*** AUGUSTI OFFTOPIC***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Char
    Pokkerihai
    • Sep 2009
    • 1848

    #151
    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

    Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Ma arvan, et räägite samast asjast ainult sõnastate teistmoodi :P.
    nii on jah :)

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #152
      Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

      Mees tappis naise ja postitas hiljem pildi Facebooki koos hüvastijätuga. Panen spoilerisse teema igaksjuhuks. Vaadata omal vastutusel.
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
      Last edited by VisaHing; 10.08.13, 10:45.

      Comment

      • jrgn hell
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 3328

        #153
        Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

        http://forumserver.twoplustwo.com/sh...4&postcount=14

        pole veel nii head UIGEA kokkuvõtet näinud

        Comment

        • jrgn hell
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 3328

          #154
          Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***



          http://forumserver.twoplustwo.com/sh...postcount=2693


          Locki teemas keeb. Pmst Locki pro Melanie Weisner pakub cashouti jaoks protsendiga diili 2+2s, kuna saab otse bosside kaudu raha liigutada; või vähemalt väidab nii.
          Enne enamus Locki prosid kinnitanud, et nendele ei kehti minegid eritingimusi ja saavad samamoodi üle.

          Lisaks pani Lock oma 2+2 supportitud teemad kinni, ning tegi oma foorumi, kuhu pääsevad ainult rakenud mängijad, iga post vajab mode heakskiitu ning ToSis on punkt, et foorumis oma postidega firma maine kahjustamisega võidakse account kinni panna ja loovutad kogu oma balancei.

          Trollisin munne FBs ka ja sain postitamise banni seal + obv kiire clean-up.

          Mingi kinnitamata värskem teema ka, mis makes sense enamasti, aga pole kuidagi verifyitud seda:

          http://forumserver.twoplustwo.com/19...-lock-1359293/

          Comment

          • jrgn hell
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 3328

            #155
            Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

            Threadsaver ka:

            Melanie Weisner ja Liv Boeree



            Comment

            • ropka11
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1008

              #156
              Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

              Wtf is this shit.Kuidas käivad asjad korvapalliliidus.Kes võtab peatreeneri maha.Esimees -Ratas või.See mees ei julge enne valimisi midagi liigutada.No tra vaadates tänast mängu siis ikka täielik bullshit Tiit Soku poolt.Kuidas saab mängitada oma poega Sten Timmut kui ta on väljakul nagu essu äda.Saagu Tiit ka aru ,et ei ole enam kuldsed 80-ndad kus üks trulla patsutas palli jagas sööte ei olnud korvile suunatud.
              Eesti korvpall on üleni mäda.Onupoja poliitika käib.Rocki-minu koduklubi treeneriks määrati ka selleks aastaks Kullamäe.Wtf
              Suur respect kui mängijate suhtes-Kullamäe Kuusmäe Sokk.Aga treeneritena minge juhendage poisse ja tulge kümne aasta pärast koondiste -tippklubide etteotsa.Ei saa juhendada meeskonda kelle poolte liikmetega sa oled koos õlut võtnud.

              Comment

              • ropka11
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1008

                #157
                Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                Ja respect Mürkale,et on hoidnud ennast tahaplaanile.No Sry peatreener Varrak ja Abitreenener Mürka.Kas siin pildil ei ole miskit valesti

                Comment

                • jasssass
                  Vana Tegija
                  • Sep 2010
                  • 1200

                  #158
                  Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                  Pole küll eriline kossu fänn aga kõrvalt vaatajana see nii tundub küll, samas Eesti on väike ja arvata võib, et vanemad "staarid" haaravad soojemad kohad endale, kas iga mees just treeneriks sobib, see on iseasi.

                  Comment

                  • Mr_Kenny
                    Vana Tegija
                    • Jun 2011
                    • 1357

                    #159
                    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                    Kes oskab soovitada kus tartus kõige parem tsikli lube teha? Tänud.

