*** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Aime
    Jube Noob
    • May 2013
    • 152

    #586
    Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

    Noh mõned tegelased kirjeldasid, et isegi siis kui Politsei patrull teistkorda saabus oli nende nähes, kedagi pekstud ja politsei ei olnud midagi teinud. Repliik oli olnud "Mis me siin ikka teha saame" vms.
    Võiks sellest ka rääkida, et kas siis päriselt ka oli Politsei silme ees kedagi pekstud, sest kui päriselt nii oli, siis tuleb sellised politseinikud vastutusele võtta. Kui seltskond politsei korraldustele ei taltu, siis ju omaette kord olemas kindlasti a'la "hoiatuslask vms". Krt teab võibolla see isegi kriminaalkorras karistatav, sest tegu ju ametikohustuste rikkumisega, kui politsei peab tagama korda ja lihtsalt vaatab pealt. Vanasti sai ka arsti karistada kui arst näeb kuidas keegi jookseb verest tühjaks ja ei tee midagi.

    Comment

    • EestiAA
      Vana Tegija
      • Nov 2010
      • 1132

      #587
      Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

      Sometimes I lay on the floor and pretend to be a carrot.

      Comment

      • Ints
        Vana Tegija
        • Nov 2010
        • 1216

        #588
        Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

        Poke kas teie enda punt käis hiljem teisel pool laagri lõpus ka siis korda loomas, kuna seal oli ka korralik mäsu pühap öösel/esmasp hommikul kuni politsei tuli vms.

        Comment

        • Owner85
          Klubi Liige
          • Aug 2009
          • 2146

          #589
          Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

          Et kui suuri vigastusi pole siis suht pohhui peaasi et prügi saaks koristatud,epic tilt tekib selliste ütluste peale,väiksest vigastusest suureni on vaja ainult ühte lööki veel,mõni lööbki ühega juba maha,need mendid on ka nii saamatud käpardid!

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #590
            Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

            keegi kainekss ka saanud vv?

            //&(((/&&&head ööd na busto L((((((((

            Comment

            • pilme10
              FPP Pro
              • Jun 2009
              • 224

              #591
              Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

              Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
              keegi kainekss ka saanud vv?

              //&(((/&&&head ööd na busto L((((((((

              cool story bro

              Comment

              • EestiAA
                Vana Tegija
                • Nov 2010
                • 1132

                #592
                Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                6 Juuni uudis.

                Peter King Introduces Bill To Legalize Online Poker
                Mitte state by state vaid Fed tasemel mis on kõvasti ettem.





                Morgan Stanley predicts that by 2020, online gambling in the U.S. will produce the same amount of revenue as Las Vegas and Atlantic City markets combined: $9.3 billion.


                The gambling lobby has been pushing for uniform federal legislation, warning that a patchwork of state laws will make it impossible for the global corporations that run the gambling industry
                to do business.



                Tõenäosus, et see bill läbi läheb on väike, aga ikkagi.
                Last edited by EestiAA; 27.06.13, 01:58.

                Comment

                • nikitheone
                  Mr. Puujalg
                  • Aug 2009
                  • 6446

                  #593
                  Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                  Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                  keegi kainekss ka saanud vv?

                  //&(((/&&&head ööd na busto L((((((((
                  &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                  Comment

                  • andu_andu
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 4050

                    #594
                    Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                    Comment

                    • Aime
                      Jube Noob
                      • May 2013
                      • 152

                      #595
                      Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                      Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
                      6 Juuni uudis.

                      Peter King Introduces Bill To Legalize Online Poker
                      Mitte state by state vaid Fed tasemel mis on kõvasti ettem.





                      Morgan Stanley predicts that by 2020, online gambling in the U.S. will produce the same amount of revenue as Las Vegas and Atlantic City markets combined: $9.3 billion.


                      The gambling lobby has been pushing for uniform federal legislation, warning that a patchwork of state laws will make it impossible for the global corporations that run the gambling industry
                      to do business.



                      Tõenäosus, et see bill läbi läheb on väike, aga ikkagi.
                      Huvitav kas stars ka seal lobbystab. Starsil oleks ju teenida sealt hiilgama palju.

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #596
                        Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                        what a bad idea, lul.

                        Comment

                        • Vandalar
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3577

                          #597
                          Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***


                          VisaHing on kõva scamide fänn ju.

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #598
                            Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                            Keegi ekspressi digilehe tellija pole, et saaks jagada seda artiklit: http://www.ekspress.ee/news/paevauud....d?id=66351968 ?

                            Comment

                            • Vandalar
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3577

                              #599
                              Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                              lol, pappi pole või?

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #600
                                Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                                Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                                lol, pappi pole või?
                                Mis asja sa toodad siin jälle..

                                Comment

                                Working...