Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]
Kui parimate relvade jutu peale läks, siis mina võtaks lauatennise reketi. Lihtsalt seetõttu, kuna ma oskan seda paremini, kui tavalist tennist.
Kui parimate relvade jutu peale läks, siis mina võtaks lauatennise reketi. Lihtsalt seetõttu, kuna ma oskan seda paremini, kui tavalist tennist.
Comment