---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rahvavaenlane
    Klubi Liige
    • Dec 2009
    • 3040

    #76
    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    olen ma valesti aru saanud? liigud alati kuskilt haabersti kandist?

    Comment

    • vsiu100
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4253

      #77
      Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

      pm jah.

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #78
        Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

        Comment

        • rahvavaenlane
          Klubi Liige
          • Dec 2009
          • 3040

          #79
          Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

          nägin veel aastal 2000 kui leedus polnud kiirteedel väiksed sissesõidu kohad piiratud ja siis klaipeda-palanga teel sõidab tegelane oma hobuse ja heinakuhjaga ilma vaatamata kiirteele. normaalne.

          Comment

          • Char
            Pokkerihai
            • Sep 2009
            • 1848

            #80
            Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

            keegi siin donkamas käib?



            sama asi, mis vanasti spordibaasis, vist

            Comment

            • Godspeed_EJ
              Klubi Liige
              • Nov 2009
              • 3049

              #81
              Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

              Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
              Reeglina naiste kohta halvasti ei öelda, aga see Säärits on küll loll. Ei ole veel kuulnud isikut, kes arvaks, et Säärits on adekvaatne spordikommentaator. Kurat selline tunne jääb, et Säärits on sinna ERR-i ennast rohkem sisse söönud kui Savisaar Tallinnas.

              Tennis on vähe teistmoodi mäng, kus mängu jooksul on sadu olukordi. Seega iga punkti järel ohkides "ai ai-tada" ja veene lõigata nagu tegemist oleks grand slam finaali match punktiga on vähe imelik.

              Mängust endast... Lisicki stiililt nagu Kanepi. Ainult parem ja kogu lugu. Teenitud võit ja gg. Kaia poolt hea turniir ja 200k poundi tublilt välja teenitud.
              Säärits oskab iluuisutamist kommenteerida küll, Kuuse suusatamist jne. Häda selles, et Eestis on kõik üks suur sport ja siis kuuledki, kuidas Kuuse räägib jalka MMi ajal, kui kõrgel merepinnast ikka mängitakse.

              Comment

              • rahvavaenlane
                Klubi Liige
                • Dec 2009
                • 3040

                #82
                Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                Säärits oskab iluuisutamist kommenteerida küll, Kuuse suusatamist jne. Häda selles, et Eestis on kõik üks suur sport ja siis kuuledki, kuidas Kuuse räägib jalka MMi ajal, kui kõrgel merepinnast ikka mängitakse.
                muide see nii ongi. naudin kui kuuse kommenteerib suusatamist. osila kergejõustikku. aga säärits ja tennis. kaljuver ja jalgpall. ei taha.

                Comment

                • karupoeg
                  Pokkerihai
                  • Jun 2012
                  • 3823

                  #83
                  Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                  Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                  Säärits oskab iluuisutamist kommenteerida küll, Kuuse suusatamist jne. Häda selles, et Eestis on kõik üks suur sport ja siis kuuledki, kuidas Kuuse räägib jalka MMi ajal, kui kõrgel merepinnast ikka mängitakse.
                  nõus.

                  See olukord on tekkinud sellepärast, et Eestis ei ole lihtsalt piisavalt vaatajaskonda, et tasuks ära mitme spetsialisti palkamine. Seega kannabki üks ja sama inimene üle kümmet spordiala. Aga Eestis on siiski olemas mitmeid oma valdkonna spetsialiste, keda kõlbaks ekraanile panna ning kes teeks seal parema töö kui Säärits. Ja seda ühekordse projekti raames nagu seda on wimbledoni veerandfinaali kajastamine. Kasvõi Margus Uba tennises. Kuigi asjaolu, et ta viasat spordiga seotud võib seda mõjutada.

                  Ühesõnaga, arusaadav, et ressursside puudusest tulenev olukord. Aga see ei vähenda asjaolu, et see üks inimene, kes seal mitut spordiala kommenteerib, võiks parem olla kui Anu Säärits.

                  Lembitu Kuuse on korüfee. Võib vihata ja armastada, kuid reaalsus on, et temal on olemas teatav n.ö. "pärand" suusatamise näol ning eks tulevikus meenutavad ka suurimad vihkajad teda helge sõnaga. Nagu Urmas Ott omas vallas.

                  Comment

                  • vonkartoffel
                    Pokkerihai
                    • May 2009
                    • 1658

                    #84
                    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                    Mingid viasati(see üks, kes rääkida ei oska ja siis üks kes mängust ei räägi) ja siis muidugi see kanal11-12 vms jama mis MLS näitas, Säärits on ingel nende kõrval.

                    Comment

                    • Pumper
                      Klubi Liige
                      • Mar 2009
                      • 2359

                      #85
                      Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                      Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                      muide see nii ongi. naudin kui kuuse kommenteerib suusatamist. osila kergejõustikku. aga säärits ja tennis. kaljuver ja jalgpall. ei taha.
                      Ma muid alasid suurt ei jälgi,peale nende kui Kalkun midagi kommenteerib. Spordi suhtes on ta adekvaatne, aga kõik muu spordiga mitteseonduv jutt mis sealt suust tuleb ei kannata trükimusta.

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #86
                        Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        Korralik crash rahvasse. Pmst sirgel teel kaotada niimoodi juhitavus.. Krt kui nii võimsa masina ostad, siis võiks õppida sõitma ka enne kui rahva ette eputama lähed ://

                        Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                        Pm tegelt pealtvaatajad saaks veel lähemal olla imo.
                        Seda küll aga imo on see ikkagi sirge teelõik aiaga piiratud.
                        Last edited by VisaHing; 02.07.13, 18:35.

                        Comment

                        • timz0333
                          Pokkeritark
                          • Mar 2009
                          • 6322

                          #87
                          Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                          Pm tegelt pealtvaatajad saaks veel lähemal olla imo.

                          Comment

                          • Emma
                            Grinder
                            • Mar 2013
                            • 529

                            #88
                            Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                            Keegi see reede Triobet livele on minemas Pärnust? Ma hittisin diili, et bensuraha makstakse kinni. Aga pole omal ühtegi mootoriga asja.

                            Comment

                            • rahvavaenlane
                              Klubi Liige
                              • Dec 2009
                              • 3040

                              #89
                              Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                              Algselt postitas Emma Vaata postitust
                              Keegi see reede Triobet livele on minemas Pärnust? Ma hittisin diili, et bensuraha makstakse kinni. Aga pole omal ühtegi mootoriga asja.
                              oled sa see tibi kes on pildil või mitte?

                              ma leian selle mootoriga asja kui vaja ikka on.
                              Last edited by rahvavaenlane; 02.07.13, 22:16. Põhjus: moded on nokud, hahhhahahaaa

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #90
                                Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                                Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                                oled sa see tibi kes on pildil või mitte?

                                ma leian selle mootoriga asja kui vaja ikka on.
                                Sul naine olemas, gtfo tsort!

                                Comment

                                Working...