**** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Junken
    Lendur Sass
    • Sep 2011
    • 1039

    #886
    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    to j0hn, see et see sina olid tuli kuskil poole sessi peal välja, ja sa arvad et mina istun ise laudadesse? LOL, just vaatasin esimest kätt mis meie vahel mängitud sai. 25NL laud minul stack 29.52 doltsi, sinul 25.00 doltsi
    just otsisin sessi ka välja, Laud Kentucky III just enne mängisin seal lauas ühe vastasega stack jäi 29.52 ja järgmine käsi kohe sinu vastu samas lauas, kuigi jah 11min vahe tho, mis seal vahel toimus kes teab, aga see et et see sina olid tuli kuskil poole sessi peal välja jep.
    Last edited by Junken; 22.04.13, 07:16.

    Comment

    • Konso
      Grinder
      • Nov 2009
      • 936

      #887
      Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

      Pakun, et keegi ajab pada...

      Comment

      • vsiu100
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4253

        #888
        Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

        Algselt postitas Codecci Vaata postitust
        On ok, kui puuri ei näegi hästi siis suured ekraanid mitmes kohas.

        kõik oli ok, aga 2. roundi läks vist 3 matchi 8-st. 3. roundi ainult viimane Matsi oma, kuna seal on maas võitlust palju rohkem, kui püsti.
        aga solid oli siiski.

        Comment

        • vennike
          Pokkerihai
          • Mar 2009
          • 1958

          #889
          Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

          Kui asi oleks nii juhtunud, nagu peatolvan väidab, oleks me sellest koheselt peale selle juhtumist kuulnud. Sassil on lihtsalt raske tunnistada, et viimasedki kopikas käest võeti ja nüüd pritsib sitta lihtsalt.

          Comment

          • Junken
            Lendur Sass
            • Sep 2011
            • 1039

            #890
            Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

            peale seda juhtumit kuulsid seda nii mõnigi selle foorumi top grinderit... aga ei postitanud siia mitte jah

            ainuke võimalus oleks olnud nii et mängisin mängijaga ära, läksin lauast minema, ja siis john võttis selle laua ja tulin tagasi, mis on suht ebareaalne, sest ma mängin vastaseid kelle ma olen ptrist läbi lasknud ja ma ei lase laudades istuvaid mängijaid ptrist läbi
            Last edited by Junken; 22.04.13, 07:43.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #891
              Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

              Algselt postitas vennike Vaata postitust
              Kui asi oleks nii juhtunud, nagu peatolvan väidab, oleks me sellest koheselt peale selle juhtumist kuulnud. Sassil on lihtsalt raske tunnistada, et viimasedki kopikas käest võeti ja nüüd pritsib sitta lihtsalt.
              Mina kuulsin seda juttu mitu-mitu-mitu kuud tagasi Skype vahendusel.

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #892
                Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                Algselt postitas Junken Vaata postitust
                peale seda juhtumit kuulsid seda nii mõnigi selle foorumi top grinderit... aga ei postitanud siia mitte jah

                ainuke võimalus oleks olnud nii et mängisin mängijaga ära, läksin lauast minema, ja siis john võttis selle laua ja tulin tagasi, mis on suht ebareaalne, sest ma mängin vastaseid kelle ma olen ptrist läbi lasknud ja ma ei lase laudades istuvaid mängijaid ptrist läbi
                nii kahju on sinust ..

                Comment

                • vsiu100
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4253

                  #893
                  Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                  freaky, kas sa oled see, kes PN Livel minu lauas ja Kaisa Oja kõrval istus?

                  Comment

                  • vsiu100
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4253

                    #894
                    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                    keegi elisast telefone ei saa soodsamalt? mingit kõnepaketti lisaks ei taha.

                    Comment

                    • camu
                      Super Moderaator
                      • Jan 2009
                      • 3411

                      #895
                      Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      Mina kuulsin seda juttu mitu-mitu-mitu kuud tagasi Skype vahendusel.
                      Kes valetab siis?

                      Comment

                      • hoss23
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 2551

                        #896
                        Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                        Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                        freaky, kas sa oled see, kes PN Livel minu lauas ja Kaisa Oja kõrval istus?
                        Ja nägu oli tal vähe punane (laiguline), nagu maksahaigel???
                        Oli tema jah.

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #897
                          Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                          Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
                          Ja nägu oli tal vähe punane (laiguline), nagu maksahaigel???
                          Oli tema jah.
                          LOL @maksahaige

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #898
                            Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                            Algselt postitas Junken Vaata postitust
                            to j0hn, see et see sina olid tuli kuskil poole sessi peal välja, ja sa arvad et mina istun ise laudadesse? LOL, just vaatasin esimest kätt mis meie vahel mängitud sai. 25NL laud minul stack 29.52 doltsi, sinul 25.00 doltsi
                            just otsisin sessi ka välja, Laud Kentucky III just enne mängisin seal lauas ühe vastasega stack jäi 29.52 ja järgmine käsi kohe sinu vastu samas lauas, kuigi jah 11min vahe tho, mis seal vahel toimus kes teab, aga see et et see sina olid tuli kuskil poole sessi peal välja jep.
                            Keeruta nüüd üks suur rõõmupall ja kõik, ma ei jõua enam intriigitseda srsly.
                            /Kõik

                            Täna hotelli toast ei lahku ka, kaotasin lives 2x 2k€ poti...nvm lisaks veel viimane käsi olin mudas ja stackisin 1.2k euri top paariga ära ja teisel 2 pair ja gg, life tilt ja massaasi ära ja magama.
                            Ilusti calliti A23x boaridl 55ga AI ja solid 4 riverisse, teine käsi flush over flush flopist FDga.
                            Suurim võidetud pot tuli ka ära, aga siis ise andsin cooleri KQ5l 55 vs KQ.
                            Last edited by qbj0hn; 22.04.13, 13:18.

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #899
                              Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                              Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                              Keeruta nüüd üks suur rõõmupall ja kõik, ma ei jõua enam intriigitseda srsly.
                              /Kõik
                              Gbjohn. Pane naised ritta ja bronni ära mulle!!! Võtaks ühe korraliku 2.8K naise.

                              Comment

                              • qbj0hn
                                Auk on auk. FAKT!
                                • Nov 2008
                                • 7091

                                #900
                                Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                                nice.
                                Võtan ka täna persetäie donkamente ette.
                                Tuleb uus teenida.

                                Comment

                                Working...