*** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • EestiAA
    Vana Tegija
    • Nov 2010
    • 1132

    #211
    Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

    Tegid leitsi piigaga tempu või millepärast teil omavahele selline vendetta on ? :D.

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #212
      Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

      Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
      Tegid leitsi piigaga tempu või millepärast teil omavahele selline vendetta on ? :D.
      süüdimatut retardi ei saa ümber õpetada

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #213
        Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

        Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
        Tegid leitsi piigaga tempu või millepärast teil omavahele selline vendetta on ? :D.
        Leits lihtsalt üritab igas teemas mind maha teha juba päris pikemat aega. Saan aru, et ära on vaja panna ja tähelepanu on kuskilt vaja saada aga mingi point viskab ikkagi kopa ette. Täiskasvanud inimene ja sellessuhtes, et võiks nagu oma egopilve otsast vahepeal alla ka tulla. Hea on, et report nupp olemas. Viimsed bannid Leitsil tänu sellele ongi :) .

        Selle pakkusingi vaherahu talle, et ehk aitab?

        Algselt postitas leits Vaata postitust
        süüdimatut retardi ei saa ümber õpetada
        Räägi lähemalt.
        [ ] SÜÜDIMATU
        [x] RETARD

        Põhjendust ka paluks lul.
        Last edited by fyte; 09.06.13, 08:16.

        Comment

        • Mr_Kenny
          Vana Tegija
          • Jun 2011
          • 1357

          #214
          Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

          Pluss üks backdoorsexyle.

          Comment

          • inward
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 6275

            #215
            Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

            Pange üksteist ignore listi ja rahu majas.

            Comment

            • Romka
              Pokkerihai
              • Mar 2009
              • 1544

              #216
              Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

              Keegi siit e-sigarettide kohta oskab midagi tarka rääkida? Tean, et Sky smoke neist üks populaarsemaid ja parimaid vist aga kuidas nt sellega on https://cherry.ee/kaasaegne-ego-e-sigaret ?

              Comment

              • Pokutaja
                Julm Donk
                • Feb 2012
                • 84

                #217
                Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                Algselt postitas Romka Vaata postitust
                Keegi siit e-sigarettide kohta oskab midagi tarka rääkida? Tean, et Sky smoke neist üks populaarsemaid ja parimaid vist aga kuidas nt sellega on https://cherry.ee/kaasaegne-ego-e-sigaret ?
                Liialt tarka nõu ei oska anda aga mõnda aega tagasi sain kingituseks skysmoke e-sigareti (ei tea peast mudelit). Kokku olen kasutanud ca 3 nädalat ja olen üsna rahul. Saan hakkama ilma tavalise sigaretita kuid just alguses oli tõmmates mõnevõrra tühi tunne (harjunud kuidas paks suits ja tõrv kopsu "täidavad"). Miinuspooleks vb see, et kuna saab seda siseruumides/kus iganes teha, siis vahel unustan ennast ära ja popsutan non-stop, mingi aeg hakkab pea valutama ja tuleb meelde, et aitab kah mõneks ajaks.
                Endal oli üleminek väga sujuv ja suurt puudust küll ei tundnud tavalisest suitsust. Osad ofc tõmbavad paar mahvi ja ütlevad, et pole mehe värk... Vast mindsetis kinni paljuski...
                Kuna veel üsna roheline selles valdkonnas, siis ega väga rohkem ei oskagi öelda midagi. Kõrva jäänud ka, et suur vahe pidi sigareti otsikutel olema, mis täpsemalt, dunno...
                Igatahes ise soojalt soovitan, taskusse jääb mõni sent rohkem ja tervis ka vast asjadega rohkem rahul.

                Comment

                • Romka
                  Pokkerihai
                  • Mar 2009
                  • 1544

                  #218
                  Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                  Ma ise muidu suitsetaja pole aga e-sigarett on nagu tasku vesipiip imo, hea kaasas kanda ja vahepeal pahvida kui igav.

                  Comment

                  • KingPeral
                    Julm Donk
                    • Jul 2011
                    • 47

                    #219
                    Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                    kas keegi oskab öelda mitu tundi umbes sunday million kesta võiks?

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #220
                      Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                      Algselt postitas KingPeral Vaata postitust
                      kas keegi oskab öelda mitu tundi umbes sunday million kesta võiks?
                      11 - 12 tundi average umbes..

                      Comment

                      • Simmo
                        Grinder
                        • Dec 2009
                        • 760

                        #221
                        Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                        Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                        Leits lihtsalt üritab igas teemas mind maha teha juba päris pikemat aega. Saan aru, et ära on vaja panna ja tähelepanu on kuskilt vaja saada aga mingi point viskab ikkagi kopa ette. Täiskasvanud inimene ja sellessuhtes, et võiks nagu oma egopilve otsast vahepeal alla ka tulla. Hea on, et report nupp olemas. Viimsed bannid Leitsil tänu sellele ongi :) .

                        Selle pakkusingi vaherahu talle, et ehk aitab?



                        Räägi lähemalt.
                        [ ] SÜÜDIMATU
                        [x] RETARD

                        Põhjendust ka paluks lul.
                        Snitš-el :P

                        Comment

                        • Fabulous
                          Pokkerihai
                          • Jan 2010
                          • 2674

                          #222
                          Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                          Kuidas tõlkida Eesti keelde "Interim Force"?

                          Comment

                          • karupoeg
                            Pokkerihai
                            • Jun 2012
                            • 3823

                            #223
                            Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                            Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                            Kuidas tõlkida Eesti keelde "Interim Force"?
                            mis kontekst?

                            üldiselt interim n.ö. "üleminek" või vahepealne kahe "etapi" vahel.

                            Comment

                            • Fabulous
                              Pokkerihai
                              • Jan 2010
                              • 2674

                              #224
                              Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                              "United Nations Interim Force in Lebanon". Olles selle konflikti kohta uurinud tean, et tegemist on jõududega mille eesmärgiks on võimalikult valutult ühelt režiimilt teisele minna, aga kindlasti on ka nendele jõududele mingi kindel nietus antud.

                              Comment

                              • kardaanirist
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 3675

                                #225
                                Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                                kerge otsingu tulemusena tundub, et igal pool kasutatakse lihtsalt akronüümi UNIFIL.

                                Comment

                                Working...