Vandenõu või mitte?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • EestiAA
    Vana Tegija
    • Nov 2010
    • 1132

    #16
    Re: Vandenõu või mitte ?.

    Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
    EestiAA, see debunkind 911 leht, kas seal Pentagoni ründamise kohta pole neid debunked teooriad või ma lihtsalt ei leia, palun anna linki.

    Aga muidu 911 võib võrrelda ju "Gulf of Tonkin" olukorraga. Aastakümneid oli maetlik versioon, et vietnam ründas ja Oliverk and co naersid kõikide teiste üle, kes sama meelt ei olnud, aga alles hiljuti 2008 vms tnnistas US, et see oli false flag operation. Ja sedagi sellepärast, et ilmsiks tulid salajased dokumendid, muidu ehk poleks praegugi seda veel ametlikult kinnitatud.
    Ei ole väga kursis Gulf of Tonkin juhtumiga, olen kuuld kui Alex Jones debatid OandA saates ja siis mainib ka seda juhtumit.


    Gulf of Tonkin juhtus 1964 siis oli Red Scare (nõukogude liidu kartmine) väga kõrge Usas ,ja imesta üldse ,et siis võidi tõmmata mingi karmim manööver ära ,et saada enda kontrolli alla riike.
    Gulf of Tonkin juhtumi puhul tuleb kindlasti võtta arvesse mis aastal see juhtus ja mis siis maailma poliitikas toimus.
    Just oli olnud Kuuba raketti kriis mis tõmbas Usas väga jahedaks.

    E: Gulf of Tonkin vandenõust saan aru , kuna see ei ole nii lõhki puhutud ja on low key valemiga . Mis on 9 11 vandenõule täis vastand.

    http://www.youtube.com/watch?feature...&v=YTNRkb7AaQk 2min pikk video pentogoni kohta.

    See video ei pruugi sind rahuldada, aga mõtle laiemalt ,näiteks seal on tuletõrjujad ja palju tava inimesi peaksid teooria järgi olema ka inside job kaasosalised.
    Last edited by EestiAA; 28.04.13, 17:37.

    Comment

    • rahvavaenlane
      Klubi Liige
      • Dec 2009
      • 3040

      #17
      Re: Vandenõu või mitte ?.

      hitler käis kuni kuuekumnendate keskpaigani ühes argentiina kõrtsis õlli libistamas. oli vuntsi maha ajanud ja päikseprillid ees ja keegi ei teadnud peale baaridaami. kelleks oli eva braun. ausalt.

      Comment

      • peete82
        Vana Tegija
        • Jan 2010
        • 1310

        #18
        Re: Vandenõu või mitte ?.

        Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
        Teraviljades on gluteen, mis on sisuliselt mürk (evolutsiooni käigus välja kujunenud taime kaitsemehanism tema söömise vastu, loomadel on laksust kõht lahti ntx.). Osad inimesed suudavad seda seedida, osad mitte ja neil tekib sellest allergiareaktsioone, mis avalduvad suuremal või vähemal määral. Midagi kasulikku ei saa gluteenist keegi.

        Vaktsiine on kasulikke, on ebamääraseid ja on ka selliseid millest kahju rohkem kui kasu.

        Kui maailma miljardäride rahatabelit vaadata, siis indeed juudid valitsevad maailma.
        Söön leiba edasi ja usun, et gluteeni kätte ma ei sure. Allergiline millegi vastu oma teada ei ole.

        Vaktsiinide asjus - usun pigem teadlasi, kui mingeid nurgataguseid "tarku".

        Juudid - siin oli pigem mõeldud mingit "salaorganisatsiooni", mis maailma käekäiku suunab.
        siis võiks pigem öelda, et maailma valitsevad sakslased, kes on maailma eksportöörid nr 1.
        SKP-lt USA ja Hiina järel kolmandad. Rahvaarv neil ju tunduvalt väiksem.
        Last edited by peete82; 28.04.13, 17:40.

        Comment

        • privador
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3951

          #19
          Re: Vandenõu või mitte ?.

          Hitler suri Argentiinas 60-ndatel. Teisik maeti maha ja lavastati enesetapp

          Comment

          • Strawberry
            Varasemalt kasutaja "romeo"
            • Aug 2012
            • 1229

            #20
            Re: Vandenõu või mitte ?.

            Gluteeni talumatus 0,75%-l populatsioonist. Gluteeni tundlikkus arvatakse olevat umbes 30%-l populatsioonist.

