*** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***
Küsimus selline. Ise näen pidevalt seda ja uuringi kuidas kõrgemal elu käib :)Algselt postitas andu_andu Vaata postitustnot sure if serious
Comment
-
Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***
Imemees juba bustos või mis stoori selle nööriga on?Algselt postitas Codecci Vaata postitust[21:17:16] qbj0hn: l2hen k2in poes 2ra, ostan nuudlit hapukoort ja nööri
[21:17:17] qbj0hn: later
Comment
-
Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***
Ma mõtlesin esimese asjana sellele kuidas juua täis ossid nalja hakkavad viskama ja järgi tegemaAlgselt postitas alaska Vaata postitustMulle tundub küll, et see käesolev purjusujumise kampaaania annab vastupidise effekti kui soovitud.
Comment
-
Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***
Raske oleks seda kampaania negatiivse poole peale panna. Looduslik valik jne.Algselt postitas harryahven Vaata postitustMa mõtlesin esimese asjana sellele kuidas juua täis ossid nalja hakkavad viskama ja järgi tegemaLast edited by rasmer; 06.06.13, 21:52.
Comment
-
Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***
Umm tegin akna lahti, et suitsule minna. Vaatan taevasse ja mingi heledav asi ..liigub ebaühtlase kiiruse ja ebaühtlase trajektooriga maapoole. Ei usu UFO-desse jms eriti aga kas langev täht üldjuhul peaks valgussähkvana käima või võib vabalt niimoodi vaikselt kulgeda ka?
Maja taha kadus ära ja rohkem ei näinud aga umbes 3-4 minti hõljus vaikselt allapoole kuni kadus vaateväljast maha taha.
PS! Mul tulid sõbral tulnukad aknast sisse ja kütsid peeru vahele stiilis mahategemisposte palun mitte teha xd
Comment

Comment