**** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1021
    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    LOL ehk ma just mõtlesin selle teema peale, ehk kuidas võivad jaotuda keskmise SM finaallaua protsendid h-stakes regularide ja "mehed metsast" vahel? Üldiselt peaks see suhe kirjeldama ka õnne ja oskuse osakaalu pokkeris.
    mehed-metsast on nii lai mõiste. see, et ta turniiri või h-stakes regular ei ole, ei pruugi tähendada, et ta ei oleks antud turniiril või finaallauas +EV

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #1022
      Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

      Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
      LOL ehk ma just mõtlesin selle teema peale, ehk kuidas võivad jaotuda keskmise SM finaallaua protsendid h-stakes regularide ja "mehed metsast" vahel? Üldiselt peaks see suhe kirjeldama ka õnne ja oskuse osakaalu pokkeris.
      Sunday Milli struktuuriga turniir on kindlasti asi mille järgi kogu pokkeri õnne ja oskuse osakaalu hinnata. Confirmed.

      Comment

      • Priidix
        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
        • Jun 2009
        • 2839

        #1023
        Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

        Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
        2 Mai juba tagasi Eestisse.
        Kui skillimänge veel mängida siis on easy bustoks minna, aga kui mitte siis pole vaja muretseda üldse.
        Ehk pole vaja muretseda yldse.

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #1024
          Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

          Mingi 3x turbo turniir oleks seega selleks kordi parem?

          Muidu minu jaoks on SM on oma struktuuriga tõesti parim MTT õnne ja oskuse osakaalu hindamiseks.

          Comment

          • Davy
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1341

            #1025
            Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

            Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
            Ei lähe ma kuhugi, sest ma tean mis siis juhtub.

            Ma olen üli üli kiire armuja, ma olen selle tripi jooksul juba 2x ära kiindunud 2-3p vältel.
            Isegi olen suht tubli olnud. (ntx, et selle yhe naise phuketisse jätsin viimasel hetkel ja phangani kaasa ei võtnud).

            Juhtub see, et käin seal ära, tulen obv macausse tagasi kui tunded ja asjad on, siis in the matter of weeks lähen broke, sest ei suuda nii palju teenida kui palju raha läheb, isegi kui gambling välja arvata.
            Lähen broke ja tõmban nutuvõru ümber suu Eestisse tagasi.


            Gamblemine tuleb lihtsalt ka ära quitida lives.
            Eile oli textbook näide, panin muuseas 1k slotti.

            Pohhui, "teenitakse uus".
            Ilusti baccaratis 1k bet, busto, 2k bet, busto, 4k bet busto. Tühja kohapealt 8k augus ja kõik.
            Oleks plekki veel olnud oleks 8k beti ka teinud, aga polnud sulli enam.

            ...
            Täiesti müstiline mees ...

            kui on tegemist 100 % degen teemaga ( põrutada uskumatu raha eest mingeid Tai põllutüdrukuid, kes võibolla on ja ei ole 18 aastased , kes vaevu vaevu aru saavad lausest Weather is nice, sun is shining), siis ei ole mingit probleemi - anna ainult hagu.

            Aga kui on tegemist (100%-kindlalt-üks-kord-elus-pakkumisega) high end professionaalse vene naisega, kes põhimõtteliselt ütles sulle "come fuck me for two weeks for free in sunny country on a beach, in a hotel i paid for, everywhere* you want , no strings attached" , kelle teenistus ületab prolly sinu teenistust aastas 10x kordselt, siis on tegemist sul probleemiga, et ei saa . See on konkreetne degenite eluunistus pakkumine.


            NOT YOLO

            Comment

            • Junken
              Lendur Sass
              • Sep 2011
              • 1039

              #1026
              Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

              Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
              palju too vene tsikk maksis? tasuta?

              btw, esimene solid tsikk aga see imo
              +1, algul tuleb mingite 80a välimuse mutikestega ala 3some picid, siis kui lõpuks norm välimusega neiu tuleb. "tegime naljapilte" pfft IMO

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #1027
                Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                Liivimaa suurim hater ITT

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #1028
                  Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                  Algselt postitas Junken Vaata postitust
                  +1, algul tuleb mingite 80a välimuse mutikestega ala 3some picid, siis kui lõpuks norm välimusega neiu tuleb. "tegime naljapilte" pfft IMO
                  tõsiselt mine persse ja ole vait juba ükskord ka .. mina tao oma peegelpildi peale pihku

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #1029
                    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                    Junken on täisdebiilik aegade algusest saati, ei maksa tähelepanu pöörata... Vanasti saatis mulle iga 2 kuu tagant PM-i, et "kuule ma enam ei ole nii idioot, äkki saad MSN-is bloki maha võtta" :D

                    Comment

                    • Junken
                      Lendur Sass
                      • Sep 2011
                      • 1039

                      #1030
                      Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                      Algselt postitas leits Vaata postitust
                      tõsiselt mine persse ja ole vait juba ükskord ka .. mina tao oma peegelpildi peale pihku
                      tere sulle ka... ma tegin nagu komplimenti et solid neiu lõpuks ja kohe tullakse lappima... ja siis rääkige kes heidib...
                      krdi ajugeeniused, lohhid, degenid, dueced. periood

                      Comment

                      • rasmer
                        Vana Tegija
                        • Oct 2009
                        • 1306

                        #1031
                        Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                        Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                        Junken on täisdebiilik aegade algusest saati, ei maksa tähelepanu pöörata... Vanasti saatis mulle iga 2 kuu tagant PM-i, et "kuule ma enam ei ole nii idioot, äkki saad MSN-is bloki maha võtta" :D
                        HAHAHAHAHAHAAHAHAHAHA

                        Comment

                        • Junken
                          Lendur Sass
                          • Sep 2011
                          • 1039

                          #1032
                          Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                          kõike Codecci toodangut ei tasu ka kohe tõepähe võtta
                          kuigi jah kuskil 14aastaselt sain vb bloki ja siis paar korda küsisin unblocki kuna tahtsin coachi natuke... "kuid mitte stiilis ma pole enam nii idioot" irw :D järjekordne omaego upitaja, wanabe MMA-fighter
                          Last edited by Junken; 23.04.13, 17:55.

                          Comment

                          • Vandalar
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3577

                            #1033
                            Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                            pokkeriprodest võiks põnevusfilmi teha või seebika.

                            Comment

                            • Junken
                              Lendur Sass
                              • Sep 2011
                              • 1039

                              #1034
                              Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                              reality show...
                              aga olge mõnusad ja... ma lähen gimmi enda 7/10-nest 8/10-t tegema...

                              Comment

                              • Codecci
                                Luuramas Naisteturniire
                                • Nov 2008
                                • 7574

                                #1035
                                Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                                Algselt postitas Junken Vaata postitust
                                kõike Codecci toodangut ei tasu ka kohe tõepähe võtta
                                kuigi jah kuskil 14aastaselt sain vb bloki ja siis paar korda küsisin unblocki kuna tahtsin coachi natuke... "kuid mitte stiilis ma pole enam nii idioot" irw :D järjekordne omaego upitaja, wanabe MMA-fighter
                                Kui see lunimine 14-aastasena toimus siis hetkel pead sa olema 16-17. Oled?

                                Comment

                                Working...