*** AUGUSTI OFFTOPIC***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Priidix
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
    • Jun 2009
    • 2839

    #1

    *** AUGUSTI OFFTOPIC***

    Edaspidine offtopic siia. August on ju??

  • bauss
    Grinder
    • Sep 2009
    • 737

    #2
    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

    Comment

    • timz0333
      Pokkeritark
      • Mar 2009
      • 6322

      #3
      Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

      Nii nunnu

      Comment

      • Priidix
        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
        • Jun 2009
        • 2839

        #4
        Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

        Jep, igatsen ;_;

        Comment

        • Fabulous
          Pokkerihai
          • Jan 2010
          • 2674

          #5
          Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

          Tänks OP, et offtopic seekord mingit venekeelset pealkirja ei saanud. Juulis läksin iga kord lifetilti kui seda lugema pidin.

          Comment

          • Priidix
            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
            • Jun 2009
            • 2839

            #6
            Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

            +1,

            Päris huvitav.

            Comment

            • Strawberry
              Varasemalt kasutaja "romeo"
              • Aug 2012
              • 1229

              #7
              Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

              Tartu Anne kanalis vohab ohtlik bakter

              Terviseameti andmetel ei vasta Anne kanali suplusvee kvaliteet normidele ning seal ujuda pole soovitatav.

              Comment

              • Pythagoras
                Grinder
                • Apr 2012
                • 589

                #8
                Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                Ei tõmba sinna kanalisse millegipärast, varasemad aastad ikka suve jooksul kord kaks käidud, see suvi mitte. Jõe vesi mu meelest märksa meeldivam.

                Comment

                • harryahven
                  Pokkerihai
                  • Dec 2009
                  • 1964

                  #9
                  Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                  Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
                  Ei tõmba sinna kanalisse millegipärast, varasemad aastad ikka suve jooksul kord kaks käidud, see suvi mitte. Jõe vesi mu meelest märksa meeldivam.
                  Ise pole kunagi käinud, jätab annelinna sibulate ühisvanni mulje imo

                  Comment

                  • vonkartoffel
                    Pokkerihai
                    • May 2009
                    • 1658

                    #10
                    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                    Foorumis Kuressaare joodikuid on?

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #11
                      Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                      Sõpsiga naistesse, kes liitub? ehk siis Litsid pääle -> Otepääle!
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      ---
                      Neljapäevaõhtust vaatamist natuke.

                      Last edited by VisaHing; 01.08.13, 21:05.

                      Comment

                      • EestiAA
                        Vana Tegija
                        • Nov 2010
                        • 1132

                        #12
                        Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                        Mnhj ...vähemalt need mendid ei saaks Viljandis osside käest peksa.

                        Osad juhtumid ei ole nii must valged kui alguses paistavad.(et ment paha vms).
                        Vajavad pikemat konteksti.
                        Last edited by EestiAA; 01.08.13, 22:11.

                        Comment

                        • Romka
                          Pokkerihai
                          • Mar 2009
                          • 1544

                          #13
                          Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                          Päris huvitav, telepaatia ja loomadega suhtlemine pole kaugel...
                          Researchers at Harvard University have created the first noninvasive brain-to-brain interface (BBI) between a human... and a rat. Simply by thinking the appropriate thought, the BBI allows the human to control the rat's tail. This is one of the most important steps towards BBIs that allow for telepathic links between two or more humans -- which is a good thing in the case of friends and family, but terrifying if you stop to think about the nefarious possibilities of a fascist dictatorship with mind control tech.

                          Comment

                          • särtzzz
                            Räme Fish
                            • Jul 2013
                            • 23

                            #14
                            Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                            Kuna olen siin kasutajana uus, siis ei leidnud paremat kohta kuhu see küsimus esitada. Nimelt pokkerit olen mänginud alates 2008 aastast, alguses ikka freerollid jms. Kontod on igalpool olemas ja igalpool olen mänginud ka, aga enamik korrad on asi lõppenud tildiga ja bustoks tõmbamisega, nüüd hakkasin mängima HT HUSNG mikrosid. Meeldib sellepärast, et on kiire ja kuna töökõrvalt ilmselt niipalju aega küll ei ole nagu siinsetel prodel, siis mõtlesin ,et see oleks hea variant. Aga kuna seal on variatsioon meeltu ja ROI väike, siis miinuskuud kokkuvõttes poleks ju mingi haruldus. Seega tahtsingi küsida, et mis oleks parim formaat ja mänguliik, et kuus teenida näiteks puhast kasumit ~300+ eurot. Kindlasti tundub naeruväärne summa paljude prode jaoks:), aga kuna tean oma taset, siis alguses mingeid suuri eesmärke ei seaks, areng on tähtis samuti. Väga multitablemisest huvitatud pole NL2ś ja 20 laual, aga kui ütlete, et see hea variant, siis võib proovida. Kõige enam olen mänginud SNG 6maxi ja MTT´sid, Zoom on ka asi, mis meeldib, oma oskuste ja BR tõttu kõrgemale kui NL25 pole läinud. Tuli üks pikk segane jutt ,aga loodan, et saate aru ja annate nõu, ehk siis, mis oleks parim variant, mida mängida teenimaks 300 euri kuus lisaraha, foorumeid olen lugenud mitu head aastat ja paar raamatut ka, ning kindlasti päris null ma pole.
                            Last edited by särtzzz; 02.08.13, 10:44.

                            Comment

                            • pikk28
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #15
                              Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                              NL2 ja ilmselt NL10 cashis sa 300+ euri kuus ei teekski mingi valemiga töö kõrvalt.
                              Mis su roll on kui küsida võib?

                              Comment

                              Working...