Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]
ma tükk aega mõtlesin, et miks sinu kallal võetakse ja ei saanud sellest kohati aru. nüüd saan.
lähen otsin oma bani meelespea ülesse.
brb.
ma tükk aega mõtlesin, et miks sinu kallal võetakse ja ei saanud sellest kohati aru. nüüd saan.
lähen otsin oma bani meelespea ülesse.
brb.
Comment