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
                        Mul lükkub järgmisele suvele, sest pole piisavalt vanust. Mõtekas A kat. koheselt teha.

                        Aga tahaks miskit enduro laadset :)
                        Enduro igati hea variant. Peale maanteel kruuisimise võimalus ka rada sõita või ns offroadi lasta.

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #177
                          Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                          visahing kas sul on tussu ?

                          Comment

                          • JohannesJ
                            Grinder
                            • Jun 2010
                            • 684

                            #178
                            Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                            lol :D

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #179
                              Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                              Tuleb majast mees välja, peseb kastega nägu ja naudib kauni suvehommiku idülli, kostub ühtäkki kusagilt vaikselt: mine perse...

                              Mees mõtleb, et mis kurat nüüd juhtus, et kust see nüüd tuli... A see tuleb järjest lähemale, ikka mine perse ja mine perse!
                              Noh, mõtleb juba, et läheb vaatab, kui jõekäänaku tagant tuleb välja tilluke laste kummipaat ja sees istub ilgelt paks mees ja sõuab ...kulbiga.
                              Noh, mehel jõe ääres nalja nabani ja hakkab naerma, nii et kusi püksis ja küsib naeru vahele:
                              "Kuule, kas sa lusikaga ei tahtnud sõuda?"
                              "MINE PERSE!"

                              Comment

                              • rasmer
                                Vana Tegija
                                • Oct 2009
                                • 1306

                                #180
                                Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                                Tervitused Anu Sääritsale, kes tituleeris kaugushüppe kullavõitjaks Britney Spearsi.

                                Comment

                                Working...