Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]
Ma ei tea kas sa leveldad või mitte (mis oleks üsna kurb), aga koera viimaste andmete kohaselt on koerad ja inimesed eri liiki olevused ning nad ei mõista asju sama moodi nagu inimesed (koera jaoks tähendab hammustamine vahepeal seda, et ta tahab 'mängida' vms).
Algselt postitas K2snakas
Vaata postitust
Comment