*** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #526
    Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

    Potsataja kuidas jaanipäev läks?

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #527
      Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

      Vaikselt nagu ikka.

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #528
        Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

        Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
        Vaikselt nagu ikka.
        pudeli viinaga?

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #529
          Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

          Nop, piirdusin õllega.

          Comment

          • EestiAA
            Vana Tegija
            • Nov 2010
            • 1132

            #530
            Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

            Nu kellegil vapraid Jaani lugusid pole ?

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #531
              Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

              Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
              Nu kellegil vapraid Jaani lugusid pole ?
              Ma usun, et terve foorumi peale saaks raamatu kirjutada pöörastest jaani lugudest. Iseasi, kas need on sobilikud siin jagamiseks. Aga peab tunnistama, et ülimalt toredad pühad olid. Olla koos oma parimate sõprade ja tuttavatega kaunis Eestimaa paigas: juua õltsi, grillida ja teha pohmaka huumorit. Mis see hing ikka elult ihkab.

              Comment

              • nikitheone
                Mr. Puujalg
                • Aug 2009
                • 6446

                #532
                Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                esimese ja teise astme põletushaav näos ja paremal käel. jalg ka raseeritud. loodetavasti arme ei jää.
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #533
                  Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                  Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                  esimese ja teise astme põletushaav näos ja paremal käel. jalg ka raseeritud. loodetavasti arme ei jää.
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                  Ma juba tahtsin öelda, et sinuga ikka juhtub. Minu jaoks hea moment oli kui jaanipäeval sõime terassil suppi ja jõime viina ning FC Pokkeriprode kaitseliin, Müüriga eesotas astub poodi sisse. Täiesti lambist Kaberneemes. Loodetavasti oled ühes tükis ikka :D

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #534
                    Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                    Kui kellelgi veel mustika-vaarika-kebabi-punase veini maitselistest šašlõkkidest kopp ees on, siis soovitan ise teha:
                    Toidutare – maitsvad retseptid ja nutikad toidunõuanded igaks toidukorraks. Avasta lihtsad, tervislikud ja pidulikud retseptid, mis toovad rõõmu igasse kööki!


                    Tegin 5 kilo ja läks sisse kõik. Nuts.

                    Comment

                    • Poke
                      Grinder
                      • Mar 2010
                      • 995

                      #535
                      Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                      Algselt postitas inward Vaata postitust
                      Aga peab tunnistama, et ülimalt toredad pühad olid. Olla koos oma parimate sõprade ja tuttavatega kaunis Eestimaa paigas: juua õltsi, grillida ja teha pohmaka huumorit. Mis see hing ikka elult ihkab.
                      This!

                      Aga teise päeva öösel tuli 20-30 ossi ja saime kõik vastu hambaid ilma põhjuseta, 2 naist said ka jalaga näkku, paar telki lõhuti ära, mingid joogid mis väljas olid viidi minema.
                      Pärnus Lemme rannas olime.

                      Comment

                      • K2snakas
                        Pokkerihai
                        • Feb 2009
                        • 2388

                        #536
                        Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                        Ise olin Mändjalas ja pole kah veel paremat jaani simmanit olnud :)

                        Comment

                        • jasssass
                          Vana Tegija
                          • Sep 2010
                          • 1200

                          #537
                          Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                          Käisin täna tuttavaga kaasas Tartu EMO-s. Tal läks miski 1,5 tundi aega ja ootasin registratuuri juures.
                          Alguses eriti rahvast ei olnud ja ooteruum suht tühi, siis hakkas tulema jaanipäeva sante. Esimesed tüübid saabusid, käed sinised ja teksad lõhki, arvata võis, et korralikult on molli jagatud. Polnud viisakas naerda aga suht koomiline vaatepilt. Natukese aja pärast saabusid järgmised sõdalased longates, üks peaaegu roomates uksest sisse.
                          Viimane jõll keda nägin tundus esmapilgul suht viisakas, võttis järjekorra numbri ja istus maha ootama. Kui tema kord saabus, läks viisakalt õe juurde, tutvustas ennast, ütles, et tal on dokumendid kadunud aga oleks vaja arsti, sest pea ja kõrv on põlenud. Siis märkasin jah, et miskit oli nagu valesti, pooled juuksed puudu, pea nahk tahmane, kõrv paistes ja suur nagu elevandil. Ei tea kus krdi lõkkes see mees maganud oli :D:D
                          Suht karmid tagajärjed võivad jaanipäeval olla ikka.

                          Comment

                          • totaldonk
                            Grinder
                            • Dec 2009
                            • 914

                            #538
                            Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                            Algselt postitas Poke Vaata postitust
                            This!

                            Aga teise päeva öösel tuli 20-30 ossi ja saime kõik vastu hambaid ilma põhjuseta, 2 naist said ka jalaga näkku, paar telki lõhuti ära, mingid joogid mis väljas olid viidi minema.
                            Pärnus Lemme rannas olime.
                            Ise jätsin sinna minemata, sest teadsin, et seal on palju sellist rahvast, kes joob, et kakelda.. st, peksa anda

                            Comment

                            • Nozzu
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1140

                              #539
                              Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                              Algselt postitas Poke Vaata postitust
                              This!

                              Aga teise päeva öösel tuli 20-30 ossi ja saime kõik vastu hambaid ilma põhjuseta, 2 naist said ka jalaga näkku, paar telki lõhuti ära, mingid joogid mis väljas olid viidi minema.
                              Pärnus Lemme rannas olime.

                              Saatsin pokele privasõnumi aga ta ei ole vastanud. Tahaks seda teksti kasutada väikses uudisnupukeses, mida homsesse lehte teen. Moded, adminnid, omanikud - kas minust on ebaeetiline kui ma selle teksti siit artiklisse kopin? Täineduseks politsei ametlikule teadaandele: "24. juunil kella 1 paiku löödi Häädemeeste vallas Lemme telkimisalal 21-aastast naist ja 23-aastast meest."
                              Pokkerifoorumit ja kasutajat muidugi nimetama ei hakkaks.Ütleks lihtsalt umbes, et ühe, sündmuste keerises viibinud isiku kirjelduse kohaselt, jada jada jaaa.

                              Comment

                              • vsiu100
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4253

                                #540
                                Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                                avalik foorum, ei näe probleemi.

                                Comment

                                Working...