---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • EestiAA
    Vana Tegija
    • Nov 2010
    • 1132

    #211
    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    Nu jah lääne Euroopas on asjad teatud kohtades hullemad.
    Pole veel kuulnud, et Usas twitteri või FB kommide pärast kelll 3 öösel uks maha lüüakse ja sind kinni nabitakse.



    Okei saan aru, et inimene on rassist ja see on idiootsus, aga ikkagi arreteerida sellepärast on juba absurd.(nii kaua kui vägivallale ei õhutata)

    Ja islamit. kristlust, ja muid uske minu arvates võiks inimene kritiseerida.
    Last edited by EestiAA; 08.07.13, 21:41.

    Comment

    • kallekusta
      Grinder
      • May 2012
      • 603

      #212
      Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

      ainult indiaanlased on õiged USAkad ja mitte immigrantidest USAkad

      Comment

      • EestiAA
        Vana Tegija
        • Nov 2010
        • 1132

        #213
        Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

        Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
        ainult indiaanlased on õiged USAkad ja mitte immigrantidest USAkad

        Austraalia, Uus meremaa, Kanada, neil on ka õiged kodanikud aint põlis elanikud ?.
        Mitu generatsiooni on vaja, et õigeks USA-kaks saada? Kehtib aint see Usa kohta ?
        Vene või Saksa päritolu inimesel on võimalik kunagi saada õigeks Eestlaseks sinu silmis ?=).

        Comment

        • kallekusta
          Grinder
          • May 2012
          • 603

          #214
          Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

          Jah
          25 generatsiooni
          Kui hakkavad Taara usuliseks siis võibolla kunagi on

          Comment

          • Trapface
            Jube Noob
            • Feb 2012
            • 197

            #215
            Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

            I like tazers:

            Comment

            • MartinGarcia
              Grinder
              • Nov 2009
              • 517

              #216
              Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

              Algselt postitas Trapface Vaata postitust
              I like tazers:
              Kuradi türakari need mendid seal USA's

              Comment

              • Junken
                Lendur Sass
                • Sep 2011
                • 1039

                #217
                Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                huvitav kas selle viimase video case läks kohtu ka ja mis lahenduse sai... tahaks näha kui mingit head lahendust ei tehtud seal

                Comment

                • ok2aa
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 1903

                  #218
                  Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                  Algselt postitas Trapface Vaata postitust
                  I like tazers:
                  se video vajaks veits taustainfot

                  Comment

                  • Trapface
                    Jube Noob
                    • Feb 2012
                    • 197

                    #219
                    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                    Seal video all oli natuke kirjas.

                    The Backstory:
                    Police are called out to an apartment for a noise compliant by the neighbours. The three occupants inside non-aggressively exercise their fourth amendment right, refusing the police entry as they demand at gun point to let them inside without a search warrant or probable cause.

                    As the police quickly holster their weapons after the camera turns on, the three occupants continue to exercise their rights non-aggressively. The police respond by going into "over-the-top" aggressive mode, utilizing excessive force by kicking in the door, assaulting the female and tazing the cameraman four times causing the camera to short out. All three occupants are arrested/cited for obstruction.

                    Comment

                    • MartinGarcia
                      Grinder
                      • Nov 2009
                      • 517

                      #220
                      Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                      Riigid peaksid olema kokku võlgu 51 triljonit dollarit. Siin 3D video ühest triljonist ja selle suurusest :)
                      Last edited by MartinGarcia; 09.07.13, 14:21.

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #221
                        Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                        Millest sai alguse:
                        Wood and his wife, Jennifer, 29, said they had been arguing in the backyard that day about whether to spend their tax refund on fixing their car or buying a new one.

                        An officer investigating the 3:48 p.m. call from a concerned citizen heard a man yelling and a woman sobbing in the backyard, Parish said.


                        Politsei seletus:
                        The officers were investigating a domestic disturbance, which he said qualifies as an exigent circumstance, or an emergency situation, in which they do not need a warrant, Parish said.
                        "If the officers would have walked away and something happened, then the Police Department would have been criticized for not performing their duties," Parish said.
                        Saatus:
                        Wood was arrested on suspicion of resisting/obstructing officers and booked into the Sonoma County Jail, later released on bail. Jennifer Wood and Helton were cited for the same charge but not booked into jail.

                        Comment

                        • vsiu100
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4253

                          #222
                          Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                          Hei, kuskil oli treema või keegi arvutas, kas kasiino boonus saab kuidagi reaalselt vabastada.

                          Õllesummeril oli võimalus võita 100€ kinkekaart, mille vabastamiseks tuleb see kasiinos läbi mängida 35x ehk 3500€ eest.
                          See ei ole ju mingi mänguga reaalne või on??

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #223
                            Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                            Kas õllesummeri 100€ boonuskaarti ei saa pokkeris kasutada?

                            Pokker

                            Iga €1 boonuse eest peab klient koguma 15 pokkeripunkti. Näiteks, kui mängija saab €15 boonuse, peab ta koguma 225 pokkeripunkti enne raha väljavõtmist.

                            edit: Kui ma õigesti mäletan, siis 1 pokkeripunkt= 1 lojaalsuspunkt.
                            1 lojaalsuspunkt= 1€ raket.

                            100€ boonuskaart tahab 1500 pokkeripunkti, ehk 1500€ raket. NL50 grinderile ca 10-20 päeva genemist
                            Last edited by hotcocacola; 09.07.13, 15:03.

                            Comment

                            • vsiu100
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4253

                              #224
                              Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                              ei saa jah kasutada.
                              sõbra ema sai selle kaarti. lükkasin kontole ja ei lase kuhugi kanda jms. kirjas, et peab kasinnis 3500€ eest bette panema, enne kui atm-titties.

                              Comment

                              • Char
                                Pokkerihai
                                • Sep 2009
                                • 1848

                                #225
                                Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                                Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                                Hei, kuskil oli treema või keegi arvutas, kas kasiino boonus saab kuidagi reaalselt vabastada.

                                Õllesummeril oli võimalus võita 100€ kinkekaart, mille vabastamiseks tuleb see kasiinos läbi mängida 35x ehk 3500€ eest.
                                See ei ole ju mingi mänguga reaalne või on??
                                kasiino mängule autospinnima.

                                kui leiad 0,98se tagasi maksega mängu, siis 3500*0,02 = 70 eurot

                                30 euri +EV, niiet täiesti reaalne, olen isegi nii teinud.

                                ainuke asi, et 0,98 slotte vist polegi, mingi 0,96-97 max, samas kui natuke üle EV joosta, võib päris hästi minna.

                                ma mäletan, et mul oli mingi 60 euri ja pidin läbi spinnima, lõpetasin 97 peal.
                                Last edited by Char; 09.07.13, 15:42.

                                Comment

                                Working...