Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***
Kellelgi elektri ja gaasigrilliga on kogemusi? Tahaks rõdule panna kumbagi... Tegelt gaasigrilli vist ei tohi päris, aga pohh, kui see sitaks parem siis i'm taking my chances.
Kellelgi elektri ja gaasigrilliga on kogemusi? Tahaks rõdule panna kumbagi... Tegelt gaasigrilli vist ei tohi päris, aga pohh, kui see sitaks parem siis i'm taking my chances.
Comment