Vandenõu või mitte?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kalle157
    Räme Fish
    • Jun 2009
    • 24

    #451
    Re: Vandenõu või mitte?

    Alaska - soovitan Sul (ja ka teistel) lugeda raamatut - Väli . Sinu arutlused välja teemadel saavad sealt vastuseid.
    Raamat põhineb teaduslikel töödel.(67lk.viiteid teaduslikele artiklitele)

    Comment

    • peete82
      Vana Tegija
      • Jan 2010
      • 1310

      #452
      Re: Vandenõu või mitte?

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      PokerStarsis, kelle avatar on miskid ässad või titenägu on FISH. Miks just selline inimene valib fishi avatari? Kui nüüd teadlased küsiks Starsist kõikide mängijate profiilid ja nimed ning avatarid ning hakkaksid uurima, et näiteks inimene, kes paneb omale oma lapse avatair.
      On nähtud ka regulare, kellel eriti retarded titenägu avatariks. Eesmärk vastaseid tilti ajada.

      Comment

      • alaska
        forever
        • Oct 2008
        • 6599

        #453
        Re: Vandenõu või mitte?

        Algselt postitas kalle157 Vaata postitust
        Alaska - soovitan Sul (ja ka teistel) lugeda raamatut - Väli . Sinu arutlused välja teemadel saavad sealt vastuseid.
        Raamat põhineb teaduslikel töödel.(67lk.viiteid teaduslikele artiklitele)
        http://www.holistilinekliinik.ee/ind...news&Itemid=50
        Ma olen seda lugenud ja sealt ongi tegelt see Elektripirni näide, kui ma õigesti nüüd mäletan.

        Comment

        • Strawberry
          Varasemalt kasutaja "romeo"
          • Aug 2012
          • 1229

          #454
          Re: Vandenõu või mitte?

          Ei ole just vandenõu, aga huvitav teema ikka.

          Viimased suunad kvantfüüsikas ütlevad, et elektronidel ja kvarkidel/gluuonitel ei pruugi üldse mõõtmeid olla.

          Mitmed varasemad mõõtmised ja arvutuslikud mudelid ( a la "elektron peab vähemalt nii suur olema, et nii palju energiat omada") on vääraks tunnistatud ning järjest rohkem kasutatakse terminit "point-like properties" ehk punkt ruumis kuid ilma mõõtmeteta.

          Mida see tähendaks, on et kõik meie ja meie ümbrus on tegelikult tühjus.

          Comment

          • Jäämees
            Vana Tegija
            • Jun 2011
            • 1182

            #455
            Re: Vandenõu või mitte?

            Sounds emo.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #456
              Re: Vandenõu või mitte?

              Algselt postitas peete82 Vaata postitust
              On nähtud ka regulare, kellel eriti retarded titenägu avatariks. Eesmärk vastaseid tilti ajada.
              Järelikult ei mõistnud mu pointi.

              Comment

              • EestiAA
                Vana Tegija
                • Nov 2010
                • 1132

                #457
                Re: Vandenõu või mitte?


                Ei tea kas otsene vandenõu ,aga nende loomade poolt on kahtlane küll kuidas nad kasu lõikasid kui nafta toru meres katki läks.
                Otsustage ise.
                Last edited by EestiAA; 13.05.13, 20:19.

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #458
                  Re: Vandenõu või mitte?

                  PokerStars launched its beta play-money-only site on September 11, 2001.



                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #459
                    Re: Vandenõu või mitte?

                    In b4 PokerStars is behind 9/11..

                    Pokerati.com, also commented on this fact saying, “At a time when Americans weren’t sure who was their friend or enemy, there was a certain peace in being able to sit down at a table with people from countries all across the world and play a game. It was just for play money at first, but the timing would prove fortuitous. People seemed to enjoy the software and were telling their friends … as online poker seemed to provide a much-needed escape from the ever-more-difficult to swallow news of the day.”


                    This thing is even bigger than we thought....

                    http://www.nydailynews.com/entertain...ticle-1.433914
                    Last edited by VisaHing; 16.05.13, 08:00.

