Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]
Alkoholi tarbimine on üldse eraldi teema. Alkohol kuulub asja juurde, eks see on iga inimese enda asi palju ta tarbib. Siiski nad käivad Eestis, sest tegelikult neile meeldib Eestis olla, pere ja sõbrad kõik on siin. Ma räägin lihtsalt, et sa ei pea elama peost suhu. Elad nagu tahad, kulutad enam-vähem selle peale, mille peale tahad. Oma vabal ajal naudid elu. Ja ISEGI oma pidude ja muu meelelahutuse kõrvalt sul jääb raha ülegi, mida koguda jne. Ma ei mõista neid inimesi hukka.
Algselt postitas ranka
Vaata postitust

TC
Comment