Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]
Lausidiootsus. Enesetapust saan ma aru, aga sellest küll mitte, miks seda teha väikelapsega üksi kodus olles. Vähemalt laps ei mäleta tulevikus midagi.
Lausidiootsus. Enesetapust saan ma aru, aga sellest küll mitte, miks seda teha väikelapsega üksi kodus olles. Vähemalt laps ei mäleta tulevikus midagi.

Comment