Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***
Noh mõned tegelased kirjeldasid, et isegi siis kui Politsei patrull teistkorda saabus oli nende nähes, kedagi pekstud ja politsei ei olnud midagi teinud. Repliik oli olnud "Mis me siin ikka teha saame" vms.
Võiks sellest ka rääkida, et kas siis päriselt ka oli Politsei silme ees kedagi pekstud, sest kui päriselt nii oli, siis tuleb sellised politseinikud vastutusele võtta. Kui seltskond politsei korraldustele ei taltu, siis ju omaette kord olemas kindlasti a'la "hoiatuslask vms". Krt teab võibolla see isegi kriminaalkorras karistatav, sest tegu ju ametikohustuste rikkumisega, kui politsei peab tagama korda ja lihtsalt vaatab pealt. Vanasti sai ka arsti karistada kui arst näeb kuidas keegi jookseb verest tühjaks ja ei tee midagi.
Noh mõned tegelased kirjeldasid, et isegi siis kui Politsei patrull teistkorda saabus oli nende nähes, kedagi pekstud ja politsei ei olnud midagi teinud. Repliik oli olnud "Mis me siin ikka teha saame" vms.
Võiks sellest ka rääkida, et kas siis päriselt ka oli Politsei silme ees kedagi pekstud, sest kui päriselt nii oli, siis tuleb sellised politseinikud vastutusele võtta. Kui seltskond politsei korraldustele ei taltu, siis ju omaette kord olemas kindlasti a'la "hoiatuslask vms". Krt teab võibolla see isegi kriminaalkorras karistatav, sest tegu ju ametikohustuste rikkumisega, kui politsei peab tagama korda ja lihtsalt vaatab pealt. Vanasti sai ka arsti karistada kui arst näeb kuidas keegi jookseb verest tühjaks ja ei tee midagi.
Comment