Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]
Nu jah lääne Euroopas on asjad teatud kohtades hullemad.
Pole veel kuulnud, et Usas twitteri või FB kommide pärast kelll 3 öösel uks maha lüüakse ja sind kinni nabitakse.
Okei saan aru, et inimene on rassist ja see on idiootsus, aga ikkagi arreteerida sellepärast on juba absurd.(nii kaua kui vägivallale ei õhutata)
Ja islamit. kristlust, ja muid uske minu arvates võiks inimene kritiseerida.
Nu jah lääne Euroopas on asjad teatud kohtades hullemad.
Pole veel kuulnud, et Usas twitteri või FB kommide pärast kelll 3 öösel uks maha lüüakse ja sind kinni nabitakse.
Okei saan aru, et inimene on rassist ja see on idiootsus, aga ikkagi arreteerida sellepärast on juba absurd.(nii kaua kui vägivallale ei õhutata)
Ja islamit. kristlust, ja muid uske minu arvates võiks inimene kritiseerida.
TC
Comment