*** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Gang Starr
    FPP Pro
    • Sep 2012
    • 231

    #391
    Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

    too oli päris mahlane fee. võin väga puuse panna aga mingi 20+ eurtsi oli vähemalt milano lennujaamas. ja prindivad seda aint ryanairi putkad

    Comment

    • Cheating
      Õpihimuline Mängur
      • Mar 2009
      • 447

      #392
      Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

      Kaks aastat tagasi sõitsin Dublin-UK ja unustasin piletid tuttava juurde.. lennujaamas Ryanairi müügipunktis küsiti piletite printimise eest 40€/per Ticket..
      Algselt oli pilet ostetud 17€-ga
      Võimalik et nüüd on see printimise teenus veel kallim...
      Ja teadaolevalt Ryanair teenibki oma erilisete fee´de pealt.

      Comment

      • ristijeesus
        Klubi Liige
        • Oct 2009
        • 2533

        #393
        Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #394
          Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

          Algselt postitas Gang Starr Vaata postitust
          too oli päris mahlane fee. võin väga puuse panna aga mingi 20+ eurtsi oli vähemalt milano lennujaamas. ja prindivad seda aint ryanairi putkad
          mul läks 60€ per kärss, sest unustasin online check-ini teha
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • camu
            Super Moderaator
            • Jan 2009
            • 3411

            #395
            Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

            Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
            mul läks 60€ per kärss, sest unustasin online check-ini teha
            Paar aastat tagasi oli minu mäletamist mööda ka selline hind.

            Comment

            • nikitheone
              Mr. Puujalg
              • Aug 2009
              • 6446

              #396
              Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

              eelmise aasta mais. haige oli see, et ca 3h enne lennu algust tuli meelde, siis oli juba hilja. ja lennuk hilines 5 tundi. sain selle eest 5€ voucheri, jess
              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

              Comment

              • kilu6
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1305

                #397
                Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                hästi loll küsimus ilmselt aga kas ryanairiga peab kindlasti online checkini tegema ja pileti välja printima?


                Airport Boarding Card Re-issue Fee €70/£70

                Comment

                • K2snakas
                  Pokkerihai
                  • Feb 2009
                  • 2388

                  #398
                  Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                  mis krdi torn see oli kust codecci benjit tegi ?

                  E: sain.
                  Last edited by K2snakas; 18.06.13, 09:55.

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #399
                    Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                    Kellegile ei tundu see nn. inimröövi case kahtlane? 4 tundi olid 2 noort kadunud. Alustati üle-eestiline inimjahi operatsioon, mida Eesti veel varem pole näinud selliste juhtumite puhul.


                    Lõpus leiti nad kahekesi jalutamas mööda maanteed. Järgmine hommik sai insta eks-poisssõber 2,5 aastat vangistust. Kohtusüsteemid hakkasid järsku jahvatama nii kiirelt? Tavaliselt uuritakse ja puuritakse ikka päris pikalt selliseid juhtmeid, kuniks mingi otsus tuleb.

                    Comment

                    • Loksutaja
                      Õpihimuline Mängur
                      • Jun 2010
                      • 448

                      #400
                      Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                      Next day court pole mingi erand ju

                      Comment

                      • redddman10
                        Grinder
                        • Aug 2010
                        • 703

                        #401
                        Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                        head nba streami tänasele finaalmängule?

                        Comment

                        • EestiAA
                          Vana Tegija
                          • Nov 2010
                          • 1132

                          #402
                          Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                          Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                          Kellegile ei tundu see nn. inimröövi case kahtlane? 4 tundi olid 2 noort kadunud. Alustati üle-eestiline inimjahi operatsioon, mida Eesti veel varem pole näinud selliste juhtumite puhul.


                          Lõpus leiti nad kahekesi jalutamas mööda maanteed. Järgmine hommik sai insta eks-poisssõber 2,5 aastat vangistust. Kohtusüsteemid hakkasid järsku jahvatama nii kiirelt? Tavaliselt uuritakse ja puuritakse ikka päris pikalt selliseid juhtmeid, kuniks mingi otsus tuleb.
                          3kuud sai realselt vangistust ülejäänd tingimisi.
                          Nu kutt kindlasti mingi kahtlane ,ja vähe sai ...Oli ju ikkagi neiul eelnevalt veel lambi ka kinni löönud.
                          Mille eest juba ma ise annaks 3kuud talle ,ja muud pealegi.

                          Comment

                          • mislinn
                            Pokkerihai
                            • Apr 2009
                            • 1734

                            #403
                            Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                            Algselt postitas redddman10 Vaata postitust
                            head nba streami tänasele finaalmängule?
                            Leaguepass üheks mänguks ei ole kallis, võimalik et ise ei jaksa öösel vaadata, siis mul põmst leaguepass välja pakkuda. Aga see pole veel kindel.

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #404
                              Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                              Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
                              3kuud sai realselt vangistust ülejäänd tingimisi.
                              Nu kutt kindlasti mingi kahtlane ,ja vähe sai ...Oli ju ikkagi neiul eelnevalt veel lambi ka kinni löönud.
                              Mille eest juba ma ise annaks 3kuud talle ,ja muud pealegi.
                              Seda küll jep.. Aga kuidas suudeti seda peksmist tõestada, mis toimus aastal 2012 ja selle aasta algul? Hea ikka, et siuksed vennad oma tegude eest vastutama pannakse aga kuidagi väga kiire protsess :D

                              Comment

                              • EestiAA
                                Vana Tegija
                                • Nov 2010
                                • 1132

                                #405
                                Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                                Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                                Seda küll jep.. Aga kuidas suudeti seda peksmist tõestada, mis toimus aastal 2012 ja selle aasta algul? Hea ikka, et siuksed vennad oma tegude eest vastutama pannakse aga kuidagi väga kiire protsess :D
                                Veidralt kiirelt läks jh.
                                Kutt väga kahtlane minu arvates.
                                Lõi neiut 2-l erineval korral, lubas vanemad ära tappa kui neiu temaga kaasa ei lähe.

                                Kuidagi tuleb selle sündmusega see meelde mis Helsingis ühe eestlannaga juhtus.
                                Mentidel tasub sellel idioodil kindlasti silm peal hoida.

                                Comment

                                Working...