                    Comment

                    • karupoeg
                      Pokkerihai
                      • Jun 2012
                      • 3823

                      #160
                      Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                      Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
                      Wtf is this shit.Kuidas käivad asjad korvapalliliidus.Kes võtab peatreeneri maha.Esimees -Ratas või.See mees ei julge enne valimisi midagi liigutada.No tra vaadates tänast mängu siis ikka täielik bullshit Tiit Soku poolt.Kuidas saab mängitada oma poega Sten Timmut kui ta on väljakul nagu essu äda.Saagu Tiit ka aru ,et ei ole enam kuldsed 80-ndad kus üks trulla patsutas palli jagas sööte ei olnud korvile suunatud.
                      Eesti korvpall on üleni mäda.Onupoja poliitika käib.Rocki-minu koduklubi treeneriks määrati ka selleks aastaks Kullamäe.Wtf
                      Suur respect kui mängijate suhtes-Kullamäe Kuusmäe Sokk.Aga treeneritena minge juhendage poisse ja tulge kümne aasta pärast koondiste -tippklubide etteotsa.Ei saa juhendada meeskonda kelle poolte liikmetega sa oled koos õlut võtnud.
                      Üldiselt täiesti nõus, kuid nt Rocki koha pealt... Keda paremat võtta? Vene ei tahtnud, Ruut ei tahtnud. Visnapuu ja Kerde saadeti suure tüliga ära. Sõber on Rakveres. Tartu omade - Neissaare ja Lustiga kaasas käivaid probleeme peaksid n.ö. korvpalliringi kuuluvana ise ka teadma. Ainuke variant on välismaalt tuua, kuid Rocki peatreenerilt oodatakse (vähemalt paberil) rohkemat kui lihtsalt esindusmeeskonna juhtimist. Välismaalasest peatreeneril arvatavasti siinsest järelkasvust aga sügavad pohlad.

                      Comment

                      • WeThePeople
                        Vana Tegija
                        • Mar 2010
                        • 1163

                        #161
                        Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                        kõige rohkem käis pinda see kuidas peame mängima rohkem kui veerandaja kahe pikaga ja siis ikka surume selgelt väsinud kanguri peale kogu koorma, veidekas muidugi väikse erandiga.

                        Comment

                        • jasssass
                          Vana Tegija
                          • Sep 2010
                          • 1200

                          #162
                          Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                          Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
                          Kes oskab soovitada kus tartus kõige parem tsikli lube teha? Tänud.
                          Seda ei tea, kus kõige parem aga ise tegin paar kuud tagasi Viva liikluses


                          Sõber tegi seal eelmisel aastal ja soovitas. Jäin samuti rahule, teooria võeti mingi 5 tunniga läbi ja edasi õppisid ise testid ära, kui B-kat olemas siis v easy. 10H õppesõitu ka mille teeb reaalselt ära 5 korraga võttes 2H koos.

                          250€ maksis+ ark-is riigilõiv, eksam ja valmis.

                          Comment

                          • Strawberry
                            Varasemalt kasutaja "romeo"
                            • Aug 2012
                            • 1229

                            #163
                            Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                            Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
                            Kes oskab soovitada kus tartus kõige parem tsikli lube teha? Tänud.
                            Eesti suurim ja ilmselt ka parim autokool http://www.autosoit.ee/

                            Comment

                            • Dnbftw
                              Pokkerihai
                              • Jul 2010
                              • 1808

                              #164
                              Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                              Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
                              Kes oskab soovitada kus tartus kõige parem tsikli lube teha? Tänud.
                              Plaanis ka endal ära teha need kunagi ja veits olen asja uurinud, ise arvatavasti valiks Motohundi.

                              Autosõitu julgeks samuti soovitada nagu eelmine postitaja. B-kati õpetajad olid normaalsed, asjaajamine käib kiirelt ja mingit huiamist ei toimu. Hoiavad mainet kõrgel.

                              Lugemist:
                              Tere Otsustasin sel suvel tsikliload ära teha, et siis järgmisel kevadel pärast sõda päris oma kaherattaline sõiduvahend muretseda. Küsiks siis kasutajate käest, millist autokooli Tartus valida? Tegin veidi ka uurimistööd ja leidsin, et tuntumatest a..

                              Siin võik olla arvamused kogemused erinevate autokoolidega. Ehk aitab mõnda tulevikus... Alustaks siis: HAJA autokool, A-kat. Õpetaja Aivar on väga hea. Asju võetakse paraja huumoriga, aga samas korrektselt. Seega õpetaja pärast julgen soovitada. Hoo..
                              Last edited by Dnbftw; 11.08.13, 06:53.

                              Comment

                              • Mr_Kenny
                                Vana Tegija
                                • Jun 2011
                                • 1357

                                #165
                                Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                                Tänud, kutid.

                                Comment

                                Working...