Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]
Napikas. 5 päeva tagasi sai täispeaga tehtud pakkumine Samsung galaxy S4-jale OSTA.EE-s. Paar päeva sai suht afk oldud ka arvutist.
Pakkusin 413 EUR vms. Eile logisin siis sisse ja vaatan, et wtf. Juhtiv pakkumine mingil oksjonil. Päris korralik ERROR peas, et mis jaoks ja kuidas.
Nüüd 15 min enne oksjoni lõppu olin valmis juba vastu võtma tagajärjed aga keegi pakkus 5 EURiga üle nii, et jope.
Napikas. 5 päeva tagasi sai täispeaga tehtud pakkumine Samsung galaxy S4-jale OSTA.EE-s. Paar päeva sai suht afk oldud ka arvutist.
Pakkusin 413 EUR vms. Eile logisin siis sisse ja vaatan, et wtf. Juhtiv pakkumine mingil oksjonil. Päris korralik ERROR peas, et mis jaoks ja kuidas.
Nüüd 15 min enne oksjoni lõppu olin valmis juba vastu võtma tagajärjed aga keegi pakkus 5 EURiga üle nii, et jope.
Comment