---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • TaistoJ
    Grinder
    • Aug 2010
    • 787

    #601
    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    Kui parimate relvade jutu peale läks, siis mina võtaks lauatennise reketi. Lihtsalt seetõttu, kuna ma oskan seda paremini, kui tavalist tennist.

    Comment

    • alaska
      forever
      • Oct 2008
      • 6599

      #602
      Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

      Ja kui keegi noaga sulle näkku lööb, siis on lauatennise reket kah parem blokeerimiseks, kui tavaline tennisereket. Lahe arutelu.

      Comment

      • peete82
        Vana Tegija
        • Jan 2010
        • 1310

        #603
        Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

        lauatennise reket on odavam ka tunduvalt.
        Kust see vaene tudeng peaks selle tennise oma hankima, kui rikkaid vanemaid pole.

        Comment

        • donkament
          Pokkerihai
          • Apr 2009
          • 1945

          #604
          Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

          Algselt postitas peete82 Vaata postitust
          Kust see vaene tudeng peaks selle tennise oma hankima, kui rikkaid vanemaid pole.
          ehk selgitaksid, miks see vanemate ja raha teema sul alati südamel on?

          Comment

          • bauss
            Grinder
            • Sep 2009
            • 737

            #605
            Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

            Algselt postitas peete82 Vaata postitust
            lauatennise reket on odavam ka tunduvalt.
            Kust see vaene tudeng peaks selle tennise oma hankima, kui rikkaid vanemaid pole.
            wtf, sul ikka tõsised probleemid vist

            Comment

            • peete82
              Vana Tegija
              • Jan 2010
              • 1310

              #606
              Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

              Algselt postitas donkament Vaata postitust
              ehk selgitaksid, miks see vanemate ja raha teema sul alati südamel on?
              üks kodanik läheb alati endast välja sellest, muud pole
              kerge trollimine

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #607
                Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                Algselt postitas peete82 Vaata postitust
                üks kodanik läheb alati endast välja sellest, muud pole
                kerge trollimine
                Mina kui tunnustatud inimesetundja, psühholoog ja spetsialist readisin välja järgnevad murekohad, kust sinu probleemid on võinud alguse saada:

                [x] raske lapsepõlv
                [x] igaõhtune anaalnoomitus isalt
                [x] metallist mänguasjad
                [x] parim sõber lapsena - piits
                [x] lemmik söök lapsena - krohv seinalt

                //Pisargaas on ka ju üsnagi tõhus abivahend?
                Last edited by VisaHing; 23.07.13, 11:47.

                Comment

                • jasssass
                  Vana Tegija
                  • Sep 2010
                  • 1200

                  #608
                  Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                  Võinoa vastu valiksin kurika

                  Comment

                  • karupoeg
                    Pokkerihai
                    • Jun 2012
                    • 3823

                    #609
                    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                    lol peete sa oled üsna hale indiviid. Perekonna mängu toomine oma isikliku antipaatia näitamiseks ei ole trollimine vaid oma madala intelligentsi eksponeerimine.

                    Kas sa päris elus ka võõraid inimesi niimoodi "trollid"? Kui jah, siis soovin ainult edu sulle. Ega see karistus tulemata jää.

                    Comment

                    • timz0333
                      Pokkeritark
                      • Mar 2009
                      • 6322

                      #610
                      Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                      Ma võtaks taseri, dunno kas see lubatud ainult aga efektiivne peaks küll olema

                      Comment

                      • peete82
                        Vana Tegija
                        • Jan 2010
                        • 1310

                        #611
                        Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                        Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                        lol peete sa oled üsna hale indiviid. Perekonna mängu toomine oma isikliku antipaatia näitamiseks ei ole trollimine vaid oma madala intelligentsi eksponeerimine.

                        Kas sa päris elus ka võõraid inimesi niimoodi "trollid"? Kui jah, siis soovin ainult edu sulle. Ega see karistus tulemata jää.
                        Perekond ei puutu asjasse. Okei, aitab küll. Enam ei torgi.

                        Comment

                        • EestiAA
                          Vana Tegija
                          • Nov 2010
                          • 1132

                          #612
                          Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                          Ma ei saa üldse aru miks Eesti mentidel tasereid pole.
                          Keegi teab loogilist vastu argumenti miks ei tohiks mentidel taserit olla ?

                          Suht masendav on lugeda kui mendid mingi osside käest peksa saavad.

                          Comment

                          • MartinGarcia
                            Grinder
                            • Nov 2009
                            • 517

                            #613
                            Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                            Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
                            Ma ei saa üldse aru miks Eesti mentidel tasereid pole.
                            Keegi teab loogilist vastu argumenti miks ei tohiks mentidel taserit olla ?

                            Suht masendav on lugeda kui mendid mingi osside käest peksa saavad.
                            Defineeri sõna "Oss"

                            Comment

                            • EestiAA
                              Vana Tegija
                              • Nov 2010
                              • 1132

                              #614
                              Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                              Algselt postitas MartinGarcia Vaata postitust
                              Defineeri sõna "Oss"
                              Nu tglt.
                              Kui oled näind eestlaste tehtud Tulnukat siis seal oli punt osse koos.
                              Uumbes sellise mindsetiga, et kõik mendid on kitsed jne.
                              Kellel jookseb pärast kolmandat õlle moraalne filter täielikult umbe.
                              Last edited by EestiAA; 23.07.13, 12:09.

                              Comment

                              • Strawberry
                                Varasemalt kasutaja "romeo"
                                • Aug 2012
                                • 1229

                                #615
                                Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                                Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
                                Ma ei saa üldse aru miks Eesti mentidel tasereid pole.
                                Keegi teab loogilist vastu argumenti miks ei tohiks mentidel taserit olla ?

                                Suht masendav on lugeda kui mendid mingi osside käest peksa saavad.
                                raha

                                Comment

                                Working...