*** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vsiu100
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4253

    #1051
    Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

    Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    möh, mu meelest need kes brüsselis eesti asja ajavad on ju ametnikud?
    ..ja pildil on asjalik ametnik ka.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #1052
      Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

      Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
      Kanna raha talle siis, tasuta tahtis.
      Imelik küsimus IMO. See on sama, et kuidas õppida ujuma ilma vette minemata.

      Comment

      • sadakrooni
        FPP Pro
        • Jan 2009
        • 254

        #1053
        Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

        Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
        keegi teab kuidas ekspress.ee tasulisi artikleid tasuta lugeda saaks?
        vanad artiklid on kõik tasuta, nii et pead nädala ootama

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #1054
          Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Imelik küsimus IMO. See on sama, et kuidas õppida ujuma ilma vette minemata.
          Halvim võrdlus läbi aegade ? :P

          Comment

          • variatsioon
            Pokkeritark
            • Nov 2008
            • 5849

            #1055
            Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

            Algselt postitas sadakrooni Vaata postitust
            vanad artiklid on kõik tasuta, nii et pead nädala ootama
            tänks.

            Comment

            • privador
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3951

              #1056
              Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***


              Päris karm, tartu kesklinnas killitakse mees ära ja siis minnakse edasi Otepää villsse pidu panema nagu midagi poleks juhtunud..

              Ja nüüd tuleb välja, et "pereisa" oli ka krim korras karistatud peksmiste eest...
              Last edited by privador; 30.05.13, 21:11.

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #1057
                Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                '' Oota mind ära, ma lähen nüüd mõneks ajaks kinni '' Loodetavasti elu lõpuni, kui selline karistusregister selja taga.

                Aru ma muidugi ei saa, et milleks enda '' hea elu '' ära rikkuda sellise tembuga.

                Comment

                • EestiAA
                  Vana Tegija
                  • Nov 2010
                  • 1132

                  #1058
                  Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                  42. 320 000 krooni. Ats Pärnaste. Varem viis korda karistatud Pärnaste peksis 2004 novembris Sauel üht meest pesapallikurikaga. Viibis vahi all üle kahe nädala. Karistuseks rahatrahv. Praegu on Pärnaste Itaalia eeluurimisvanglas ootamas kohut kurikuulsate juveeliröövide ühe osalisena.




                  Tapjatel oli pikk register seljataga ...FCK nad ei tohiks kui üldse ringi töllerdada.

                  Comment

                  • rahvavaenlane
                    Klubi Liige
                    • Dec 2009
                    • 3040

                    #1059
                    Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                    Algselt postitas privador Vaata postitust
                    http://www.reporter.ee/2013/05/30/ta...-kinni-peetud/
                    Päris karm, tartu kesklinnas killitakse mees ära ja siis minnakse edasi Otepää villsse pidu panema nagu midagi poleks juhtunud..

                    Ja nüüd tuleb välja, et "pereisa" oli ka krim korras karistatud peksmiste eest...

                    jäin seda mõtlema, et kellegi elu ära võtmine ükskõik millisel põhjusel, on kõige õudsam kuritegu eales. elu on ainulaadsemaid asju mida aeg ja maailm suutnud pakkuda. kellegilt selle ära võtmine, ükskõik mis ajendil (olgu selleks ühe õlle raha või ülisuur pärandus) ei ole aksepteeritav. mul ei ole sellele asjale muud lisada, kui see, et inimene, kes tapab teise inimese ja läheb peale seda kõrtsi lõõgastuma on viimne jõhkard, kellele ei tohiks eales enam vabadust anda.

                    Comment

                    • privador
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3951

                      #1060
                      Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                      Ma arvan lambist, et meeste soov ei olnud tappa. Lihtsalt keegi hyppas peale baaris ja tahtsid nn autoriteetidena veidi "õpetada" ja panid edasi pidu panema arvates, et vend lihtsalt meelemärkuseta.
                      Samas ikka suht müstika kuda 2m mehemürakas ära taoti 6-7 aastat vanemate tyypide poolt, kui just mingid külmrelvad polnud mängus

                      Comment

                      • rahvavaenlane
                        Klubi Liige
                        • Dec 2009
                        • 3040

                        #1061
                        Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                        tra kui loll variant oleks see, et tüübid saavad 3 aastat tingimisi raskete kehavigastuste tekitamise eest ja kohtus ilmneb, et ohver suri oma vea tõttu. ilmselt see nii läheb, vaadates nende rahalisi võimalusi palgata head advokaadid.

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #1062
                          Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                          Algselt postitas privador Vaata postitust
                          Ma arvan lambist, et meeste soov ei olnud tappa. Lihtsalt keegi hyppas peale baaris ja tahtsid nn autoriteetidena veidi "õpetada" ja panid edasi pidu panema arvates, et vend lihtsalt meelemärkuseta.
                          Samas ikka suht müstika kuda 2m mehemürakas ära taoti 6-7 aastat vanemate tyypide poolt, kui just mingid külmrelvad polnud mängus
                          Said uudisest valesti aru?

                          Minu meelest oli baaris lihtsalt kerge konflikt, millest ei arenenud midagi edasi. Järgmine päev saadi ju pargis alles kokku, kas siis juhuslikult või kokkulepitult :god knows: , kus siis tapatöö korda saadeti.

                          Comment

                          • harryahven
                            Pokkerihai
                            • Dec 2009
                            • 1964

                            #1063
                            Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                            Algselt postitas privador Vaata postitust
                            Samas ikka suht müstika kuda 2m mehemürakas ära taoti 6-7 aastat vanemate tyypide poolt, kui just mingid külmrelvad polnud mängus
                            mis selles müstilist on, et 2 ühe vastu peale jäävad?

                            Comment

                            • EestiAA
                              Vana Tegija
                              • Nov 2010
                              • 1132

                              #1064
                              Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                              Kambrikaaslase vägivaldse vägistamise, piinamise, pederastia ja väljapressimise eest vangla-aastaid juurde saanud kolm Murru vangla kinnipeetavat vaidlustasid süüdimõistva kohtuotsuse Tallinna ringkonnakohtus.


                              Üks tapjates ka teisi tempe teinud ..googeldades leiab igast pahna nende 2 tapja kohta.

                              Comment

                              • rasmer
                                Vana Tegija
                                • Oct 2009
                                • 1306

                                #1065
                                Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                                Kust saaks võtmehoidjast pudeliavajat ?

                                Comment

                                Working...