Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***
ei käinud. mul oli psüühikaga kõik ok + olin standard aeglane eestlane. samas meenub 1 olukord, kus trennist tulles talvel bussi oodates tulid 2 ca 40-50a pomshakat(habetunud, ei saa ju vanusest aru, võisid ka 35 olla) agresiivselt sõimates raha nõudma(obv odekolonni laksu all). olime sõbraga kahekesi, 16-17a. saatsime obv otsejoones vttu. peale seda tõmbas üks neist kotist pooleks saetud metallist suusakepi, mille ots oli teritatud ja tahtis sellega susata. ei tekkinud küll mõtet, et jooksu panna ja andsime mõlemale keretäie ning läksime oma bussi peale. nüüd samas olukorras lippaksin obv minema.
ma ei õigusta nende tegelaste käitumist ja imo võiks igaüks neist paar aastat reaalset kongi saada, vaid proovin selgitada sellise käitumise tagamaid.
ei käinud. mul oli psüühikaga kõik ok + olin standard aeglane eestlane. samas meenub 1 olukord, kus trennist tulles talvel bussi oodates tulid 2 ca 40-50a pomshakat(habetunud, ei saa ju vanusest aru, võisid ka 35 olla) agresiivselt sõimates raha nõudma(obv odekolonni laksu all). olime sõbraga kahekesi, 16-17a. saatsime obv otsejoones vttu. peale seda tõmbas üks neist kotist pooleks saetud metallist suusakepi, mille ots oli teritatud ja tahtis sellega susata. ei tekkinud küll mõtet, et jooksu panna ja andsime mõlemale keretäie ning läksime oma bussi peale. nüüd samas olukorras lippaksin obv minema.
ma ei õigusta nende tegelaste käitumist ja imo võiks igaüks neist paar aastat reaalset kongi saada, vaid proovin selgitada sellise käitumise tagamaid.


Comment