**** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #811
    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Mingi vana käis nkn oma arust patuseid korrale kutsumas.

    Comment

    • fyte
      Pokkerihai
      • Jun 2010
      • 3378

      #812
      Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

      Seigad Macaust ja muust on igati oodatud imo.
      Imelik hakkab kohe vaadata, kui õhku täis see Junken siin on. Ei saa mainimata jätta, et mõni aeg tagasi Qbjohn tegi herr Junkeni HUs bustoks, kui too oli talle lauda ise järgi istunud ja peale seda hakkas poiss nutma ning palus, et John saadaks talle pool raha tagasi...
      Last edited by fyte; 21.04.13, 13:32.

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #813
        Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

        Algselt postitas Matu Vaata postitust
        nii räige vahe sees sellega kus enne olid ikka
        eestis ka odavam v6tta
        See palju sa Eestis naisi saad ei ole mingi näitaja, näitab see palju sa Tais endale neid kokku jõuad osta.

        Algselt postitas fyte Vaata postitust
        Seigad Macaust ja muust on igati oodatud imo.
        Imelik hakkab kohe vaadata, kui õhku täis see Junken siin on. Ei saa mainimata jätta, et mõni aeg tagasi Qbjohn tegi herr Junkeni HUs bustoks, kui too oli talle ise järgi istunud lauda ja peale seda hakkas poiss nutma ning palus, et John saadaks talle pool raha tagasi...
        lol

        Comment

        • Strawberry
          Varasemalt kasutaja "romeo"
          • Aug 2012
          • 1229

          #814
          Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

          Algselt postitas fyte Vaata postitust
          Seigad Macaust ja muust on igati oodatud imo.
          Imelik hakkab kohe vaadata, kui õhku täis see Junken siin on. Ei saa mainimata jätta, et mõni aeg tagasi Qbjohn tegi herr Junkeni HUs bustoks, kui too oli talle lauda ise järgi istunud ja peale seda hakkas poiss nutma ning palus, et John saadaks talle pool raha tagasi...
          lol-d

          Comment

          • rohelinekonn
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 3808

            #815
            Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

            Algselt postitas Junken Vaata postitust
            ei ole mister univ, manhunt on



            nii madalale ei ole vaja laskuda, et oma naisi siia postima hakata
            mis seal enam vahet on?

            Comment

            • Junken
              Lendur Sass
              • Sep 2011
              • 1039

              #816
              Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

              heh fyte, bustoks ma nüüd küll ei saanud, ja minu lauda istus siiski ta ise, mitte mina ei istunud tema lauda, get ya facts str8

              long story short, olime johniga mingid semi-tuttavad, vaatasime mikogost teineteise mänge ja värke, siis tuleb vana istub minu lauda mingi tundmatu nimega ja hakkab mind abusema pmts, kuna ta teadis kuidas ma mängin ja mul polnud aimugi alguses, et see tema oli, pärast obv tuli välja kuskil sessi keskel,

              te tahate väita et teid ei ajaks selline käitumine "tuttava" isiku poolt tilti? right...
              Last edited by Junken; 21.04.13, 14:08.

              Comment

              • donkament
                Pokkerihai
                • Apr 2009
                • 1945

                #817
                Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                Miks sa ei counter-adjustinud :(. Sinusuguse intelligentsiga isiksusel ei tohiks probleemi olla ju.

                Comment

                • karupoeg
                  Pokkerihai
                  • Jun 2012
                  • 3823

                  #818
                  Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                  Algselt postitas Junken Vaata postitust
                  heh fyte, bustoks ma nüüd küll ei saanud, ja minu lauda istus siiski ta ise, mitte mina ei istunud tema lauda, get ya facts str8

                  long story short, olime johniga mingid semi-tuttavad, vaatasime mikogost teineteise mänge ja värke, siis tuleb vana istub minu lauda mingi tundmatu nimega ja hakkab mind abusema pmts, kuna ta teadis kuidas ma mängin ja mul polnud aimugi alguses, et see tema oli, pärast obv tuli välja kuskil sessi keskel,

                  te tahate väita et teid ei ajaks selline käitumine "tuttava" isiku poolt tilti? right...
                  kui see nii oli, siis see küll mehele au ei tee

                  Comment

                  • doublemint65
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 695

                    #819
                    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                    aga miks sa poolt raha tagasi küsisid?

                    Comment

                    • Junken
                      Lendur Sass
                      • Sep 2011
                      • 1039

                      #820
                      Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                      sest minu silmis on selline teguviis varastamine ja andsin talle võimaluse oma tegu natukenegi heastada

                      Comment

                      • lissavassa
                        Jube Noob
                        • Feb 2012
                        • 149

                        #821
                        Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                        Algselt postitas Junken Vaata postitust
                        sest minu silmis on selline teguviis varastamine ja andsin talle võimaluse oma tegu natukenegi heastada
                        lollidelt pidigi raha ära võtma, one way or another

                        Comment

                        • karupoeg
                          Pokkerihai
                          • Jun 2012
                          • 3823

                          #822
                          Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                          Algselt postitas fyte Vaata postitust
                          Seigad Macaust ja muust on igati oodatud imo.
                          Imelik hakkab kohe vaadata, kui õhku täis see Junken siin on. Ei saa mainimata jätta, et mõni aeg tagasi Qbjohn tegi herr Junkeni HUs bustoks, kui too oli talle lauda ise järgi istunud ja peale seda hakkas poiss nutma ning palus, et John saadaks talle pool raha tagasi...
                          Algselt postitas Junken Vaata postitust
                          heh fyte, bustoks ma nüüd küll ei saanud, ja minu lauda istus siiski ta ise, mitte mina ei istunud tema lauda, get ya facts str8

                          long story short, olime johniga mingid semi-tuttavad, vaatasime mikogost teineteise mänge ja värke, siis tuleb vana istub minu lauda mingi tundmatu nimega ja hakkab mind abusema pmts, kuna ta teadis kuidas ma mängin ja mul polnud aimugi alguses, et see tema oli, pärast obv tuli välja kuskil sessi keskel,

                          te tahate väita et teid ei ajaks selline käitumine "tuttava" isiku poolt tilti? right...
                          kui junken räägib tõtt, siis fyte, foorumi moderaatorina sa peaksid hoiduma inimeste kohta sellise teksti kirjutamisest ilma kontrollimata fakte.

                          ja (jällegi juhul kui junkeni versioon on õige), siis see ikka epic douchebagi käitumine qb poolt.

                          Comment

                          • timz0333
                            Pokkeritark
                            • Mar 2009
                            • 6322

                            #823
                            Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                            See ikka korralik douchebag move niivisi kottida teist foorumlast unknownina :/

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #824
                              Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                              Algselt postitas lissavassa Vaata postitust
                              lollidelt pidigi raha ära võtma, one way or another
                              Kui nii tõesti juhtus nagu Junken väidab, siis see ütlus antud kontekstis on idiootne ja ei päde.

                              Comment

                              • Spewmonkey
                                Seina Augustaja
                                • Oct 2008
                                • 2293

                                #825
                                Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                                Algselt postitas inward Vaata postitust
                                Kui nii tõesti juhtus nagu Junken väidab, siis see ütlus antud kontekstis on idiootne ja ei päde.
                                Võttes arvesse fakti, et junken on loll, siis sellise sõnastusega pädeb küll. Douche osa on täiesti teine teema.
                                Last edited by Spewmonkey; 21.04.13, 16:03.

                                Comment

                                Working...