**** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Jäämees
    Vana Tegija
    • Jun 2011
    • 1182

    #1126
    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Oleks pidanud kohe jooksu pealt hüppama banzai. Don't give yourself time to get scared!

    Tegelt ise ka kõrgust kartes ma arvan, et pole midagi häbivaarset... Obviously oleks vägev kui oleksid suutnud ära teha, aga kõik ei peagi tulema esimesel korral välja eriti veel nii ekstreem variandis.

    Comment

    • Junken
      Lendur Sass
      • Sep 2011
      • 1039

      #1127
      Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

      Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
      et endast madalamate eluvormidega suhelda tulebki langeda nende tasemele.
      Not sure if post for or against me...
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #1128
        Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

        NSFW obv:


        Endaarust tegin terve hüppe käed laiali nagu põkk, pohh et peale 0.5 sekundit tõmmati käed rinna peale :D

        Comment

        • Maxi
          Pokkerihai
          • Nov 2010
          • 1849

          #1129
          Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

          Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
          seal all on need pehmed maandumiskohad imo nii et no problems.

          Kui see cord puruneb, siis ta puruneb täiesti lõpus ning hoog on sel hetkel pm "null". Sealt patjadeni/veeni vb 10 meetrit. ei ole maailma lõpp

          eniveis hea meelega kogeks selle cordi purunemist sellises olukorras nagu selles videos
          Vaata nüüd Codecci videot ja ütle sama asja uuesti :)

          Comment

          • karupoeg
            Pokkerihai
            • Jun 2012
            • 3823

            #1130
            Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
            NSFW obv:


            Endaarust tegin terve hüppe käed laiali nagu põkk, pohh et peale 0.5 sekundit tõmmati käed rinna peale :D
            fucking awesome. seal pead niimoodi sirgelt hüppama? mingi selg ees ei või ? või a la et tõmbad paar lõuga seal ääre peal ja sis lased lahti

            Comment

            • mikk2468
              Vana Tegija
              • Nov 2009
              • 1039

              #1131
              Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

              väga kõva vid!

              Comment

              • karupoeg
                Pokkerihai
                • Jun 2012
                • 3823

                #1132
                Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                Algselt postitas karupoeg
                seal all on need pehmed maandumiskohad imo nii et no problems.

                Kui see cord puruneb, siis ta puruneb täiesti lõpus ning hoog on sel hetkel pm "null". Sealt patjadeni/veeni vb 10 meetrit. ei ole maailma lõpp

                eniveis hea meelega kogeks selle cordi purunemist sellises olukorras nagu selles videos
                Vaata nüüd Codecci videot ja ütle sama asja uuesti :)
                ma rääkisin sellest jõe videost, mitte siin. seal oli veeni mingi 5 m, no biggie.

                siin ei tahaks midagi sellist obv kogeda ja respect codeccile, et ära tegi

                olen kuskilt 10-12m pealt kaljult hüpanud ja elu parimaid feelinguid.

                Ja btw, kardan ka rämedalt kõrgust (vähemalt enne) ning varem ei julgenud pärnu veekeskuses 4 m pealt ka hüpata
                Last edited by karupoeg; 24.04.13, 11:48.

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #1133
                  Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                  Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                  fucking awesome. seal pead niimoodi sirgelt hüppama? mingi selg ees ei või ? või a la et tõmbad paar lõuga seal ääre peal ja sis lased lahti
                  No seal on sein ikka päris lähedal ja abiköitest hoolimata on igasugune omalooming tõenäoliselt keelatud.

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Sulle sobiks tõenäoliselt midagi sellist.
                  Last edited by Potsataja; 24.04.13, 11:50.

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #1134
                    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                    irww @ codecci '' Mine munnnnniiii '' :D
                    Ülikõva video ja lifetime experience ka veel. Awssssome

                    Päris kiirelt monteerivad video ära ja lükkavad üles btw...

                    Comment

                    • karupoeg
                      Pokkerihai
                      • Jun 2012
                      • 3823

                      #1135
                      Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                      Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                      No seal on sein ikka päris lähedal ja abiköitest hoolimata on igasugune omalooming tõenäoliselt keelatud.

