Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***
seal üleval kus me plats oli on parkla, meie poolses nurgas oli vist samal või eelmisel õhtul 4 äärmist autot tulekustuti või mingi asjaga üle lastud nt, eelmine aasta oli paaril autol klaasid sisse löödud jne. tra värdjaid inimesi leidub ikka tõesti.
Algselt postitas privador
Vaata postitust
Comment