See on väga huvitav, kui alustad sõnadega: ma ei ole kõigem targem, aga ei ole ka kõige lollim ning siis järsku laod lagedale, et hiilid maksudest kõrvale ning teed maailma kõige lollima ettepaneku Rootsi panku rohkem maksustada.
videot ei vaadanud ja ei viitsi vaadata ka aga lehelt:
Meil on neli toetuskategooriat:
- Telegrami toetaja – vähemalt 10 eurot, millega kaasneb Telegrami (auto)kleepekas;
- Telegrami hõbetoetaja – vähemalt 100 eurot, millega kaasneb külaskäik Telegrami toimetusse;
- Telegrami kuldtoetaja – vähemalt 1000 eurot, millega kaasneb lõunasöök Telegrami tegijatega, et arutada, kuidas meie lehekülge veel paremaks teha;
- Telegrami plaatinatoetaja – vähemalt 10 000 eurot, millega kaasneb kord aastas koos Telegrami meeskonnaga osalemine rahvusvahelisel intervjuul ühe huvitava inimesega.
Kas kellelgi foorumist on kogemusi diiselmootorite chippimisega või puutunud kokku chipitud masinatega. Eelkõige huvitaks milline on olnud tulemus ja kuidas on auto vastu pidanud sellele.
Kas kellelgi foorumist on kogemusi diiselmootorite chippimisega või puutunud kokku chipitud masinatega. Eelkõige huvitaks milline on olnud tulemus ja kuidas on auto vastu pidanud sellele.
Kogemust ei ole aga ilmselt plaanid Jürisoo juures CHIPi teha? Siiamaani on rahva tagasiside olnud minuteada väga postiivne.
Tõmme muutub paremaks ja normaalsel kulgemisel kütusekulu linnas -10% ja trassil -5%.
( Mina neid numbreid isiklikult ei usu aga nii seksperdid vähemalt väidavad )
Aga usun, et kindlasti on juhtumeid, kus tänu CHIPile on ATM kast või turbo läbi läinud.
videot ei vaadanud ja ei viitsi vaadata ka aga lehelt:
Meil on neli toetuskategooriat:
- Telegrami toetaja – vähemalt 10 eurot, millega kaasneb Telegrami (auto)kleepekas;
- Telegrami hõbetoetaja – vähemalt 100 eurot, millega kaasneb külaskäik Telegrami toimetusse;
- Telegrami kuldtoetaja – vähemalt 1000 eurot, millega kaasneb lõunasöök Telegrami tegijatega, et arutada, kuidas meie lehekülge veel paremaks teha;
- Telegrami plaatinatoetaja – vähemalt 10 000 eurot, millega kaasneb kord aastas koos Telegrami meeskonnaga osalemine rahvusvahelisel intervjuul ühe huvitava inimesega.
Lihtsalt ei suuda neid tegelasi tõsiselt võtta, eriti kui KONTAKT all on selline ametikoht mõnel vennal:
Kontakt kontaktiks. Kogu see leht on paras prügila ju. Vandenõu teooreetikut pärusmaa. Ükski online väljaanne ei tsiteeri neid ja seda samal põhjusel - sellist lehte ei saa võtta tõsiselt.
Analoogse ise-teen lehena tooks näite www.novaator.ee, mis on väga solid teadusuudiste portaal. Pakuks, et üks parimaid Eestis.
Kogemust ei ole aga ilmselt plaanid Jürisoo juures CHIPi teha? Siiamaani on rahva tagasiside olnud minuteada väga postiivne.
Tõmme muutub paremaks ja normaalsel kulgemisel kütusekulu linnas -10% ja trassil -5%.
( Mina neid numbreid isiklikult ei usu aga nii seksperdid vähemalt väidavad )
Aga usun, et kindlasti on juhtumeid, kus tänu CHIPile on ATM kast või turbo läbi läinud.
Eks lappan natuke foorumeid läbi, panen plussid/miinused ritta ja siis otsustan. Muidugi iga küla sepa juures vist ei tasu teha.
Vaatan, mis firmad pakuvad Tartus. Kes on Jürisoo?
Eks lappan natuke foorumeid läbi, panen plussid/miinused ritta ja siis otsustan. Muidugi iga küla sepa juures vist ei tasu teha.
Vaatan, mis firmad pakuvad Tartus. Kes on Jürisoo?
Lappa seda teemat ja saad ka väärtuslikku infot. Ma arvan, et kui kuskil plaanid lasta CHIPida, siis kindlasti Jürisoo.
Vahe on kohe vägagi tunda. Automaat kastiga autole on väändegraafik teine ja piiraja madalamal, et kastile liiga ei teeks. Iga soft tuleb täpselt antud autole ja käigukastile. 2000a ja uuematel autodel käib kogu protseduur läbi obd pistiku.
Chipitakse/optimeeritakse tavaliselt selleks, et saada kütusekulu väiksemaks ja kui vaja on lisavõimsus tagataskust võtta.
Suureneb tippvõimsus, mida koguaeg ei kasutata.
headache kirjutas:Mis eelis siis sinu chiptuningul on, tuning boxi saab vajadusel vahelt lihtsalt ära võtta, sinu omaga käib see mismoodi?
Tuningbox on sisuliselt takisti, mis valetab andmeid, reeglina kütuse temperatuuri. Selle tulemusena antakse rohkem kütust peale, kaasneb ka must suits. Chiptuning on mootori juhtajus tarkvara vahetus/uuendamine. Muudatused graafikutes, suurem efektiivsus. Ei kaasne musta suitsu, on mootorile ohutu.
Comment