Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***
Oleks pidanud kohe jooksu pealt hüppama banzai. Don't give yourself time to get scared!
Tegelt ise ka kõrgust kartes ma arvan, et pole midagi häbivaarset... Obviously oleks vägev kui oleksid suutnud ära teha, aga kõik ei peagi tulema esimesel korral välja eriti veel nii ekstreem variandis.
Oleks pidanud kohe jooksu pealt hüppama banzai. Don't give yourself time to get scared!
Tegelt ise ka kõrgust kartes ma arvan, et pole midagi häbivaarset... Obviously oleks vägev kui oleksid suutnud ära teha, aga kõik ei peagi tulema esimesel korral välja eriti veel nii ekstreem variandis.
Comment