---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • totaldonk
    Grinder
    • Dec 2009
    • 914

    #616
    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    Lugupeetud tehniline tugi

    Vajan hädasti Teie abi. Hiljuti uuendasin oma programmi Sõbratar 7.0 uuele programmile Naine 1.0 ning avastasin, et see uus programm alustas ootamatult lastetootlust; samuti võttis see süsteemilt ära palju ruumi ja väärtuslikke ressursse. Seda aga ei olnud toote manuaalis mainitud.

    Lisaks installeerib Naine 1.0 ennast kõikidesse teistesse programmidesse kontrollib kogu süsteemi tegevust. Sellised rakendusprogrammid nagu Poissmeeste Õhtu Väljas 2.5 ja Golf 5.3 ei tööta enam üldse ning jooksutavad süsteemi kokku alati, kui need käima panna. Näiteks programmi Laupäeva Jalgpall 6.3 käivitamine ei õnnestu mul kunagi, samas Laupäeva Ostutuur 7.1
    …aga töötab. Samuti ei suuda ma hoida Naist 1.0 taustal (ehk varjatud kujul) töötamas, sel ajal kui jooksutan oma lemmikprogramme. Olen mõelnud minna tagasi programmi Sõbratar 7.0 peale, kuid Naine 1.0-iI ei tööta ka mahainstalleerimine. Kas saate palun aidata?

    ============================

    Lugupeetud Klient

    See on üldlevinud probleem, mis tuleneb fundamentaalsest vääritimõistmisest. Paljud mehed uuendavad Sõbratar 7.0-1t Naine 1.0-le, arvates, et Naine 1.0 on paljalt TÖÖRIISTA- ning MEELELAHUTUSprogramm, samas kui Naine 1.0 on hoopis OPERATSIOONISÜSTEEM, loodud looja poolt käitama kõike.

    On vähetõenäoline, et olles juba peale pannud Naise 1.0, saate te tagasi Sõbratar 7.0 peale minna. Naine 1.0 ei ole tehtud selliselt ning olles selle juba installeerinud, on seda võimatu kustutada või maha installeerida. Mõned mehed on seepeale proovinud endale installeerida Sõbratari 8.0 või Naise 2.0, kuid sattunud veelgi suurematesse probleemidesse (vt. manuaalist “Alimendid/ Lastetoetused” ja “Advokaatide Hinnakiri”).

    Kui olete juba Naise 1.0 installeerinud, soovitan teil see peale jätta ning tegeleda raskustega nii hästi kui suudate. Kui tekib vigu või probleeme ning mis iganes neid ka põhjustab, peate käivitama programmi C:\VABANDA. Mingil juhul aga ärge kasutage ESCAPE-klahvi (eesti k. PÕGENE-klahvi). Võib juhtuda, et peate programmi C:\VABANDA käivitama mitmeid kordi järjest, kuid loodetavasti pöördub operatsioonisüsteem lõpuks normaalsesse töörütmi
    tagasi. Ehkki Naine 1.0 nõuab suuri hoolduskulusid, võib ta ometi Teile väga tulus olla. Et saada sellest maksimaalset kasu, on soovitav osta lisatarkvara, nt. Lilled 2.0 ja Sokolaad 5.0. Kuid ärge mingil juhul installeerige endale programmi SEKRETÄR (lühikese seeliku versioon), kuna Naine 1.0 ei toeta seda ning süsteem jookseb peaaegu surmkindlalt kokku.

    Comment

    • Vandalar
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3577

      #617
      Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

      IMO, kui nad ei saa inimene vs inimene hakkama, siis ei tee see taser ka midagi paremaks. Anna käpardile mingi uhke vidin ja ta oskab sellega ka sita kokku keerata. Ehk jutu mõte on selles, et leidub piisavalt otsustusvõimetuid ja argu inimesi (ma üldistan ja ei näita näpuga, lihtsalt katsun profileerida inimloomuse teatud suundi ja omadusi), kes pigem võivad selliseid võimu lisavaid lisavidinaid liiga mõtlematult ja kohmakalt- ebaprofessionaalselt ja otsustamatult kasutada. Miks ma seda arvan? Sellepärast, et kui inimene ei tee õigeid otsuseid kamba peksjate suhtes ilma taseri olemasoluta, siis miks ta peaks õigeid otsuseid tegema taseri olemasolul?
      Last edited by Vandalar; 23.07.13, 12:48.

