*** AUGUSTI OFFTOPIC***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Priidix
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
    • Jun 2009
    • 2839

    #16
    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

    100h tuleks ikka kuus ära, a nu kui pere ja asjad siis nutune.

    Comment

    • virukunn
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 2036

      #17
      Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

      fr cash imo, 40-50k kätt kuus ära teed siis miinuskuud suht raske hittida normaalse winratega.
      Last edited by virukunn; 02.08.13, 11:51.

      Comment

      • jasssass
        Vana Tegija
        • Sep 2010
        • 1200

        #18
        Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

        Algselt postitas särtzzz Vaata postitust
        Kuna olen siin kasutajana uus, siis ei leidnud paremat kohta kuhu see küsimus esitada. Nimelt pokkerit olen mänginud alates 2008 aastast, alguses ikka freerollid jms. Kontod on igalpool olemas ja igalpool olen mänginud ka, aga enamik korrad on asi lõppenud tildiga ja bustoks tõmbamisega, nüüd hakkasin mängima HT HUSNG mikrosid. Meeldib sellepärast, et on kiire ja kuna töökõrvalt ilmselt niipalju aega küll ei ole nagu siinsetel prodel, siis mõtlesin ,et see oleks hea variant. Aga kuna seal on variatsioon meeltu ja ROI väike, siis miinuskuud kokkuvõttes poleks ju mingi haruldus. Seega tahtsingi küsida, et mis oleks parim formaat ja mänguliik, et kuus teenida näiteks puhast kasumit ~300+ eurot. Kindlasti tundub naeruväärne summa paljude prode jaoks:), aga kuna tean oma taset, siis alguses mingeid suuri eesmärke ei seaks, areng on tähtis samuti. Väga multitablemisest huvitatud pole NL2ś ja 20 laual, aga kui ütlete, et see hea variant, siis võib proovida. Kõige enam olen mänginud SNG 6maxi ja MTT´sid, Zoom on ka asi, mis meeldib, oma oskuste ja BR tõttu kõrgemale kui NL25 pole läinud. Tuli üks pikk segane jutt ,aga loodan, et saate aru ja annate nõu, ehk siis, mis oleks parim variant, mida mängida teenimaks 300 euri kuus lisaraha, foorumeid olen lugenud mitu head aastat ja paar raamatut ka, ning kindlasti päris null ma pole.
        Ära võta rahalisi eesmärke! HUHT on küll variatsioonirikas mäng aga kui biidid siis miinuskuud ON haruldus.

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #19
          Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

          Viimane lause kehtib igas pokkeri formaadis vast. Põhiline, on, et tuleb biitida.
          Räägib mees kes on tagasi 3.50 hunsg-de juures :/

          Lisaks veel, et 3.50 levelil on suht raske feilida kui ise väldid rumalaid vigu ja ülemõtlemist. Vastased teevad lihtsalt nii palju vigu, et kaotamine long run tundub tõsiselt raske tegevus.
          Last edited by timz0333; 02.08.13, 12:01.

          Comment

          • Kotkas1000
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 2305

            #20
            Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

            Kui sa biidid pokkerit, siis teed 300€ kuus kõikides limiitides nl10+. Kui ei biidi, siis sa ei suuda seda kuskil teha. Kui sa pokkerit biidiksid, siis ei oleks sa seda küsimust küsinud siin. Seega sorry, aga unusta rahalised eesmärgid esialgu ära, alusta madalamalt ja keskendu ainult heale wr esialgu.

            Comment

            • särtzzz
              Räme Fish
              • Jul 2013
              • 23

              #21
              Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

              Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
              Kui sa biidid pokkerit, siis teed 300€ kuus kõikides limiitides nl10+. Kui ei biidi, siis sa ei suuda seda kuskil teha. Kui sa pokkerit biidiksid, siis ei oleks sa seda küsimust küsinud siin. Seega sorry, aga unusta rahalised eesmärgid esialgu ära, alusta madalamalt ja keskendu ainult heale wr esialgu.
              Täiesti õige jutt, kui biidiks ,sisi ma ei küsiks jah. Tuleb selliseid lollusi sisse ja tiltamisi, kui neist saaks lahti, siis oelks päris ok.... Samas on ka mingi periood, kus suudan mängida keskendunult ja väldin selliseid lolle olukordi, millest ka hiljem arusaan, mida poleks tohtinud teha. Vastan siis eespool olevatele kommentaaridele:

              Peret pole ja aega oleks selle kõrvalt mängida
              Pakun, et nii 80-100h jõuan töö kõrvalt, käin E-R tööl 8st-17ni
              Roll oleks algul mingi 300 euri vms
              Tahaks õppida ja vaadata ,kas saab asja või ei, kohati tundubki, et kui keegi jälgiks või vaataks ja annaks nõu, siis ei tuleks neid lollusi ette.
              ja kui palju peab mängima ,et kuus 40-50k kätt teha, mõtlen tundides ja mitmel laual korraga?

