Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***
3kas-check
Ei tea, pole minu teema.
Täpselt sama teema mis klubis kusemisega, keegi tuleb kõrvale laskma siis insta häbelik põis ja ei tule mitte midagi välja.
Lihtsalt ei tule kui omavahel viskavad mingeid tai nalju kui ühte pumpan, 1 ikka parem, aga see individuaalne obv.
Krt see üks oli küll päevi näinud, ei öelnud ka kui vana on, aga see teine oi pliaaa, nagu oleks enda PP avatari pumbanud pmst.
3kas-check
Ei tea, pole minu teema.
Täpselt sama teema mis klubis kusemisega, keegi tuleb kõrvale laskma siis insta häbelik põis ja ei tule mitte midagi välja.
Lihtsalt ei tule kui omavahel viskavad mingeid tai nalju kui ühte pumpan, 1 ikka parem, aga see individuaalne obv.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Krt see üks oli küll päevi näinud, ei öelnud ka kui vana on, aga see teine oi pliaaa, nagu oleks enda PP avatari pumbanud pmst.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


Comment