**** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #751
    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Opa. Päris korralik list. Siit on oodata korralikku skandaali :P

    / anonüümne kommenteerimine my ass :P
    Last edited by VisaHing; 17.04.13, 17:01.

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #752
      Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***



      LOL..

      Comment

      • rahvavaenlane
        Klubi Liige
        • Dec 2009
        • 3040

        #753
        Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

        ma ei usu, et siit skandaali saab. ma lugesin üle rea läbi need kommentaarid, aga sorry, nii sisutust plögast ei saa mingit skandaali üles.

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #754
          Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

          Tallinna abilinnapea Kalle Klandorfi nõunik Jelena Kalbina on Delfi püsikommentaator. Seda mõistagi valenime all. „Kes see ikka internetis oma nime all kommenteerib?“ esitab Klandorf küsimuse. "See ongi nõuniku ülesanne jälgida, mida meedias kirjutatakse ja sellest mulle ette kanda.“ Vaata videost!


          Raidovi link räägib kahe aasta tagusest ajast, lihtsalt hetkel võeti asi uuesti tõsisemalt käsile.

          Comment

          • Loksutaja
            Õpihimuline Mängur
            • Jun 2010
            • 448

            #755
            Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

            http://www.infowars.com/boston-bombing-culprits-found/ wow, kellegil oli vist igav.

            Comment

            • Relamz
              Vana Tegija
              • Jan 2010
              • 1467

              #756
              Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

              4chan tegelaste kätetöö.

              Comment

              • Fabulous
                Pokkerihai
                • Jan 2010
                • 2674

                #757
                Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                Algselt postitas Loksutaja Vaata postitust
                Need kaks peamist kahtlusalust olid peale plahvatuse toimumist koos seljakottidega sündmuspaiga juures olemas:
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Also:

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • Romka
                  Pokkerihai
                  • Mar 2009
                  • 1544

                  #758
                  Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                  Jõhker.

                  Comment

                  • BuildUp
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2547

                    #759
                    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                    Normaalne jõusaali kava:

                    Comment

                    • jasssass
                      Vana Tegija
                      • Sep 2010
                      • 1200

                      #760
                      Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                      See wingsuit hüpe on korralikult üle võlli ikka. Mindset peab kuldne olema.

                      Õnneks saab adreka kätte ka rahulikest spordialadest :) Kohe-kohe algamas snookeri MM. Saab huvitav olema, kuidas Ronnie comeback õnnestub. Mees otse sigalast :D

                      Mõned aastad tagasi sai käidud UK-s Live vaatamas Ronnie ja Murphy mängu. Peab ütlema, et teleka ees on kordades mugavam kaasa elada ja parem ülevaade kui saalis pingil istudes. Tundus, et tagumiste ridade rahvas jäi konkreetselt tukkuma. Ilmselt oli asi korralduse taga kinni. Ei olnud v head ülevaadet laual toimuvast, ekraanid ka maru väikesed.

                      Snuukri valitsev maailmameister britt Ronnie O’Sullivan hoiatab oma poolehoidjaid, et tema tagasitulek tippsporti võib olla kui autoavarii. Seega peaksid kõik legendaarse briti poolehoidjad turvavöö igaks juhuks kinni panema.
                      Last edited by jasssass; 18.04.13, 01:31.

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #761
                        Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                        Mingeid normal autopesulaid peale autogavanni tartus veel on (jazzi mitte pakkuda)?

                        Comment

                        • doublemint65
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 695

                          #762
                          Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                          statis võta mingi poleerpesu.

                          Comment

                          • timz0333
                            Pokkeritark
                            • Mar 2009
                            • 6322

                            #763
                            Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                            Algselt postitas doublemint65 Vaata postitust
                            statis võta mingi poleerpesu.
                            Autopeded ei käi statis, vähemalt vanasti ei käinud.

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #764
                              Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                              Macaust veidi

                              Ebareaalselt suured hotellid-kasiinod. Eile mängisin esimest korda live, Venetianis 50/100HKD (€5/10). See oli ikka mõnusalt fishine. 1 mitte-pilukas oli peale minu, teised kohalikud ja kõik semi-fishid vist vähemalt. Jäin paaritunnise mänguga 10K HKD up. Õhtul käisime teistes kasinnides ka ringi, StarWorldis Sam Trickett ja Andrew Robl rahulikult grindisid. Epic suur kasiino, aga neil 0 rullilauda... Kõik mängivad siin mingit Baccaratti, ei saa muhvigi aru. On see siis kõige väiksema kasiinopoolse edgega või milles selle võlu?

                              Täna lendasime Wynni, seal rake cap €20, Venetianis oli €30. Algul tegin 100/200HKD, hiljem kolisin 50/100HKD lauda ümber, mõlemad olid eilsega võrreldes ikka väga solid mängud. Kõik pmst kohalikud, aga mängitakse tightilt, betsizingud on ok. Mingi valge mehe ajasin tilti, kui 15K stackiga AAT flopil ta 2.1K betti minraisesin, ta shoves Q8-ga, mul AQ. Kokku mingi 12K jäin up täna. See hea, et siin pokkeris tippi ei jäeta, Vegases viskab tip vist rakele päris hea kopika otsa.

                              Rulli ja slotti oleme ka veidi gämblinud, eile tuli 5K HKD mustal (obv) koju, John tegi slotis 100-st mingi 5K. Lähipäevil plaanis muude mängude reeglid ka selgeks õppida ja siis Crapsis, Baccaratis jms ka kätt proovida.

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #765
                                Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                                Kena aga küs, et mis mõttes et pokkeris tippi ei jäeta? Kas Vegases on nagu kohustuslik/soovituslik dealerile tippi visata või, mis see täpselt tähendas :P ??

                                Comment

                                Working...