      Comment

      • donkament
        Pokkerihai
        • Apr 2009
        • 1945

        #618
        Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

        Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
        Ma ei saa üldse aru miks Eesti mentidel tasereid pole.
        Keegi teab loogilist vastu argumenti miks ei tohiks mentidel taserit olla ?

        Suht masendav on lugeda kui mendid mingi osside käest peksa saavad.
        taserilaks võib nõrgema südamega inimese ära tappa. pole väga rare.

        Comment

        • Konso
          Grinder
          • Nov 2009
          • 936

          #619
          Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

          Kõige parem ja probleemivabam relv on kiired jalad. Seda rõhutas korduvalt Sisekaitseakadeemia enesekaitse instruktor. Kui sinna veel lisada oma ego (suumulgu) kontrollimine, siis rohkemat pole vaja. Ja kui tõesti on vaja, siis jahipaunas müüakse pipragaasi.

          Comment

          • Ermii
            Õpihimuline Mängur
            • May 2009
            • 402

            #620
            Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

            Algselt postitas Konso Vaata postitust
            Kõige parem ja probleemivabam relv on kiired jalad. Seda rõhutas korduvalt Sisekaitseakadeemia enesekaitse instruktor. Kui sinna veel lisada oma ego (suumulgu) kontrollimine, siis rohkemat pole vaja. Ja kui tõesti on vaja, siis jahipaunas müüakse pipragaasi.
            Loodan, et ta seda tulevastele korrakaitsjatele ei õpeta :D
            Last edited by Ermii; 23.07.13, 14:15.

            Comment

            • karupoeg
              Pokkerihai
              • Jun 2012
              • 3823

              #621
              Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]



              eesti poisid korraldavad tais vangidega poksimatse.

              Comment

              • v@iko
                Julm Donk
                • Jan 2010
                • 82

                #622
                Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                Paistab et, Kalju peatreeneril tuleb pea kiilaks ajada ja abitreeneril pea blondiks värvida

                Comment

                • valustyng
                  Õpihimuline Mängur
                  • Apr 2009
                  • 450

                  #623
                  Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                  Algselt postitas karupoeg Vaata postitust


                  eesti poisid korraldavad tais vangidega poksimatse.
                  Mitu võitu peab saama, et vangist välja saada ?

                  Comment

                  • camu
                    Super Moderaator
                    • Jan 2009
                    • 3411

                    #624
                    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                    Algselt postitas alaska Vaata postitust
                    Ja kui keegi noaga sulle näkku lööb, siis on lauatennise reket kah parem blokeerimiseks, kui tavaline tennisereket. Lahe arutelu.
                    Ma võtaks raamatu või käteräti. Töötab.
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #625
                      Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                      Algselt postitas v@iko Vaata postitust
                      Paistab et, Kalju peatreeneril tuleb pea kiilaks ajada ja abitreeneril pea blondiks värvida
                      Olemas!

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #626
                        Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                        Algselt postitas valustyng Vaata postitust
                        Mitu võitu peab saama, et vangist välja saada ?
                        Mingi vend sai 6ega välja, nii et midagi sinna kanti ma usun.

                        Comment

                        • karupoeg
                          Pokkerihai
                          • Jun 2012
                          • 3823

                          #627
                          Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                          Algselt postitas inward Vaata postitust
                          Olemas!
                          super töö ikka. võidaks järgmise ringi ka ära, siis oleks 2,1 mil€ ka garanteeritud. group stage eest saaks juba 8 mil€. Aga ei maksa vist ette rutata sündmustest :)

                          Comment

                          • JohannesJ
                            Grinder
                            • Jun 2010
                            • 684

                            #628
                            Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                            Tihti kohtame tänaval hästiriietatud või uhketest autodest väljuvaid inimesi, kes janunevad neid mõõtvate ja kadestavate pilkude järele. Mõnikord võib isegi lõbusalt jälgida, kuidas ilusasse autosse sisenev inimene enne istumist kiire pilgu ümberkaudsele viskab, lootes saada enesele kinnitust, et kõik ikka nägid, missugune auto tal on.

                            Comment

                            • bauss
                              Grinder
                              • Sep 2009
                              • 737

                              #629
                              Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                              krt see BMW üldse inimestele ei meeldi :(

                              Comment

                              • Narrator
                                Julm Donk
                                • Apr 2011
                                • 75

                                #630
                                Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                                Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                                super töö ikka. võidaks järgmise ringi ka ära, siis oleks 2,1 mil€ ka garanteeritud. group stage eest saaks juba 8 mil€. Aga ei maksa vist ette rutata sündmustest :)
                                Kust allikast need numbrid veel võetud on ?

                                Comment

                                Working...