*** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vsiu100
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4253

    #571
    Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

    ei käinud. mul oli psüühikaga kõik ok + olin standard aeglane eestlane. samas meenub 1 olukord, kus trennist tulles talvel bussi oodates tulid 2 ca 40-50a pomshakat(habetunud, ei saa ju vanusest aru, võisid ka 35 olla) agresiivselt sõimates raha nõudma(obv odekolonni laksu all). olime sõbraga kahekesi, 16-17a. saatsime obv otsejoones vttu. peale seda tõmbas üks neist kotist pooleks saetud metallist suusakepi, mille ots oli teritatud ja tahtis sellega susata. ei tekkinud küll mõtet, et jooksu panna ja andsime mõlemale keretäie ning läksime oma bussi peale. nüüd samas olukorras lippaksin obv minema.

    ma ei õigusta nende tegelaste käitumist ja imo võiks igaüks neist paar aastat reaalset kongi saada, vaid proovin selgitada sellise käitumise tagamaid.

    Comment

    • Godspeed_EJ
      Klubi Liige
      • Nov 2009
      • 3049

      #572
      Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

      Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
      see jörgen matsi ristikäik igasugu vaba- ja muu võitluste promomiseks ja maine tõstmiseks on täiesti mõtetu, kuna sellised tegelased nullivad selle ära.
      ma tean miks nad nii käituvad. käisin ise noorena poksis(ca 3a), mistõttu on sümptomid tuttavad. õnneks sain ise piisavalt võistlustel käia, kus end välja elada. põhjused:
      *oled sellises trennis käimisest pumped up ja on vaja adrenaliini laksu ja seda välja elada. tunned et oled võitmatu.
      *raha ei ole. seega ka pole vaba aja viitmiseks palju võimalusi. siis tuleb kambaga midagi muud "huvitavat" ette võtta.
      *ei olda kõige targem, et leida 2 esimese punkti jaoks muid variante.

      segada need põhjused kahe supilusika perevägivallaga, lisada pooleli jäänud keskkool ja häiritud psüühika ning ongi keskmine van damme valmis.
      Ei ole mõtetu. Ma julgen pakkuda, et see Pärnu Everlast on tõrvatilk meepotis ja enamus klubides treenivad ikka mõistusega inimesed, kes õpitut tänaval ilma põhjuseta ei rakenda. Siin on muiudgi suur roll ka treeneril - mõned treenivad eranditult kõiki, kes uksest sisse tulevad, teised teevad ka väiksese selekteerimise protsessi läbi.

      Ma olen ise käinud ca aasta ühes tai-poksi trennis, kus selekteerimist ei toimunud ja hiljem kuulsin linna pealt, et treeneril oli ka kombeks teinekord end väljaspool trenni "tühjaks lasta". Lahkusin sealt päevapealt.
      Samas 3D treeningu seltskond oli äärmiselt sümpaatne ja kuigi baaskursusel osalesid ka mõned põmmpead, siis nad loobusid seal käimisest üsna ruttu, kuna enamuse mentaliteet oli midagi muud.

      Üldises pildis tundub mulle, et olukord läheb ikka paremaks ja kontaktalasid vaadatakse üha enam kui sporti, mitte mõttetut üksteise klohmimist.

      Comment

      • Maxi
        Pokkerihai
        • Nov 2010
        • 1849

        #573
        Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

        Need endise everlasti tšurbannid võiks küll kinni ära panna. Aastaid imo on see pull seal pärnus käinud ja mitte midagi ei tehta.
        Mõnel vennal lõpuks flipib ära ja keevitab neile 9mm kõrvade vahele.

        Ja ei ole need mingid sportlased, suvalised tšurkad kes omastarust hullud van-dammed

        Raudselt need tüübid olid:

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #574
          Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

          Kas seda artiklit saab täiesmahus mingit moodi lugeda ka kui ei ole lehetellija vms?
          http://www.ohtuleht.ee/531476

          e: nvm sain
          Last edited by leits; 26.06.13, 08:13.

          Comment

          • estdonk
            Õpihimuline Mängur
            • Sep 2011
            • 450

            #575
            Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

            äkki pasted vaesematele foorumlastele ka.
            Nozzu äkki sa paned oma artikli ka siia.
            Last edited by estdonk; 26.06.13, 08:18.

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #576
              Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

              Algselt postitas estdonk Vaata postitust
              äkki pasted vaesematele foorumlastele ka.
              logi lihtsalt mingi google vms kontoga sisse ja saab tasuta lugeda, mina vähemalt sain

              Comment

              • estdonk
                Õpihimuline Mängur
                • Sep 2011
                • 450

                #577
                Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                Okei saab jah Ohtulehte. Pärnu postimehe oma loeks ikka.

                Comment

                • rahvavaenlane
                  Klubi Liige
                  • Dec 2009
                  • 3040

                  #578
                  Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                  kuidas eestlastel las vegases läinud on? mingit ülevaadet on selle kohta kuskil?

                  Comment

                  • vsiu100
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4253

                    #579
                    Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                    coca hittis miskilt 500$-selt 5.koha(?) ja ca 4-5k$ up(1. koht oli 28k$), st sai naise shopingud tasa
                    imre ja kairit min-cashivad 200-1k turnadel ja ka suht be peaks olema.

