**** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #481
    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
    Gbjohn enda harimiseks. Mis summaga, siis peaks arvestama kui tulevikuks tekiks ka mul, kui lontrusel kes Eestis keppi ei saa, soov tahtmine Tai naisi seemenema tulla?
    Lühidalt mingid summad. Lennukipiletid? Elamine? Söök? Peod? litsid?
    Oleneb kuhu lähed. Siin väiksel saarel Koh Phanganil (umbes 15K elanikku) saame me asjad prolly suht reaalsete hindadega kätte, sest kohalikud aitavad meid.

    2-nädalane Tai viisa piiril: €27

    majutus bungalowdes (googelda, kui ei tea mis on, hubased asjad), kus 2 voodit: €27 päevas

    rollerirent: €4 päevas

    Õlu/Breezer pidudel/baarides €2-3, poes sama hinnaga mis Eestis
    Eilsel peol bucket, kus väidetavalt 200ml kanget alkoholi ja 300-400ml pealekat €7-8

    Naistele maksad siin €27 kui tahad nii, et õhtul tood koju ja hommikul saadad minema, need pmst solid naised, aga mingid inetumad saab vist ka 2x odavamalt või isegi nii, et teed neile mingid söögid välja jne :D + baari maksad päevas €10, et naine töölt lahti saaks

    Takso siin saarel igale poole on €2.6 per person, aga need rohkem nagu mingid lahvkabussid vms, kui kuskile X kohta tahad minna siis vb pead 2h taksos loksuma, sest taksojuht võtab korraga 10 inimest peale ja viib teised enne tähtsamatesse kohtadesse

    Kohalik söök (väga head!) restodes on €3-4, "western food" (pastad, steigid) €6-9, tänaval saab ka €2-ga kõhu täis kui vaja, aga ise pole seda võimalust proovinud.

    Eks löö ise kokku. Siin saarel isegi täitsa odav, aga Phuketis ikka läks seda pappi... Tho Phuket pidi üks kallimaid linnasid olema siin. Ja muidugi rolleri rendid siis võid suht lihtsalt üle saada, eriti kui sul mingi kohalik pole kes häid kohti oskab näidata jne, a'la 2 kriipsu rolleril peal ja küsitakse €300. Nii, et tagavarabankroll peab olema.

    Aga kui eesmärk naised siis siia saarele pole küll mõtet tulla, valik väike. Aga minu jaoks kõige vägevam koht vist kus kunagi olnud olen :)

    Comment

    • timz0333
      Pokkeritark
      • Mar 2009
      • 6322

      #482
      Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

      Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
      Pool huumor.
      Tglt stnrd 400x3=1200 baari+miski 2-3k vbl veel peale kui 3p läbi, sest ma ju ostan talle süüa ja igasugu tegevused mis koos teeme maksan ka mina kinni.
      2x rohkem andsin kui oleks vaja olnud,
      Ütle teeme arve pooleks

      Comment

      • qbj0hn
        Auk on auk. FAKT!
        • Nov 2008
        • 7091

        #483
        Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

        lol

        2+2 üks vend oli nii teinud, et läksid koos restosse sööma, tüdrukule ei tellinud midagi ja viis ta prst tänavale burksi sööma

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #484
          Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

          Mõnus vid Ken Blockilt taas.


          Andis monteerida seda :P
          Last edited by VisaHing; 13.04.13, 15:44.

          Comment

          • TaistoJ
            Grinder
            • Aug 2010
            • 787

            #485
            Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***



            Mõni topib seda igemete vahele, teine tõmbab pruunikat pulbrit ninna.

            ema anna padruneid

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #486
              Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

              Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
              http://www.elu24.ee/1200544/antti-ka...-sopru-snufiga

              Mõni topib seda igemete vahele, teine tõmbab pruunikat pulbrit ninna.

              ema anna padruneid
              Mõistus pole enda teha. Tatina sai proovitud aga peale rõveda tunde ninas, ei saanud ma küll sellest midagi. 1 kord tõmbasin üle sellest jamast end ja oksendasin pool sisikonda välja. See oli mingi 6 klassis kui ma ei eksi. Peale seda pole tahtnud kuulda ka enam mingist snuffist midagi :D

              Comment

              • Junken
                Lendur Sass
                • Sep 2011
                • 1039

                #487
                Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
                http://www.elu24.ee/1200544/antti-ka...-sopru-snufiga

                Mõni topib seda igemete vahele, teine tõmbab pruunikat pulbrit ninna.

                ema anna padruneid
                pildi pealkiri"pakub snuusi ehk snuffi" lolo

                Comment

                • v@iko
                  Julm Donk
                  • Jan 2010
                  • 82

                  #488
                  Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                  Ma vist ainukene, kellele tundub see "kiimas pokkerihärrad Aasias kilidega...." teema madal, väga madal.......tulistage

                  Comment

                  • EestiAA
                    Vana Tegija
                    • Nov 2010
                    • 1132

                    #489
                    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                    Algselt postitas v@iko Vaata postitust
                    Ma vist ainukene, kellele tundub see "kiimas pokkerihärrad Aasias kilidega...." teema madal, väga madal.......tulistage
                    blasphemy

                    Comment

                    • Pumper
                      Klubi Liige
                      • Mar 2009
                      • 2359

                      #490
                      Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                      Algselt postitas v@iko Vaata postitust
                      Ma vist ainukene, kellele tundub see "kiimas pokkerihärrad Aasias kilidega...." teema madal, väga madal.......tulistage
                      Kõik oleneb ju inimesest, mõnele tundub korralik elu lõbusate naiste panemine, teisele aga oma naisega.

                      Mõnele tundub antud teema huvitav, mõnele kuivikule tundub asi "madal":) Ja mis asi on üldse madal? Elust rõõmu ka enam tunda ei või?
                      Last edited by Pumper; 13.04.13, 21:22.

                      Comment

                      • peete82
                        Vana Tegija
                        • Jan 2010
                        • 1310

                        #491
                        Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                        litside panemine on onamisest kahtlemata samm edasi :)
                        Siin tänulikku auditooriumi leidub, nagu näha, sellistele võimsatele saavutustele :)
                        Last edited by peete82; 13.04.13, 21:32.

                        Comment

                        • EestiAA
                          Vana Tegija
                          • Nov 2010
                          • 1132

                          #492
                          Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                          I am so tired I could eat a horse.

                          Comment

                          • Junken
                            Lendur Sass
                            • Sep 2011
                            • 1039

                            #493
                            Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                            Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                            Kõik oleneb ju inimesest, mõnele tundub korralik elu lõbusate naiste panemine, teisele aga oma naisega.

                            Mõnele tundub antud teema huvitav, mõnele kuivikule tundub asi "madal":) Ja mis asi on üldse madal? Elust rõõmu ka enam tunda ei või?
                            naljakas kuidas inimene, kellel on asjadest vähe viisakamad arusaamad tembeldatakse kohe kuivikuks :D

                            Comment

                            • Dogers
                              Pokkerihai
                              • Dec 2008
                              • 2500

                              #494
                              Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                              Samas ta tuli ja tembeldas inimesed, kellel on asjast natukene mitte nii viisakad arusaamad, madalaks.

                              Comment

                              • karupoeg
                                Pokkerihai
                                • Jun 2012
                                • 3823

                                #495
                                Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                                esimest korda vist pumperiga ühel arvamusel.

                                normaalsed kutid ning suhtumine ka inimlik ja positiivne. Prostitutsiooni temaatika (juhul kui see konsensuslik) on küll veidi vale koht kus maailma tulla parandama ja kellegi "madalust" hindama.

                                Comment

                                Working...