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      Sulle sobiks tõenäoliselt midagi sellist.
                      :D
                      päris sooda ka peast ei ole. kalkuleeritud riski võtmine olukorras, kus riskipiir viidud minimaalseni ning riski ennast võib pidada pm hüpoteetiliseks, on imo ok. Õigemini siis olukorras, kus risk ise tundub ainult puhtalt emotsionaalne tulenevalt alalhoiuinstinktist.

                      Comment

                      • vsiu100
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4253

                        #1136
                        Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                        kui qb pidi esimesena hüppama, siis oli codeccil solid edge.

                        ma pattayas miski 6a tagasi oli ühe teletorni platvormil, kus sai alla lasta nagu ahviraudteega. ainule asi, et nurk tundus olevat 90` lähedale. kardan kõrgust ja saatsin üleval vtuu kõik. siis nägin, kui 60a jaapani pensionär kiljudes alla lasi. obv lendasin järgi, sest ei ole ju siten kui see tädi oli.

                        Comment

                        • karupoeg
                          Pokkerihai
                          • Jun 2012
                          • 3823

                          #1137
                          Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                          libahunt otsib ühte mängijat.

                          potsataja lenda peale nüüd

                          Comment

                          • privador
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3951

                            #1138
                            Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                            fucking awesome. seal pead niimoodi sirgelt hüppama? mingi selg ees ei või ? või a la et tõmbad paar lõuga seal ääre peal ja sis lased lahti
                            Eks need juhised on turvalisuse pärast. Üks asi on sein, teine asi on see, et oma akrobaatikaga võid köiega ennast nt üles puua. Samamoodi kui lased veetorust alla, kus kiriused 70+ on soovitataf kindlas asendis alla lasta

                            Aga ma ei saa aru miks see on nn jubedam, kui tavaline Õllesummeri kraana? Eriti kui vaatad, kuda see loksuv box, mis tuule käes loksub üles läheb ja ebakindlust tekitab. Mis vahet seal on, kas hüppad 30m v 300m pealt. Ujujad, kes vales kohas hüppavad piisab 2 meetrist, et elu läbi oleks.
                            Last edited by privador; 24.04.13, 12:05.

                            Comment

                            • karupoeg
                              Pokkerihai
                              • Jun 2012
                              • 3823

                              #1139
                              Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                              Algselt postitas privador Vaata postitust
                              Eks need juhised on turvalisuse pärast. Üks asi on sein, teine asi on see, et oma akrobaatikaga võid köiega ennast nt üles puua. Samamoodi kui lased veetorust alla, kus kiriused 70+ on soovitataf kindlas asendis alla lasta

                              Aga ma ei saa aru miks see on nn jubedam, kui tavaline Õllesummeri kraana? Eriti kui vaatad, kuda see loksuv box, mis tuule käes loksub üles läheb ja ebakindlust tekitab. Mis vahet seal on, kas hüppad 30m v 300m pealt. Ujujad, kes vales kohas hüppavad piisab 2 meetrist, et elu läbi oleks.
                              +1. Ma arvan, et macaupoistel on see turvalisus seal 10x paremini tagatud kui kuskilt lääne romulast ostetud 40 aastat vanal tivoli süsteemil.

                              aga qb, siiralt soovitan sul see asi siiski mõni päev ära teha. Pärast jääd lihtsalt kahetsema, et võimalust ei kasutanud kui tagasi Eestis oled. Ära teed, siis endal ka prolly super olla, et hirmust võitu said ja võid rinna kummi ajada

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #1140
                                Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                                Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                                +1. Ma arvan, et macaupoistel on see turvalisus seal 10x paremini tagatud kui kuskilt lääne romulast ostetud 40 aastat vanal tivoli süsteemil.

                                aga qb, siiralt soovitan sul see asi siiski mõni päev ära teha. Pärast jääd lihtsalt kahetsema, et võimalust ei kasutanud kui tagasi Eestis oled. Ära teed, siis endal ka prolly super olla, et hirmust võitu said ja võid rinna kummi ajada
                                Gbjohn kas see 300$ on raisus või saad selle võimaluse uuesti kasutada ilma maksmata?

                                Comment

                                Working...