*** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***
Mudu teiste neiude kohta pold mul midagi öelda ....aga sellel on küll imelik nägu.Algselt postitas qbj0hn Vaata postitustReis läbi, aeg on kookonisse tõmmata ja grind käima tõmmata.
Keep smiling.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Comment
-
Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***
See neiu kelle jalgevahelt pilt tehtud on, on eurooplane?
Comment
-
Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***
Ma olen küll Hong-Kongis ilma VPN-ita mänginud.Algselt postitas Codecci Vaata postitust
Comment
-
Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***
Kas keegi ei mäleta, mis oli video nimi (video vist tehti FTP sulgemise ajal) kus kari mente lendas mingisse maija, algul sattuti tuppa kus julm narkokeetmine käis, öeldi ups wrong house ja mingi teissse tuppa edasi, kus keegi mängis online pokkerit ja too vend türmi pisteti :)
Comment
-
Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***
Crushin nagu bentley, isegi siis kui Wolferk on lauas.
Comment
-
Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***
PhillipeFlop NL50´s nüüd. Vend lasi algul NL10, siis madistasime NL25 kõvasti ja nüüd laseb NL50. Palju Wolferki lifetime olla võiks, ausalt huvitab.Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitustCrushin nagu bentley, isegi siis kui Wolferk on lauas.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Comment

Comment