                    Comment

                    • timz0333
                      Pokkeritark
                      • Mar 2009
                      • 6322

                      #580
                      Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                      Lemme oli kunagi nii ilus ja rahulik koht :(

                      Comment

                      • rahvavaenlane
                        Klubi Liige
                        • Dec 2009
                        • 3040

                        #581
                        Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                        lemme jaanituli. normaalne. tüüpide motoks oli "sport massidesse" ja "ei suitsetamisele"

                        Comment

                        • totaldonk
                          Grinder
                          • Dec 2009
                          • 914

                          #582
                          Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                          need pärnu everlasti kutid, seal on ikka normaalseid inimesi ka
                          mitte, et ma neid kaitsma hakkaks, seal on ikka väga debiilikuid ka
                          kui juba pärnu linnas jooki panna ja näed, et see punt vastu tuleb siis on mõttekam uus koht otsida või siis tõesti kui nad midagi rääkima tulevad lihtsalt vait olla vms, sest niikui sa midagi valesti ütled, siis mõnel neist sõidab ära.
                          + nendega käib läbi inimesi, kes ise trennis ei käi, vb kunagi on käinud aga sõbrad käivad ning nad on ka "fighterid"
                          mõni on normaalne, saab aru, et teeb karjääri ning tänaval ei lähe lahmima

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #583
                            Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                            Algselt postitas totaldonk Vaata postitust
                            mõni on normaalne, saab aru, et teeb karjääri ning tänaval ei lähe lahmima
                            väga tublid

                            Comment

                            • qjet
                              Grinder
                              • Apr 2009
                              • 806

                              #584
                              Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                              Nüüd tean, et kärbik kaasa, kui pärnu puhkama.

                              Comment

                              • Nozzu
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1140

                                #585
                                Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                                Ahh, minu nupuke jääb paraku Õhtulehe omale alla. Olin laisk ja ei saanud infot kätte.

                                Jaanipäeval murti raginal luid ja kärsatati liha

                                Nagu ikka, üllatavad elukunstnikud jaaninädalavahetusel Pärnu haigla erakorralise meditsiiniosakonna personali oma leidlikkusega kehavigastuste tekitamisel. Kokku pöördus laupäeva hommikust kuni teisipäeva hommikuni EMOsse 389 inimest.
                                Neist 185 olid endale ühel või teisel moel vigastuse hankinud. Nagu Pärnu haigla pressiesindaja Eda Amur märkis, oli palju kukkumisi. Seitsmel juhul olid inimesed suutnud endale lõkketule või mõne muu nipiga põletushaavad hankida, vigastuste valimist ei puudunud traditsioonilised liiklustraumad, samuti mitu koerahammustust. “Paljude pöördumiste juures mängis rolli liigne alkoholi tarvitamine,” nentis Amur, kelle hinnangul siiski midagi ebatavalist ei toimunud. Tavaline jaanipäeva nädalavahetus Eestimaal.
                                Kõigile vastu hambaid
                                Juhtus sedagi, et vigastuste eest kandsid hoolt harrastajatest ilukirurgid ja jumestuskunstnikud. Nii näiteks, lähtudes politsei ametlikest teadaannetest, löödi 24. juunil kella 1 paiku Häädemeeste vallas Lemme telkimisalal 21aastast naist ja 23aastast meest.
                                Ühe sündmuste keerises olnud inimese selgitusel toimus telkimisalal lausa massikaklus. “Tuli 20–30 ossi ja saime kõik vastu hambaid ilma põhjuseta, kaks naist said jalaga näkku, paar telki lõhuti ära, mingid joogid, mis väljas olid, viidi minema,” kirjeldas ta madinat.
                                Kirjeldatud sündmuse asjaolude selgitamiseks on algatatud kriminaalmenetlus. Paragrahvi 121 ehk kehalise väärkohtlemise alusel. Et aga menetlustoimingud alles käivad, ei saanud riigiprokuratuuri avalike suhete juht Katrin Lunt selle kohta olulist informatsiooni jagada. “Vigastused ei olnud suured,” mainis ta siiski.
                                Riigimetsa majandamise keskuse Edela-Eesti piirkonna juhataja Karin Grents tunnistas, et temanigi on jõudnud kuuldused Lemme telkimisalal toimunud kaklusest, ent täpsemalt ta sellest midagi ei teadnud.
                                Tal on praegu suuremad mured – juba kolmandat päeva käib telkimisalal kibe pidutsejate järelt koristamine. “Ikka kuhjades ja lademetes jäi seda prügi,” märkis ta, lisades, et selline lagastaminegi on kahjuks tavapärane ja jaanilistele omane.
                                Stend korda ei taga
                                Ometi, nagu Grents rõhutas, sai Lemme telkimisalale eelmine aasta paigaldatud kolm käitumisjuhistega stendi. “Ma ei tea, kõik, kes vähegi lugeda oskavad, peaksid saama infot nii palju kui vaja, kuidas käituda ja mis on lubatud ja mis mitte,” ei tohiks lihtsad käitumisreeglid nagu see, et prügi pole ilus maha vedelema jätta, inimestele üllatusena tulla.
                                Paraku on stend lihtsalt stend, mitte politseinik. Ja nagu Grents märkis, ei ole temal ega RMK loodusvahtidel õigust kedagi karistada. “Päris purupurjus inimeste juurde ei olegi meil mõtet oma nina toppida, sest meil puuduvad enesekaitsevahendid,” ei oleks Grents enda sõnutsi teades, et Lemmes paarkümmend jõmmi märatsevad, sinna korda looma läinud. “Selleks on politsei ja loodame, et need, kes on oma karistuse välja teeninud, selle kätte saavad,” loodab Grents, et inimesed ehk järgmine kord enne mõtlevad, kui oma rusika kellelegi näkku või tühja purgi põõsasse virutavad.

                                Comment

                                Working...