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #22
                Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                40-50k kätt on ca 12l laual 40-50h kuus..

                FR alata rahulikult madalalt tundub kõige kindlam plaan, vähemalt 1/3 ajast peaksid kulutama mitte mängimise peale vaid oma käte analüüsile, statide analüüsile ja õppimisele..

                Comment

                • särtzzz
                  Räme Fish
                  • Jul 2013
                  • 23

                  #23
                  Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                  Ja kui ma ei eksi oli mingi Ranka tabel vms kuangi ,mille järgi algajad mängima peaks?

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #24
                    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                    Algselt postitas särtzzz Vaata postitust
                    Ja kui ma ei eksi oli mingi Ranka tabel vms kuangi ,mille järgi algajad mängima peaks?
                    jep kehtib siiani...

                    Comment

                    • Priidix
                      240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                      • Jun 2009
                      • 2839

                      #25
                      Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                      Basically good looking cardz

                      Comment

                      • särtzzz
                        Räme Fish
                        • Jul 2013
                        • 23

                        #26
                        Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                        Kas FR on alguses seepärast parem ,et 6max laudades on käte mängimus ulatus suurem ja seega peab olema rohkem agressiivsem? Ja kas alguses see FR ja Ranka tabel oli see ,et vastavalt positsioonile vastavad kaardid, kunagi miskit meeldejäänud ning käte ulatus oli väike, AA, KK QQ ja AK....

                        Ning kas Stars on parim valik teha 12 laual NL 2´te? TUndub, et see tase on oluliselt kõrgem kui mujal või ma eksin??

                        Comment

                        • virukunn
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 2036

                          #27
                          Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                          Algselt postitas särtzzz Vaata postitust
                          Kas FR on alguses seepärast parem ,et 6max laudades on käte mängimus ulatus suurem ja seega peab olema rohkem agressiivsem? Ja kas alguses see FR ja Ranka tabel oli see ,et vastavalt positsioonile vastavad kaardid, kunagi miskit meeldejäänud ning käte ulatus oli väike, AA, KK QQ ja AK....

                          Ning kas Stars on parim valik teha 12 laual NL 2´te? TUndub, et see tase on oluliselt kõrgem kui mujal või ma eksin??
                          FR jaoks stars suht ainuke valik. Võta ranka tabel ette, loe paar artiklit kuskilt 2+2 juurde ja hakka nl2st pihta. Tee nt oma päevik siia kui saad ja postita käsi, küsi abi, küll vedama saad nii kui endal natuke tahtmist on. Ma arvan paljud on nõus aitama siit kui näevad, et sa ise ka areneda tahad.


                          Ragele: Natuke rohkem ikka tunde, 12 lauaga micros saab mingi 700-750 hands/hr imo.
                          Last edited by virukunn; 02.08.13, 13:04.

                          Comment

                          • kardaanirist
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 3675

                            #28
                            Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                            Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                            Ragele: Natuke rohkem ikka tunde, 12 lauaga micros saab mingi 700-750 hands/hr imo.
                            see tundub reaalsem number jep. 16-18 lauda tuleb 1k käsi tunnis.

                            jutt käib full ringist ikka, eks?

                            Comment

                            • särtzzz
                              Räme Fish
                              • Jul 2013
                              • 23

                              #29
                              Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                              Okei. Tänud! Küsiks veel sele ka ära ,et kas Pokertracker ja Holdem manager on kohe laguses vajalikud? Kokkupuudet nendega pole ja selle kasutama õppimine võtaks juba aega. Või kas alguses võib ilma ka lasta

                              Comment

                              • viki
                                Grinder
                                • Apr 2010
                                • 893

                                #30
                                Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                                Kui iga kuu kulutada kuni 100 tundi enda arendamisele tööalaselt,midagi juurde õppida või kasvõi lisatööd tehes-saaks ilma mingisuguse riskita palju suurema summa.Pokker tundub kerge rahateenimise võimalusena,aga igaühele see ei sobi.Proovida muidugi ikka võib.

                                Comment

                                Working...