Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***
Oksmaa hull klemm =D.
Krdi igakord kui ta videosid olen näind ajab muigama, tüübil alati klemm tonnis, kuigi vend saab räigelt hate-i.
Eks ta omamoodi on aga las olla.
Algselt postitas sadakrooni
Vaata postitust
Krdi igakord kui ta videosid olen näind ajab muigama, tüübil alati klemm tonnis, kuigi vend saab räigelt hate-i.
Eks ta omamoodi on aga las olla.

Comment