Re: Vandenõu või mitte?
Mhm jälgin seda uudist päris pingsalt.
Kuulati kõnesid pealt pressi töötajatel, ja teistes uudis valdkondades töötavatel inimestel.
See ei lähe Jänkidele üldse peale, ja inimesed suht närvis.
(see uudis on väga puudulik, ja väga palju infot on puudu.)
Eric Holder peab tõenäoliselt tagasi astuma.
See pole ainuke skandal Usas momendil
IRS tahtlikult mindfckis Tea party-iga(seisavad madalate maksude ja väikse valitsuse eest).
Ma ei ütleks, see hull saladus oli just ...pärast 9 11 -te NSA suht palju nuhkind inimeste eraelus, aga ei arvand, et nii hullult.
Fakt on see, et Usa on üks vihatuimaid riike maailmas, ja paljud inimesed tahaksid seal midagi kokku keerata.
Mhm jälgin seda uudist päris pingsalt.
Kuulati kõnesid pealt pressi töötajatel, ja teistes uudis valdkondades töötavatel inimestel.
See ei lähe Jänkidele üldse peale, ja inimesed suht närvis.
(see uudis on väga puudulik, ja väga palju infot on puudu.)
Eric Holder peab tõenäoliselt tagasi astuma.
See pole ainuke skandal Usas momendil
IRS tahtlikult mindfckis Tea party-iga(seisavad madalate maksude ja väikse valitsuse eest).
Ma ei ütleks, see hull saladus oli just ...pärast 9 11 -te NSA suht palju nuhkind inimeste eraelus, aga ei arvand, et nii hullult.
Fakt on see, et Usa on üks vihatuimaid riike maailmas, ja paljud inimesed tahaksid seal midagi kokku keerata.
Comment