            Tavainimestele kättesaadavat gluteeni tundlikkuse testi hetkel kahjuks olemas ei ole. Arstide soovitus on 30 päeva gluteeni mitte süüa ja vaadata, kas enesetunne muutub paremaks või ei.

            Comment

            • rahvavaenlane
              Klubi Liige
              • Dec 2009
              • 3040

              #21
              Re: Vandenõu või mitte ?.

              kas ma väitsin muud?

              Comment

              • alaska
                forever
                • Oct 2008
                • 6599

                #22
                Re: Vandenõu või mitte ?.

                Ehitust õppinud inimesena ei nõustu iialgi, et WTC maja nr. 7 kukkus kokku, kuna sinna lendas mingi põlev prügi sisse teiste tornide varisemisel.
                Sandy Hook koolitulistamine solvab nii mitmel tasandil intelligentsust, et peale seda lugu ma ei imesta enam millegi üle, mida USA valitsusametnikud koostöös äraostetava meediaga suudavad korda saata.

                Teravilja ma ei söö juba aastaid, kuna tekitas tervisehädasid. (Sünnipäevatorti ikka vahest söön)

                Comment

                • IamAllin
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 1653

                  #23
                  Re: Vandenõu või mitte ?.

                  Pmst ma ei tulnud siia vaidleam tegelikult ja igal ühel on õigus uskuda seda mida ta tahab ja kunagi ei saa kindel olla, et see mis versiooni sina usud on just õige. Alati võib hoopis vastupidi olla ja see ongi normaalne, et inimestel on eriarvamus ja nad on nõus teisi ära kuulama ja asja üle arutama. Muidugi on ka selliseid puhtsalt massimeedia poolt ajupestuid (oliverk?rahvavaenlane?), kes ei ole nõus mingisugust teistsugust olukorda üldse ette kujutama, peaasi, et telekas on HD pilt ja tantsud tähtedega ja kes tahab saada superstariks jookseb 24/7 :)

                  Comment

                  • EestiAA
                    Vana Tegija
                    • Nov 2010
                    • 1132

                    #24
                    Re: Vandenõu või mitte ?.

                    Algselt postitas alaska Vaata postitust
                    Ehitust õppinud inimesena ei nõustu iialgi, et WTC maja nr. 7 kukkus kokku, kuna sinna lendas mingi põlev prügi sisse teiste tornide varisemisel.
                    Sandy Hook koolitulistamine solvab nii mitmel tasandil intelligentsust, et peale seda lugu ma ei imesta enam millegi üle, mida USA valitsusametnikud koostöös äraostetava meediaga suudavad korda saata.
                    Nu ega ma ka eriti ei usuks ,et hoone kukub kokku kuna keegi viskab maja peale kartuli koori ja kortsutatud paberit.
                    WTC 7-l pole prügiga mingit pistmist.
                    WTC 7-le lendasid mitme tonnised tükid maja külje pealt sisse, mis kahjustasid tugevalt hoone raami.

                    Nu point ongi selles sinule ei sobi WTC 7 versioon ja tembeldad kogu sündmuse kahtlaseks ja lased oma kahtlused täita keeratud faktide ,ja teooriaga.

                    Mis selle Sandy Hook doki nimi on ?, piiluks isegi ehk =).

                    Comment

                    • Kosmonaut
                      Grinder
                      • Feb 2010
                      • 584

                      #25
                      Re: Vandenõu või mitte ?.

                      Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
                      Teraviljades on gluteen, mis on sisuliselt mürk (evolutsiooni käigus välja kujunenud taime kaitsemehanism tema söömise vastu, loomadel on laksust kõht lahti ntx.). Osad inimesed suudavad seda seedida, osad mitte ja neil tekib sellest allergiareaktsioone, mis avalduvad suuremal või vähemal määral. Midagi kasulikku ei saa gluteenist keegi.

                      Vaktsiine on kasulikke, on ebamääraseid ja on ka selliseid millest kahju rohkem kui kasu.
                      Teraviljade kohta: kas sa ei joo piima ka, sest osadel (paljudel) on laktoositalumatus ? Aga tõepoolest esineb gluteeni laguproduktide vastu osadel inimestel autoimmuunne reaktsioon, see ei tähenda, et terved inimesed teravilju süüa ei tohi. Nendel taimetoiduekstremistidel on mingisugune teooria, et teraviljad ka elavad vms. Kunagi korra poole kõrvaga kuulsin :P.

                      Mis vaktsiinid on kasulikud, mis ohtlikud, mis ebamäärased ? Teaduslikud!! allikad ?
                      Muidu üks äge raamat vaktsiinide kohta: "Saatuslik valik" Paul A. Offit - räägib sellest, kuidas vaktsineerimisvastasus sündis, miks ta sündis ja miks see ikka veel nii aktiivne on.