                    Comment

                    • nikitheone
                      Mr. Puujalg
                      • Aug 2009
                      • 6446

                      #460
                      Re: Vandenõu või mitte?

                      http://www.nytimes.com/2013/05/26/ma...anted=all&_r=0
                      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                      Comment

                      • alaska
                        forever
                        • Oct 2008
                        • 6599

                        #461
                        Re: Vandenõu või mitte?

                        Imelik artikkel. Mina võtan asja pigem nii; Kui ajaloost on teada mitmeid juhtumeid, kus sõtta minekuks lavastatakse sündmus rahva poolehoiu võitmiseks, siis me ei pea täna küsima, KAS see juhtub uuesti, vaid MILLAL see juhtub uuesti. Võimu olemuses on paljud kindlad protsessid, mis ei muutu kunagi. Näiteks võimust on väga raske loobuda, eriti neil, kes on selle saavutamiseks ja säilitamiseks palju pingutanud. Seda eriti ühiskonnas, kus põhiline inimese väärtuse mõõdupuu on see, palju tal raha/võimu on.

                        Comment

                        • Vandalar
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3577

                          #462
                          Re: Vandenõu või mitte?

                          +1
                          Artiklist käisin poole silmaga üle ja sealt jäi selline mulje, et kui vandenõuteooriat viljeled, siis oled kohe alaväärtustundega jms. Võibolla lugesin valesti või sain kontekstist valesti aru.
                          Last edited by Vandalar; 22.05.13, 18:30.

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #463
                            Re: Vandenõu või mitte?

                            Algselt postitas alaska Vaata postitust
                            Imelik artikkel. Mina võtan asja pigem nii; Kui ajaloost on teada mitmeid juhtumeid, kus sõtta minekuks lavastatakse sündmus rahva poolehoiu võitmiseks, siis me ei pea täna küsima, KAS see juhtub uuesti, vaid MILLAL see juhtub uuesti. Võimu olemuses on paljud kindlad protsessid, mis ei muutu kunagi. Näiteks võimust on väga raske loobuda, eriti neil, kes on selle saavutamiseks ja säilitamiseks palju pingutanud. Seda eriti ühiskonnas, kus põhiline inimese väärtuse mõõdupuu on see, palju tal raha/võimu on.
                            Täitsa nõus isegi selle väitega, et MILLAL. Lihtsalt 9/11 tundub nii debiilne asi mida lavastada, kui saaks kordi lihtsamalt hakkama.

                            Comment

                            • EestiAA
                              Vana Tegija
                              • Nov 2010
                              • 1132

                              #464
                              Re: Vandenõu või mitte?

                              +1 codecci.

                              Kui oleks lavastatud siis oleks vähemalt tehtud taoline asi ÜLI madala profiiliga.
                              Kui see 9 11 vandenõu on tõsi siis see on tehtud inimeste poolt kelle IQ ja loogika võime on alla igasuguse arvestuse.

                              Iraagi sõda alustati tänu valele.
                              Näe Sadam Husseinil on massi hävitus relvad ja me lähme nüüd sõtta.
                              Pärast öeldi Ooops tegelt ei olnud ja meie luure info oli vale.
                              Lihtne ABC.


                              99,9% vandenõusid ei juhtu aint Usas põhjus miks Usa omad alati ette tulevad on kuna Usa müüb oma vandenõu tooteid üli hästi.
                              Domineerib ju maailma meelelahutus turgu päris kõvasti.
                              Last edited by EestiAA; 22.05.13, 20:15.

                              Comment

                              • alaska
                                forever
                                • Oct 2008
                                • 6599

                                #465
                                Re: Vandenõu või mitte?

                                EestiAA, vaata see video ära:



                                See on nüüd ametlik versioon lühidalt. Nagu ma aru saan, pooldad sina ametliku versiooni, ütle mulle lihtsas ja selges eesti keeles, et sinuarust oligi täpselt kõik nii, nagu seal kirjeldatud.

                                Comment

                                Working...