Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***
mis naerate, ega ma muidu ei hindaks ennast nii hästi, aga kui paljud ütlevad et ma olen sitaks seksikas ja kena mees siis pole midagi teha... kui endaga tegeleks saaks 9/10 kätte... aga on asju mida ei saa parandada, niiet 10/10-minust kunagi ei saa :(
mis naerate, ega ma muidu ei hindaks ennast nii hästi, aga kui paljud ütlevad et ma olen sitaks seksikas ja kena mees siis pole midagi teha... kui endaga tegeleks saaks 9/10 kätte... aga on asju mida ei saa parandada, niiet 10/10-minust kunagi ei saa :(
Sa oled geeniuse levelil tark, tulevane piloot, üle keskmise välimusega ja viitsid trenniski käia. Miks sa heal päeval kõigest 7/10 naisi suudad ära rääkida siis? 8-aastase autisti social skillidega oled?
Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***
ok tglt olen 7/10 saaks max 8/10... to spew, sest ma ei ole inimene kellel elu eesmärgiks on mingeid 10/10 naisi iga reede rajalt maha võtta. Mul on keegi kellega saab regulaarselt olla ja olen rahul ja ma ei pea tõmblema koguaeg, eriti veel kui ma ei ole selline kes iga päev kuskil väljas joomas käib.
ok tglt olen 7/10 saaks max 8/10... to spew, sest ma ei ole inimene kellel elu eesmärgiks on mingeid 10/10 naisi iga reede rajalt maha võtta. Mul on keegi kellega saab regulaarselt olla ja olen rahul ja ma ei pea tõmblema koguaeg, eriti veel kui ma ei ole selline kes iga päev kuskil väljas joomas käib.
Ehk kui sa oma eesmärke muudaksid, suudaksid ka põhimõtteliselt 10/10 koju vedada?
Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***
Naiivsed ja noored on need, kes arvavad et mehe puhul välimus mingit rolli mängib.
Mul on tuttav, kes on lühike ja paks, aga kui naised kuulevad, et ta on lastekirurg ja päästab igapäevaselt laste elusid, siis läheb tervel ruumil korraga pükstes märjaks.
Kui sul on midagi, mis aitab naisel endale paremat pesa punuda (olgu selleks siis raha või mõned spetsiifilised oskused/omadused), siis sa oled nende silmis automaatselt 10/10.
Välimusega rebid sa ainult 12 aastaseid, kes pesa ei punu või 50+ aastaseid, kes otsivad boy-toyd.
mis naerate, ega ma muidu ei hindaks ennast nii hästi, aga kui paljud ütlevad et ma olen sitaks seksikas ja kena mees siis pole midagi teha... kui endaga tegeleks saaks 9/10 kätte... aga on asju mida ei saa parandada, niiet 10/10-minust kunagi ei saa :(
Naiivsed ja noored on need, kes arvavad et mehe puhul välimus mingit rolli mängib.
Mul on tuttav, kes on lühike ja paks, aga kui naised kuulevad, et ta on lastekirurg ja päästab igapäevaselt laste elusid, siis läheb tervel ruumil korraga pükstes märjaks.
Kui sul on midagi, mis aitab naisel endale paremat pesa punuda (olgu selleks siis raha või mõned spetsiifilised oskused/omadused), siis sa oled nende silmis automaatselt 10/10.
Välimusega rebid sa ainult 12 aastaseid, kes pesa ei punu või 50+ aastaseid, kes otsivad boy-toyd.
+1 ja to fab, see on juba naistes endas kinni kas tulevad v mitte. Seda ei saa kunagi öelda et kas "oled suuteline" mingeid naisi koju vedama. idiots
ja lisaks 10/10 naised on ideaalsed ja neid liigub minu silmis väga harva, enamus kes teie arust on 10/10 on minu jaoks prolly mingi 8-9 max
Comment