                      Comment

                      • Vandalar
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3577

                        #26
                        Re: Vandenõu või mitte ?.

                        Veel mõned aastad tagasi, enne, kui UB skandaal oli toimunud, naersid vast ikka oma 95% kontingendist küll selle mõtte üle, et kuskil pokkeritoas võivad superuserid olla ja sinu raha ära võtta jms. Samuti naerdi selle mõtte üle, et Kahnawake gambling commission võiks olla sulide kamp sisuliselt, kes kasseerib raha lihtsalt selle eest sisse, et nad annavad RNG kvaliteedile "jah" sõna ja tegelikult see "jah"-sõna ja tegevuslitsents saadaksegi pigem sellepärast, et pundil indiaanlastel on joomaraha tarvis.

                        Comment

                        • Pudgehook
                          Jube Noob
                          • Apr 2010
                          • 190

                          #27
                          Re: Vandenõu või mitte ?.

                          Algselt postitas peete82 Vaata postitust
                          Starsi SNG-d on rigged.

                          1. Võitvad mängijad jooksevad alla ev ja fishid üle. Selleks, et raha süsteemist välja ei viidaks.
                          2. shortstackid kaotavad suurtele stackidele tõenäolisemalt kui vastupidi. Selleks, et mängud kiiremini lõpeksid ja raha kiiremini ringleks.

                          Mulle tundub ka samamoodi.Kui olen ise bigstack siis kõik flipid tulevad ära.Samas kui oled pool stacki ära kaotanud on raske üles saada.

                          Comment

                          • Strawberry
                            Varasemalt kasutaja "romeo"
                            • Aug 2012
                            • 1229

                            #28
                            Re: Vandenõu või mitte ?.

                            Algselt postitas Kosmonaut Vaata postitust
                            Teraviljade kohta: kas sa ei joo piima ka, sest osadel (paljudel) on laktoositalumatus ?

                            Mis vaktsiinid on kasulikud, mis ohtlikud, mis ebamäärased ?
                            Laktoositalumatus on testitav, gluteenitundlikkus ei ole (kuid samas on suhteliselt suur võimalus, et inimesel see on).

                            Tartu Ülikooli Kliinikus beebidele tehtavad vaktsiinid on kõik kasulikud. Ebamääraseks/kahtlaseks vaktsiiniks sobiks näiteks paar aastat tagasi toodetud H2N1 vaktsiin (rahvakeeli seagripp).

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #29
                              Re: Vandenõu või mitte ?.

                              Algselt postitas peete82 Vaata postitust
                              kunagi suhtlesin ühe naisega msn-is, kelle kohta võis lausa imestada, kuidas kõik idiootsused ühte kohta kogunevad.
                              - ekstreemne taimetoitlus, muuseas teraviljatoite ka süüa ei või. Jäi küsimata, millest ta üldse toitub
                              - vaktsineerimise vastane
                              - 9/11 on muidugi USA valistsuse kätetöö
                              - juudid valitsevad maailma
                              - jne
                              Wow, peete82 ei usu vandenõuteooriaid? Oleksin 1:5 oddsidega ilusti beti teinud, et usud pmst kõiki teooriaid.

                              Anyway, 9/11 uskujad:

                              Selle taga on väidetavalt maailma ühed targeimad inimesed. Kuidas on võimalik, et nad ei arvestanud sellega, et hooned ei saa vabalangemiskiirusel kokku langeda kui lennuk sinna sisse sõidab ja inimesed hakkavad küsimusi küsima?

                              Motivatsioon on olemas küll muidu. See nafta jutt whatever, 9/11 ei pea tervele USA riigile kasulik olema. Kui on olemas nt mingi jõhker kompanii kes nt sõjavarustust toodab ja tema on kõik tipp-poliitikud kinni maksnud, siis see firma võidab sitaks sõjast, USA rahvas ja riik suurel jaol kaotab ja need kes kinni makstakse võidavad.

                              Comment

                              • EestiAA
                                Vana Tegija
                                • Nov 2010
                                • 1132

                                #30
                                Re: Vandenõu või mitte ?.

                                Algselt postitas Jäämees Vaata postitust
                                Aga vandenõude teemast veel...

                                Et USA sõjatööstus on ka multi billion dollar industry :P
                                On olemas palju sellised tööstuseid.
                                Usa sõjaväe tööstus on alati suur olnud.

                                Comment

                                Working...