Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***
too oli päris mahlane fee. võin väga puuse panna aga mingi 20+ eurtsi oli vähemalt milano lennujaamas. ja prindivad seda aint ryanairi putkad
too oli päris mahlane fee. võin väga puuse panna aga mingi 20+ eurtsi oli vähemalt milano lennujaamas. ja prindivad seda aint ryanairi putkad
Comment