Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]
Usun, et maksab sulle kinni ja CL-lt ära ei võeta kui tõesti oli nii nagu sa kirjutasid. Vb oleneb veits ka sellest kui palju rake oled maksnud neile.
Algselt postitas minbetmillionaire
Vaata postitust
TC
Comment