*** AUGUSTI OFFTOPIC***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • EestiAA
    Vana Tegija
    • Nov 2010
    • 1132

    #121
    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

    Oksmaa hull klemm =D.
    Krdi igakord kui ta videosid olen näind ajab muigama, tüübil alati klemm tonnis, kuigi vend saab räigelt hate-i.
    Eks ta omamoodi on aga las olla.

    Comment

    • särtzzz
      Räme Fish
      • Jul 2013
      • 23

      #122
      Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

      Keegi Pokertrackeri seadistamisega saab aidata?

      Comment

      • EestiAA
        Vana Tegija
        • Nov 2010
        • 1132

        #123
        Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

        Algselt postitas särtzzz Vaata postitust
        Keegi Pokertrackeri seadistamisega saab aidata?
        Vaata trackeri kodulehelelt või youtubest tutorial-le.
        Ise sain sealt kogu info mis alguses vaja oli.

        E:Kui midagi kindlat mida vaja leida siis võid siin küsida (küsimus panna siis trackeri teemasse).
        Last edited by EestiAA; 08.08.13, 22:17.

        Comment

        • särtzzz
          Räme Fish
          • Jul 2013
          • 23

          #124
          Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

          Ok. sain juba mõned vastused mujalt ka, aga youtube peaks uurima veidike

          Comment

          • TaistoJ
            Grinder
            • Aug 2010
            • 787

            #125
            Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

            Täna tuli pähe auto pabereid vaadata ja näha, et ülevaatus oleks pidanud 02/2013 olema. Sai esimese asjana suund ÜV poole võetud ja ära tehtud. Solid joppamine ca 6 kuud olnud :D
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #126
              Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

              Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
              Täna tuli pähe auto pabereid vaadata ja näha, et ülevaatus oleks pidanud 02/2013 olema. Sai esimese asjana suund ÜV poole võetud ja ära tehtud. Solid joppamine ca 6 kuud olnud :D
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
              Päris korralik. Kuidas selline asi siis sai ununeda? :D

              Kas kirja läks muidu 02/2014 jah? Ehk nüüd pead vist 6e kuu pärast jälle minema

              Comment

              • TaistoJ
                Grinder
                • Aug 2010
                • 787

                #127
                Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                03/2015
                Juhtus :D

                Comment

                • särtzzz
                  Räme Fish
                  • Jul 2013
                  • 23

                  #128
                  Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                  PokerStars on ikka üks huvitav koht küll... või õigem oleks küsida, kui suur tõenäosus on ,et mul kolm korda järjest tuleb kätte QQ. Esimene kord kaotasin QQ 88le, sest vastane sai seti flopiga ja slowplays selle lõpuni, ilma tõstmata, teine kord raisisin ühte shortstacki, kes pani all in oma 24s ja floppi kohe 2 ristit ning river teadagi mis:D, Kolmas kord pääsesin kergemalt, kuna keegi mu preflop tõstega kaasa ei tulnud. Stars vist tahtis vaadata kuidas ma QQ mängin või mis kurat see ka polnud:)

                  Comment

                  • TaistoJ
                    Grinder
                    • Aug 2010
                    • 787

                    #129
                    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                    Comment

                    • kardaanirist
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 3675

                      #130
                      Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                      Algselt postitas särtzzz Vaata postitust
                      Stars vist tahtis vaadata kuidas ma QQ mängin
                      you might be on to something!

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #131
                        Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                        Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                        Kuidas selline asi siis sai ununeda? :D
                        müsteerium

                        Comment

                        • Fabulous
                          Pokkerihai
                          • Jan 2010
                          • 2674

                          #132
                          Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                          Algselt postitas särtzzz Vaata postitust
                          PokerStars on ikka üks huvitav koht küll... või õigem oleks küsida, kui suur tõenäosus on ,et mul kolm korda järjest tuleb kätte QQ ja ma kõik korrad kaotan/blindid saan. Esimene kord kaotasin QQ 88le, sest vastane sai seti flopiga ja slowplays selle lõpuni, ilma tõstmata, teine kord raisisin ühte shortstacki, kes pani all in oma 24s ja floppi kohe 2 ristit ning river teadagi mis:D, Kolmas kord pääsesin kergemalt, kuna keegi mu preflop tõstega kaasa ei tulnud. Stars vist tahtis vaadata kuidas ma QQ mängin või mis kurat see ka polnud:)
                          FYP. Obvious bad beat story is obvious.

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #133
                            Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                            müsteerium


                            Ärge jamage fishiga. Tuletage meelde enda algusaegu, kus mõttekõik oli täpselt sama.

                            --
                            tsekkisin enda pokkeri kausta, kus iidamast aadamast igast stuffi sees. Kenasi leide leiab.
                            Turnal olen AQ foldinud sb-lt ( pildi teinud sellest ) ja pildi pealkiri on, et '' I can fold AQ, Baby ''
                            Last edited by VisaHing; 09.08.13, 18:13.

                            Comment

                            • alaska
                              forever
                              • Oct 2008
                              • 6599

                              #134
                              Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                              Tundub, nagu oleks see olnud eile.

                              Comment

                              • särtzzz
                                Räme Fish
                                • Jul 2013
                                • 23

                                #135
                                Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                                Point ei olnud üldse selles, et need käed kaotasin või kuidas kaotasin. tahtsin pigem öelda, et stars on koht kus juhtub selliseid asju. Lihtsalt see ,et 3x järjest QQ, need kes seda tõenäosuse värki rohkem jagavad võivad arvestada, milline see % on. Polegi mõelnud, et stars tahtis vaadata, kuidas ma QQ preflop mängin a kuidas edasi. Se oli pigem sellise irooniaga öeldud ja naljaga pooleks. Strateegilise poole pealt oli kindlasti vigu ja see, kui keegi tiltis olels oma shortstackiga all in 24 paneb on juba ju muu tema ja muu nurga alt lähenemine.

                                Comment

                                Working...