Re: Vandenõu või mitte?
Vaimud ja kummitused ei ole küll hea võrdlus siin. Aga ma ei vaidle vastu, et maailmas pole ühtegi selgeltnägijat. Aga ma ei arva ka, et neid kunagi ei või tekkida ja teadus ei arene niikaugele, et selgeltnägemisest ei saa kunagi selgeks õppida.
Vaimud ja sellise kräpiga on nii lihtsad lood, et kui aju on hapnikuvõlas, siis näeb ikka igasugust jama ja väga selgelt. Olen seda väga palju kogenud, tänu füüsilisele kurnatusele, aga hirm peaks kah sama olukorra tekitama, hoitakse hinge kinni, aju ei saa hapniku, süda peksab ja kasutab viimasegi ära ja voila, kasper.
Vaimud ja kummitused ei ole küll hea võrdlus siin. Aga ma ei vaidle vastu, et maailmas pole ühtegi selgeltnägijat. Aga ma ei arva ka, et neid kunagi ei või tekkida ja teadus ei arene niikaugele, et selgeltnägemisest ei saa kunagi selgeks õppida.
Vaimud ja sellise kräpiga on nii lihtsad lood, et kui aju on hapnikuvõlas, siis näeb ikka igasugust jama ja väga selgelt. Olen seda väga palju kogenud, tänu füüsilisele kurnatusele, aga hirm peaks kah sama olukorra tekitama, hoitakse hinge kinni, aju ei saa hapniku, süda peksab ja kasutab viimasegi ära ja voila, kasper.
Comment