**** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • valustyng
    Õpihimuline Mängur
    • Apr 2009
    • 450

    #1141
    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    see mingi level, et ei hüpanud :)

    Comment

    • karupoeg
      Pokkerihai
      • Jun 2012
      • 3823

      #1142
      Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

      Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
      Gbjohn kas see 300$ on raisus või saad selle võimaluse uuesti kasutada ilma maksmata?
      polnud adresseeritud küll mulle, kuid vaevalt. umbes sama nagu litsiga... kui kõvaks ei lähe, siis rahast ikka ilma

      Comment

      • vsiu100
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4253

        #1143
        Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

        Algselt postitas valustyng Vaata postitust
        see mingi level, et ei hüpanud :)
        don`t think so Tim.

        fb-s ka,et ei hüpanud.

        Comment

        • hoss23
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 2551

          #1144
          Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

          Rate.ee-s ka , et ei hüpanud :(

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #1145
            Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

            ei saa midagi tagasi, aga uuele katsele saab 800 HKD eest minna.
            Eks näeb, liiga pussy tunne on peal atm, pean need longarid sisse viskama ja uuesti minema.

            Esimese maini veel kestab meil bet

            Comment

            • karupoeg
              Pokkerihai
              • Jun 2012
              • 3823

              #1146
              Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

              Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
              ei saa midagi tagasi, aga uuele katsele saab 800 HKD eest minna.
              Eks näeb, liiga pussy tunne on peal atm, pean need longarid sisse viskama ja uuesti minema.

              Esimese maini veel kestab meil bet
              tõsta igaks juhuks panuseid ka.

              et kindlam oleks

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #1147
                Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                fucking awesome. seal pead niimoodi sirgelt hüppama? mingi selg ees ei või ? või a la et tõmbad paar lõuga seal ääre peal ja sis lased lahti
                Selg ees võib ka, mingi eit kes seal töötas ja 13x hüpanud ütles, et saltoga hüpanud jms. Kõige noorem hüppaja olnud 7-aastane. Aga esimese korra kohta soovitas nö "standardina" hüpata, pidi kõige parem pilt tulema n shit.

                Ja arvuti taga võib mõelda küll mingitest lõuatõmbamistest jms ja mõelda, et kõik ju safe, aga seal üleval ikka vähe teistsugusem tunne... Ei tekkinud väga klouni mängimise isu :D

                Aga nüüd peaks järgnevad hüpped mingi 3-4x odavamad olema, vb lähen veel, siis teeks selg ees hüppe ära.

                Comment

                • timz0333
                  Pokkeritark
                  • Mar 2009
                  • 6322

                  #1148
                  Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                  Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                  ei saa midagi tagasi, aga uuele katsele saab 800 HKD eest minna.
                  Eks näeb, liiga pussy tunne on peal atm, pean need longarid sisse viskama ja uuesti minema.

                  Esimese maini veel kestab meil bet
                  Mine platvormile jooma.

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #1149
                    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                    Enne sinna platvormile minekut ja seal väljas istudes miskil toolil kui jalgade külge stuffi panid oli nägu veel naerul, platvormile minnes oli vererõhk elu kõrgeim obv ja snap.
                    Mul kõrge vererõhk ka muidugi, aga ehk jorris peaga on veits chillim olla.

                    Aga ma ei viitsi ennast välja vabandada, pussy anyway ja kass seljas.
                    Last edited by qbj0hn; 24.04.13, 13:24.

                    Comment

                    • Pythagoras
                      Grinder
                      • Apr 2012
                      • 589

                      #1150
                      Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                      Codecci, kas hüppe ajal olid silmad lahti? Jõudis mõelda ka midagi või oli nii krdi õõnes tunne, et mõtlemiseks aega polnud?

                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #1151
                        Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                        Lahti jah. Seda vabalangust väga hästi ei mäletagi, too f*cking sick. Kui benji-nöör tööle hakkas siis oli juba chill.

                        Comment

                        • rasmer
                          Vana Tegija
                          • Oct 2009
                          • 1306

                          #1152
                          Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                          Mul läheb küll see hüpe bucketlisti. Cool video !

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #1153
                            Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                            Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                            ei saa midagi tagasi, aga uuele katsele saab 800 HKD eest minna.
                            Eks näeb, liiga pussy tunne on peal atm, pean need longarid sisse viskama ja uuesti minema.

                            Esimese maini veel kestab meil bet
                            Tõsiselt, ma kardan ka vähemalt oma arust kõrgust. Samas Codecci hüppe videot vaadates ei saa sellist hüpet enam turvalisemaks muuta. Põhimõtteliselt on see hüpe turvalisem, kui igapäevaselt Eestis elamine.

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #1154
                              Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                              Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                              Tõsiselt, ma kardan ka vähemalt oma arust kõrgust. Samas Codecci hüppe videot vaadates ei saa sellist hüpet enam turvalisemaks muuta. Põhimõtteliselt on see hüpe turvalisem, kui igapäevaselt Eestis elamine.
                              Hüpe iseenest on jah turvaline aga kujutan ette, et mõnel kellel süda nõrk või muud säärased tervisehädad kallal. Võivad sealt väikse trauma saada küll.

                              Comment

                              • alaska
                                forever
                                • Oct 2008
                                • 6599

                                #1155
                                Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                                Selles Estpatricu videos pannakse küll põhikarabiin väga kiirelt kinni, vedruga karabiin kah veel, mis siis libiseb platvormile kõndides üle metallnurga jne. Tegelt Codeccil samaoodi. Seal võib midagi küll sõlme minna ja köie lahti haakida. GL John:-)

                                Comment

                                Working...