Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***
Ei soovitaks ühelgi algajal üle 6 laua mängida. Mõttetu nühkida 12 lauda -ev/be, kui erilist arengut ei toimu sealhulgas. Kunagi sai ise ka NL10 hunt oldud 12-16 lauaga. Egole andis juurde masstablemine, aga kokkuvõttes mingit kasu ei toonud.
HEM/PT soovitan korraga võtta.
Ei soovitaks ühelgi algajal üle 6 laua mängida. Mõttetu nühkida 12 lauda -ev/be, kui erilist arengut ei toimu sealhulgas. Kunagi sai ise ka NL10 hunt oldud 12-16 lauaga. Egole andis juurde masstablemine, aga kokkuvõttes mingit kasu ei toonud.
HEM/PT soovitan korraga võtta.
Comment