**** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Vandalar
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3577

    #691
    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Miks Starsi nl5-s praegu nii vähe laudu on, kas restart oli vms?

    Comment

    • jasssass
      Vana Tegija
      • Sep 2010
      • 1200

      #692
      Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

      Glory glory Tartu. 15 min jala kesklinna, 5 min Selver, Konsum. 5min Arctic Sport. 5 min garaaz, bike ja tuld. meeldib

      Comment

      • ninasarvik
        Jube Noob
        • May 2011
        • 124

        #693
        Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

        Selline mõte siis, et mis summaga te müüks/ostaks selle supersummi võitnud pileti millega saab minna seda ketast keerutama sinna stuudiosse. Minimaalne võit on seal 1,5K € ja maksimum 150K €?

        Comment

        • vsiu100
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4253

          #694
          Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

          ez ju.
          arvuta, mis on keskmine võit spinniga.
          paku talle 1,5k. kui ei nõustu, siis paku summa, mis jääb alla keskmist võitu.

          ostaks alla keskmist ja müüks üle obv.

          Comment

          • Pythagoras
            Grinder
            • Apr 2012
            • 589

            #695
            Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

            Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
            ez ju.
            arvuta, mis on keskmine võit spinniga.
            paku talle 1,5k. kui ei nõustu, siis paku summa, mis jääb alla keskmist võitu.

            ostaks alla keskmist ja müüks üle obv.
            +1 leia tegelane, kes ostab üle keskmise ja teine, kes müüb alla keskmise, vahe pane taskusse

            Comment

            • karupoeg
              Pokkerihai
              • Jun 2012
              • 3823

              #696
              Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

              Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
              ez ju.
              arvuta, mis on keskmine võit spinniga.
              paku talle 1,5k. kui ei nõustu, siis paku summa, mis jääb alla keskmist võitu.

              ostaks alla keskmist ja müüks üle obv.
              olenevalt keskmisest oleksin ma nõus müüma alla ka. kui ikka 30k keskmine, siis müüks easily 25k€-ga ära nt (reaalsuses mingi 10k vist keskmine seal?).

              Comment

              • Vandalar
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3577

                #697
                Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                Tekib küsimus, et miks sellist asja müüa? Freeroll ju. A lolle leidub, eks selles mõte ongi vist?
                Last edited by Vandalar; 16.04.13, 14:30.

                Comment

                • karupoeg
                  Pokkerihai
                  • Jun 2012
                  • 3823

                  #698
                  Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                  Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                  Tekib küsimus, et miks sellist asja müüa? Freeroll ju.
                  kui keegi pakub sulle ühekord diili. saad 50% ajast 1mil€ ja 50% ajast 0€.

                  kui mulle tehtaks 3s pakkumine, et kle ma ostan sult selle freerolli osaluse ära 100 000 €-ga, siis ma võtaks selle ilmselt vastu.

                  Tohutult miinus ev kindlasti, aga üks kord see võimalus ainult ja ei tahaks tühjade kätega jääda. Olenevalt sissetulekust ja enda varade mahust võib potensiaalne -EV diil olla isiklikus plaanis õigem.

                  Comment

                  • jasssass
                    Vana Tegija
                    • Sep 2010
                    • 1200

                    #699
                    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                    Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                    Tekib küsimus, et miks sellist asja müüa? Freeroll ju. A lolle leidub, eks selles mõte ongi vist?
                    Variance free money

                    Comment

                    • Vandalar
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3577

                      #700
                      Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                      Flippad 100K eest? Suht põhjatu roll peab olema.

                      Comment

                      • karupoeg
                        Pokkerihai
                        • Jun 2012
                        • 3823

                        #701
                        Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                        Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                        Flippad 100K eest? Suht põhjatu roll peab olema.
                        küsimus oli hüpoteetiliselt.

                        sina ütlesid, et mõttetu müüa, sest freeroll. ütlesin, et freeroll on ta matemaatilsielt, eluliselt on rahasummadel erinev väärtus.

                        oleks see 0 või 100 € või 0 või 1000€ samadel tingimustel, siis ma ei müüks 10%-ga ära, aga suuremate summade puhul oleksin nõus (nagu ka eelnevalt välja tõin)
                        Last edited by karupoeg; 16.04.13, 14:53.

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #702
                          Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                          Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                          Ma sellega väga ei kiitleks. Seal said ju kõik peksa, kes Viimsis ei elanud. Teinekord, kui "võõramaalasi" polnud, siis anti ka omadele.
                          Käisid palju seal? Ma kordi 5 ikka jõin päris mutta seal, kordagi mingit probleemi ei olnud ja ei näinud ka v.a. see viimane turna kus Keiss lõuksi sai.

                          Comment

                          • hoss23
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 2551

                            #703
                            Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                            Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                            Ma sellega väga ei kiitleks. Seal said ju kõik peksa, kes Viimsis ei elanud. Teinekord, kui "võõramaalasi" polnud, siis anti ka omadele.
                            Rofl. Ise olin ka seal vana kala ja mitte kunagi ei olnud ühtegi probleemi. Võisid olla nii mudas kui tahes.

                            Comment

                            • Godspeed_EJ
                              Klubi Liige
                              • Nov 2009
                              • 3049

                              #704
                              Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                              Käisid palju seal? Ma kordi 5 ikka jõin päris mutta seal, kordagi mingit probleemi ei olnud ja ei näinud ka v.a. see viimane turna kus Keiss lõuksi sai.
                              Ei käinud.

                              See kommentaar oli rohkem sõbralik tögamine Pika suunas. Ainus kord, kui käisin, oli samune, kus Keiss lõuga sai. Endale meeldis see turna aga Kajamehel endal läks ka seal natuke kehvasti suht varsti peale seda üritust ja sp see turna katki jäigi imo.
                              Last edited by Godspeed_EJ; 16.04.13, 19:01.

                              Comment

                              • Provoker
                                Pokkerihai
                                • Jan 2009
                                • 3067

                                #705
                                Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                                Algselt postitas jasssass Vaata postitust
                                Glory glory Tartu. 15 min jala kesklinna, 5 min Selver, Konsum. 5min Arctic Sport. 5 min garaaz, bike ja tuld. meeldib
                                tundub, et me elame suht sama ringi peal vist siis kui arcticut tsentriks võtta :) Kesklinna saan ainult tiba kiiremini

                                Comment

                                Working...