*** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Junken
    Lendur Sass
    • Sep 2011
    • 1039

    #166
    Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

    Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Varajane tujurikkuja :P

    täna on tähtis päev, me lähme esimest korda vette
    lähme vää
    MA LÄHEN AUTOGA!!! :DD:D

    Comment

    • Priidix
      240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
      • Jun 2009
      • 2839

      #167
      Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
      [21:17:16] qbj0hn: l2hen k2in poes 2ra, ostan nuudlit hapukoort ja nööri
      [21:17:17] qbj0hn: later
      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
      qbj0hni lugemisnurk:
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      esimese kahega keerab mindseti perse ja siis asub turgutama

      Comment

      • jasssass
        Vana Tegija
        • Sep 2010
        • 1200

        #168
        Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

        Täna õhtupoolikul juhtus avarii Jõgevamaal Palamuse vallas Kaarepere lähistel Piibe maantee 31. kilomeetril. Esialgsetel andmetel hukkus liiklusõnnetuses naisterahvas ning hulk inimesi sai vigastada.


        Läbisin sama viadukti u 5 minutit enne seda õnnetust, mäletan isegi kuidas see scania enne silda vastu sõitis.
        Tegelikult ei ole just eriti suur tõenäosus sellisesse õnnetusse sattuda aga natuke paneb mõtlema siiski, et ühel ilusal päikesepaistelisel päeval vb ei flippa nii hästi.

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #169
          Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

          Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
          Umm tegin akna lahti, et suitsule minna. Vaatan taevasse ja mingi heledav asi ..liigub ebaühtlase kiiruse ja ebaühtlase trajektooriga maapoole. Ei usu UFO-desse jms eriti aga kas langev täht üldjuhul peaks valgussähkvana käima või võib vabalt niimoodi vaikselt kulgeda ka?

          Maja taha kadus ära ja rohkem ei näinud aga umbes 3-4 minti hõljus vaikselt allapoole kuni kadus vaateväljast maha taha.

          PS! Mul tulid sõbral tulnukad aknast sisse ja kütsid peeru vahele stiilis mahategemisposte palun mitte teha xd
          visahingest on üks laul tehtud. super hea, et üks talent koju ikka ära tuli:

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #170
            Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

            Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
            Imemees juba bustos või mis stoori selle nööriga on?
            Lolliks mänginud lihtsalt ja hetke emotsioon. Eelmine kuu läks tublisti üle 200h alla ilma mingite tulemusteta.
            Busto on ka siuke mõiste, et ei oskagi öelda, kõik on nagu olemas ja puudust pole otseselt millegist.
            Kui homme kasti läheks saaks öelda, et I have lived a happy life.
            Kuigi jh, paari kuuga 30k euri maha juua ja keppida on ka omaette huumor, samas midagi ei kahetse.
            Last edited by qbj0hn; 07.06.13, 07:29.

            Comment

            • bluelite
              Vana Tegija
              • Nov 2010
              • 1190

              #171
              Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

              Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
              Paari kuuga 30k euri maha juua ja keppida...
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #172
                Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                Selline ma kord juba olen.
                Enne panen iga kell pleki mingi huumori/seikluse/funi alla kui millegi materiaalse.
                Loomulikult selle huumoriga sai väheke ainult piire ületatud, aga mis seal ikka.

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #173
                  Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                  Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                  Selline ma kord juba olen.
                  Enne panen iga kell pleki mingi huumori/seikluse/funi alla kui millegi materiaalse.
                  Loomulikult selle huumoriga sai väheke ainult piire ületatud, aga mis seal ikka.
                  (Y)



                  Last edited by Rage; 07.06.13, 08:05.

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #174
                    Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #175
                      Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                      Algselt postitas jasssass Vaata postitust
                      http://www.tartupostimees.ee/1261640...l-hukkus-naine

                      Läbisin sama viadukti u 5 minutit enne seda õnnetust, mäletan isegi kuidas see scania enne silda vastu sõitis.
                      Tegelikult ei ole just eriti suur tõenäosus sellisesse õnnetusse sattuda aga natuke paneb mõtlema siiski, et ühel ilusal päikesepaistelisel päeval vb ei flippa nii hästi.
                      Päris kõhe, tegelikkuses olid ju väga lähedal, et sattuda saatuslikku õnnetusse. Ja pidi see rehv just silla peal lõhkema. Kuhu sul seal enam eest ära keerata võimalik on, juhul kui üldse reageeridagi jõuad...Minu jaoks on iga vastutulev rekka potentsiaalne oht.

                      Comment

                      • vennike
                        Pokkerihai
                        • Mar 2009
                        • 1958

                        #176
                        Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                        Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                        Selline ma kord juba olen.
                        Enne panen iga kell pleki mingi huumori/seikluse/funi alla kui millegi materiaalse.
                        Loomulikult selle huumoriga sai väheke ainult piire ületatud, aga mis seal ikka.
                        Oma raha, ise tead, mis teed. Kellelegi ennast õigustada küll pole vaja. Pastilaal väike nutuvõru on suu ümber - oleks saanud ilusa aia ümber ome uberiku ehitada aga näe, mis see vend hoopis tegi.

                        Comment

                        • MartinGarcia
                          Grinder
                          • Nov 2009
                          • 517

                          #177
                          Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                          Palju starsiga ajavahe ja kumbale poole ? + v -, et holdem manageris paika littida ? ty

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #178
                            Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                            Algselt postitas vennike Vaata postitust
                            Oma raha, ise tead, mis teed. Kellelegi ennast õigustada küll pole vaja. Pastilaal väike nutuvõru on suu ümber - oleks saanud ilusa aia ümber ome uberiku ehitada aga näe, mis see vend hoopis tegi.
                            Sa võid nüüd heaga mu poole kohvi plekke koristama tulla.. Luristasin samalajal kohvi, kui su posti lugesin.
                            Umbes siuke reflex oli :::DDD

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Algselt postitas MartinGarcia Vaata postitust
                            Palju starsiga ajavahe ja kumbale poole ? + v -, et holdem manageris paika littida ? ty
                            Talita niimoodi :)
                            Last edited by VisaHing; 07.06.13, 10:41.

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #179
                              Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                              Algselt postitas vennike Vaata postitust
                              Pastilaal väike nutuvõru on suu ümber - oleks saanud ilusa aia ümber ome uberiku ehitada aga näe, mis see vend hoopis tegi.
                              päris peen :). tulistan puusalt, et ma olen rohkemates riikides reisinud elu jooksul, kui sina ja qbj kokku

                              Comment

                              • jasssass
                                Vana Tegija
                                • Sep 2010
                                • 1200

                                #180
                                Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                                Algselt postitas inward Vaata postitust
                                Päris kõhe, tegelikkuses olid ju väga lähedal, et sattuda saatuslikku õnnetusse. Ja pidi see rehv just silla peal lõhkema. Kuhu sul seal enam eest ära keerata võimalik on, juhul kui üldse reageeridagi jõuad...Minu jaoks on iga vastutulev rekka potentsiaalne oht.
                                Suht iroonileine on veel see, et Kaarepere viadukti ehitamise üks peaeesmärkidest oli ohtliku raudteeülesõidu ohutumaks muutmine. Mõned aastad on see sild seal nüüd olnud ja selle aja jooksul on toimunud päris mitmeid surmaga lõppevaid õnnetusi.
                                Asfaldt on seal talvel libe ja suvel märja teekattega samuti, külgtuultele avatud ja viaduktile sõites ning sellelt maha sõites on kohe kurvid ja viadukti ees, taga on ristmikud.

                                Comment

                                Working...