Re: Vandenõu või mitte ?.
Ei ole väga kursis Gulf of Tonkin juhtumiga, olen kuuld kui Alex Jones debatid OandA saates ja siis mainib ka seda juhtumit.
Gulf of Tonkin juhtus 1964 siis oli Red Scare (nõukogude liidu kartmine) väga kõrge Usas ,ja imesta üldse ,et siis võidi tõmmata mingi karmim manööver ära ,et saada enda kontrolli alla riike.
Gulf of Tonkin juhtumi puhul tuleb kindlasti võtta arvesse mis aastal see juhtus ja mis siis maailma poliitikas toimus.
Just oli olnud Kuuba raketti kriis mis tõmbas Usas väga jahedaks.
E: Gulf of Tonkin vandenõust saan aru , kuna see ei ole nii lõhki puhutud ja on low key valemiga . Mis on 9 11 vandenõule täis vastand.
http://www.youtube.com/watch?feature...&v=YTNRkb7AaQk 2min pikk video pentogoni kohta.
See video ei pruugi sind rahuldada, aga mõtle laiemalt ,näiteks seal on tuletõrjujad ja palju tava inimesi peaksid teooria järgi olema ka inside job kaasosalised.
Algselt postitas IamAllin
Vaata postitust
Gulf of Tonkin juhtus 1964 siis oli Red Scare (nõukogude liidu kartmine) väga kõrge Usas ,ja imesta üldse ,et siis võidi tõmmata mingi karmim manööver ära ,et saada enda kontrolli alla riike.
Gulf of Tonkin juhtumi puhul tuleb kindlasti võtta arvesse mis aastal see juhtus ja mis siis maailma poliitikas toimus.
Just oli olnud Kuuba raketti kriis mis tõmbas Usas väga jahedaks.
E: Gulf of Tonkin vandenõust saan aru , kuna see ei ole nii lõhki puhutud ja on low key valemiga . Mis on 9 11 vandenõule täis vastand.
http://www.youtube.com/watch?feature...&v=YTNRkb7AaQk 2min pikk video pentogoni kohta.
See video ei pruugi sind rahuldada, aga mõtle laiemalt ,näiteks seal on tuletõrjujad ja palju tava inimesi peaksid teooria järgi olema ka inside job kaasosalised.
Comment